مدلین گریس Don’t Breathe 2 می گوید کارگردانش فیلم را تنها با خانه مقایسه کرده است ، و به طرز عجیبی این کار منطقی است

موارد زیر حاوی اسپویل های ملایم برای فیلم جدید Donâ € ™ t Breathe 2 نیست ، بنابراین اگر نمی خواهید جزئیات بیشتری را بدانید ، لطفاً به سراغ یک داستان شگفت انگیز دیگر بروید.

اینطور نیست اجباری است ، اما مواقعی وجود دارد که یک کارگردان فیلم چند توصیه را به اعضای بازیگر خود می دهد تا در آماده سازی برای فیلمبرداری تماشا کنند. شاید به بازیگران در درک لحنی که فیلمساز امیدوار است به آن برسد ، کمک کند. یا شاید بتواند به آنها نشان دهد که چه کارهایی را نباید انجام دهند ، بنابراین فیلم جدید تکراری مستقیم از فیلم کلاسیک قبلی نیست. در مورد بازیگر جوان مادلین گریس که او برای بازی در کنار استفان لانگ در تریلر ترسناک “نفس نکش 2” آماده می شد ، به جز تماشای فیلم های ترسناک ، او و کارگردانش به تنهایی وارد خانه شدند. ؟

کلیپ بالا را تماشا کنید. شروع به معنا می کند.

تریلر ترسناک اصلی فد آلوارز “نفس نکش” یک داستان حمله به خانه بود (اشتباه انجام شد) ، در حالی که مرد کور استفان لانگ از خود در برابر دفاع دفاع می کرد دزد باشید و در عین حال از راز وحشتناکی که در زیرزمین خانه اش اتفاق می افتد محافظت کنید. رودو سایگس نمی خواست به سادگی اولین فیلم را هنگام ساختن فیلم “نفس نکش 2” کپی کند ، اما هنوز یک عنصر وجود دارد – در نیمه اول فیلم – مرد کور جلوی افرادی را می گیرد که در حال تلاش برای گرفتن چیزی از خانه او هستند.

هرچند این بار او با کمک شخصیت جدیدی به نام ققنوس ، با بازی مادلین گریس ، به او کمک می کند. و هر زمان که می بینید بچه ای در خانه ای می دود که از ورود افراد بد جلوگیری می کند ، روح مکالی کالکین را در کلاسیک خانوادگی 1990 ، به تنهایی در خانه دعوت می کند. بنابراین وقتی گریس با CinemaBlend در مورد انواع فیلم هایی که برای آماده سازی این نقش تماشا کرده صحبت کرد ، به ما گفت:

رودو ، کارگردان ، در واقع این را مقایسه کرد. او (گفت) ، “فیلم های زیادی مانند این وجود ندارد که بچه ها آن را هدایت می کنند.” اما “او گفت ،” تنها چیزی که به ذهنم می رسد تنها در خانه است. ” اما این یک فیلم خانوادگی نیست!

و باور کنید ، نفس نکشید 2 چیزی نیست اما یک فیلم خانوادگی است. هنگامی که مرد کور چشم دشمنان خود را می بیند (متاسفم) ، کسی با درد زیادی از آنجا دور می شود. Hammers ، Crazy Glue و بسیاری دیگر در Donâ € t Breathe 2 برای از بین بردن جنایتکارانی که Normal را هدف گرفته اند (استفان لنگ) به کار گرفته شده اند. به طرز عجیبی ، خارج از زمینه ، درد ناشی از راهزنان خیس در خانه تنها ممکن است وحشیانه تر از هر چیزی باشد که در کتاب “نفس نکش 2” نشان داده نشده است. اما یکی کمدی است. آن را بفهمید.

خودتان تعیین کنید که کدامیک بی رحمانه تر است اکنون که رودو سایگاس نفس نمی کشد 2 فقط در سینماها اکران می شود.

علاقه مندان فیلم به شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *