مت دیمون نشان می دهد که تفاوت بزرگی برای JLo و بن افلک وجود دارد زیرا آنها دوباره با هم هستند

پس از 16 سال فاصله ، بن افلک و جنیفر لوپز دوباره به هم می پیوندند (و این خیلی خوب است). این همه نوستالژی اوایل دهه 2000 و احساسات “جنی از بلوک” را به ما هدیه می کرد. اما تفاوت واقعی این بار در رابطه با بلوک چیست؟ خب ، پسر افلک ، مت دیمون ، حداقل یک ایده در مورد نحوه تغییر آن دارد.

به تازگی ، مت دیمون بازیگر بسیار مشغول خود بوده است و آخرین فیلم خود ، Stillwater را تبلیغ می کند. اما به نظر می رسد که او وقت دارد تا روابط دوستانه خود را تقویت کند. هنگامی که در مورد بن افلک و جنیفر لوپز در Desus & Mero س askedال شد ، دیمون در این باره گفت:

خوب ، بله ، عجیب است. باید بگویم ، مطبوعات برای آنها بسیار وحشتناک بود ، مانند 18 سال پیش. بنابراین آنچه خوب است این است که حداقل این بار آنها خوب رفتار می کنند. آنها در حال حاضر در تعطیلات هستند ، اما وقتی دیروز به او در مورد رد ساکس صحبت کردم ، او هنوز جواب داد. … شما هنوز اولویت ها را دارید!

مت دیمون دروغ نمی گوید. آن دوران به ویژه با علاقه بیش از حد به “بانیفر” به عنوان “زوج مشهور” و احتمالاً به ضرر آن تعریف شد. فقط چند سال پیش ، JLo در آن زمان در CBS Sunday Morning صحبت کرد و گفت که بن افلک دوست ندارد در روزنامه های غرفه دار باشد. علاوه بر این ، او گفت که “هراس آور” و “فوق العاده” برای هر دو آنها بود. بدیهی است که این علاقه هنوز در مورد رابطه عاشقانه امروز آنها آشکار است ، اما به نظر می رسد بیشتر از نوستالژی ناشی از وسواس شدید است ، که من فکر می کنم در واقع تغییر خوبی در سرعت است.

اما بن افلک و جنیفر لوپز در حال حاضر جانبازان معروف است. در واقع ، آنها به نوستالژی لحظه جدید رابطه خود متمایل شده اند. در تعطیلات اخیر ، این زن و شوهر حتی در حال بازسازی یکی از نمادین ترین لحظات موزیک ویدئوی Bennifer خود بودند: جنی از بلوک با قایق بادبانی (از طریق هفته نامه InTouch). قبل از آن ، این دو نفر حتی در حال همکاری با خانواده های خود در Universal Studios Hollywood دیده شده بودند. بنابراین همه چیز به وضوح جدی می شود و ظاهراً A-Rod سابق JLo می خواهد سرعت خود را حفظ کند تا از تغییرات ناگهانی ماه های اخیر مطلع نباشد.

در مت دیمون به گفته خودش ، بن افلک هنوز اولویت های خود را به درستی دارد ، مهم نیست که چه اتفاقی در JLo می افتد. دیمون و افلک نیز به من فلش بک می دهند. یعنی نوع Good Will Hunting. این دو نفر برنده جایزه اسکار سال گذشته بار دیگر با هم همکاری کردند تا در آخرین دوئل ، به کارگردانی ریدلی اسکات ، نویسندگی و بازی کنند. داستان قرن چهاردهم قرار است در اکتبر سال جاری منتشر شود.

مطمئناً این زمان دیوانه واری است که به عنوان یک بنی امیر زنده بمانید. اما هرگز فراموش نکنید ، داستان عشق واقعی همیشه داستان دوستی بن افلک و مت دیمون خواهد بود.

من یک فمینیست وگان هستم. من شیفته همه چیز فضا/ستاره ها هستم. من عاشق تاریخ فیلم ، تلویزیون واقعیت ، و گربه ام بابی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *