مت دیمون صحنه مورد علاقه خود را که تا به حال با بن افلک فیلمبرداری کرده است و چرا

همه عاشق یک برومنس خوب هستند و مت دیمون و بن افلک بی شک نمادین ترین زوج بوستونی هستند. دوستان دوران کودکی از زمانی که شروع کار خود را با حضور در فیلم ها با یکدیگر گذرانده اند ، در رتبه های هالیوود قرار گرفته اند و پس از بازی در هر دو در اولین فیلمنامه نویسندگی Good Will Hunting ، منفجر شده اند. جای تعجب نیست که دیمون صحنه مورد علاقه خود را که تا به حال با بهترین افلک فیلمبرداری کرده است به خاطر می آورد و این یکی از فیلم های کلاسیک و حرفه ای آنها است.

یک تن کار اضافی برای نوشتن Good Will Hunting انجام شد. همانطور که اولین تجربه مت دیمون و بن افلک در نوشتن فیلمنامه بود. ساخت این فیلم چندین سال به طول انجامید و انتظار فیلمبرداری از برخی صحنه ها بسیار زیاد بود. ظاهرا افلک آنقدر برای فیلمبرداری یک صحنه آماده بود که فقط به یک عکس نیاز داشت. در حالی که در بیشتر موارد این امر هم چشمگیر و راضی کننده است ، ظاهراً افلک به چند عکس اضافی نیاز داشت تا احساسات صحنه را از سیستم خود خارج کند.

در حضور در First We Feastâ € یکی ، جایی که افراد مشهور با خوردن بال هایی که از شدت گرما بالا می روند ، به س questionsالات پاسخ می دهند ، مت دیمون توضیح می دهد که صحنه مورد علاقه او با بن افلک صحنه ای بود که شخصیت افلک به او گفت شهر را ترک کند و او خیلی خوب است که آنجا را از دست بدهد. به ظاهراً این صحنه ای بود که برای افلک اهمیت زیادی داشت ، و گیجی او از اینکه نمی تواند زمان بیشتری را صرف آن کند با دیمون گیر کرده بود. این دقیقاً همان چیزی است که ستاره می گوید:

صحنه ای در Good Will Hunting وجود دارد که [بن] به من می گوید از شهر خارج شوم و این واقعاً عالی بود زیرا ما روی آن 4 یا 5 کار کردیم. سالها تا آن لحظه و این صحنه بزرگی برای او بود. وقتی او این کار را انجام داد ، یک بار انجام داد. و اولین برداشت ، گاس ون سانت ، کارگردان گفت: “عالی است ، فکر می کنم من آن را دارم.” و بن خیلی شوکه شد ، زیرا ما مدتها بود این روز را تصور می کردیم ، او به من نگاه کرد و من دوست داشتم ، “من فکر می کنم گاس راست می گوید ، من فکر می کنم ما آن را دریافت کرده ایم.” بنابراین او به نوعی اصرار داشت که این کار را دوباره انجام دهد. بنابراین ، ما فقط سه بار این کار را انجام دادیم – و من نمی دانم که گاس از کدام روش استفاده کرد زیرا همه آنها عالی بودند – اما ظاهر گیج کننده ای در چهره او وجود داشت که این کار او مدتها منتظر انجام آن بود. در 20 دقیقه تمام شد این احتمالاً صحنه مورد علاقه من بود.

این یک نمایش دوستی عالی است که صحنه مورد علاقه مت دیمون بیشتر به نحوه واکنش دوستانش نسبت به آن مربوط می شود تا حضور در خود صحنه واقعی. تحسین بن افلک نشان می دهد که دیمون در مورد او و استعدادهای خود صحبت می کند ، حتی از طریق یکی از دهان های تند بال.

مت دیمون و بن افلک بیش از 20 سال پیش در Good Will Hunting نوشتند و بازی کردند ، و این زوج مجدداً برای ساختن فیلمی جدید با یکدیگر همکاری کرده اند و این بار به طور کامل به بازی Game of Thrones می پردازند. آخرین دوئل هر دو ستاره است و توسط دیمون و افلک نوشته شده است و پیش از این تولید آن به پایان رسیده است. جدیدترین تیم از دوستان بوستون قرار است 15 اکتبر منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *