مت دیمون داستان فوق العاده ای درباره عشق افسانه ای کلینت ایستوود برای فیلمبرداری تنها یک فیلمبرداری برای صحنه های فیلم هایش به اشتراک می گذارد

مت دیمون در طول دوران حرفه ای خود با تعداد بی نظیری از کارگردانان بزرگ ، بین ریدلی اسکات ، مارتین اسکورسیزی ، استیون اسپیلبرگ و استیون سودربرگ کار کرده است. او باید یک سری داستان های شگفت انگیز در جیب پشت خود داشته باشد تا گیک های سینمایی مانند ما سر پا به پا شوند. همانطور که این بازیگر در حال حاضر در آخرین فیلم خود ، Stillwater بازی می کند ، او یک داستان عالی در مورد زمان همکاری خود با کلینت ایستوود در فیلم Invictus 2009 به اشتراک گذاشت. یک ساله به دلیل استفاده از اولین یا دومین صحنه ای که در محصول نهایی می گیرد ، شهرت زیادی پیدا کرده است. همانطور که می توانید تصور کنید ، این لزوماً ساده ترین قاعده ای نیست که یک بازیگر باید از آن پیروی کند. مت دیمون در مورد تأثیر شهرت کلینت ایستوود بر عملکرد او گفت: اگر به این فکر کنید که زبان ما با لهجه آمریکایی چه می کند ، مانند قطب مقابل با لهجه آفریقای جنوبی است ، بنابراین اگر بگویید ، “من درست برمی گردم” و به این فکر کنید که زبان شما چه می کند ، آنها برعکس خواهند گفت. و این شبیه این است که ، چه اتفاقی افتاده است ، درست است؟ این چیزی است که فقط نیاز به تمرین زیاد داشت و من با آن مانند یک کار رفتار کردم. من آن تئوری [که کلینت ایستوود دوست دارد یک عکس بگیرید] را در روز اول فیلمبرداری آزمایش کردم. ما اولین برداشت را انجام دادیم. خیلی خوب پیش رفت. کلینت می گوید: “برش دهید ، چاپ کنید ، دروازه را بررسی کنید” ، این بدان معناست که ما به راه خود ادامه می دهیم. و من گفتم: “ای رئیس ، شاید فکر کنی ما می توانیم یکی دیگر بگیریم.” او فقط برگشت و رفت ، “چرا؟” آیا می خواهید وقت همه را هدر دهید؟ ™

وقتی به آن فکر می کنید یک روش دیوانه کننده است و برای آوردن یک نفر نیاز به آمادگی زیادی خارج از مجموعه دارد. s بازی اما سلام ، ما نمی توانیم با نتایج بحث کنیم. به عنوان کارگردان ، پنج فیلم از کلینت ایستوود برای بهترین فیلم در حال رقابت هستند و دو فیلم آن را به خانه برده اند (نابخشوده در سال 1992 و کودک میلیون دلاری در سال 2004). مت دیمون همچنان تجربه خود را به اشتراک می گذارد:

من خوب بودم کار را تمام کردیم. خوب ادامه می دهیم بنابراین خوشحالم که تمام این کارها را انجام دادم زیرا کاملاً مطمئن هستم که هرگز بیش از یک بار از آن استفاده نکرده ام.

مت دیمون داستان را در یکی از قسمت های Hot Ones ، محل گفت. در YouTube که افراد مشهور در حالی که بالهای تندتری می خورند به س questionsالات پاسخ می دهند. قسمت کامل را می توانید در زیر مشاهده کنید:

بعداً Invictus دومین نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد را برای مت دیمون به ارمغان آورد ، اما کریستف والتز در سال 2010 برای بازی در فیلم Bastards Inglourious ، با وودی ، جایزه اسکار را به خانه برد. هارلسون ، استنلی توچی و کریستوفر پلامر نیز برنده جایزه هستند. این فیلم نلسون ماندلا از مورگان فریمن را دنبال کرد ، زیرا او با تیم راگبی آفریقای جنوبی به اتحاد کشورش کمک کرد. آخرین همکاری با استیون سودربرگ ، همراه با استیل واتر ، درامی که باعث می شود دیمون نقش پدری را بازی کند که برای کمک به دخترش که از هم جدا شده است تلاش زیادی می کند. این بازیگر همچنین در فیلم آخرین دوئل با بن افلک و جودی کامر از فیلمنامه ای که با افلک ، شریک خوب وی ویل هانتینگ نوشت ، بازی خواهد کرد. آخرین دوئل در 15 اکتبر به سینماها می آید. با برنامه اکران CinemaBlend در سال 2021 ، فیلمهای آینده دیگری را که امسال می آیند ، ببینید.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *