متیو میندلر که با پل راد در برادر احمق ما بازی کرد ، در 19 سالگی مرده پیدا شد

متیو میندلر ، بازیگر کودک سابق که در فیلم کمدی پل راد در سال 2011 ظاهر شد برادر احمق ما در 19 سالگی مرد. ستاره دانشجوی سال اول دانشگاه میلرزویل در میلرزویل پنسیلوانیا بود که هفته گذشته مفقود شد. جستجو انجام شده بود ، اما رئیس دانشگاه میلرزویل دانیل A. Wubah ، Ph.D. در نامه ای به دانشجویان و کارکنان که مرد جوان داشت

پنجشنبه هفته گذشته ، متیو میندلر ، اصالتاً از هلرتاون ، ایالت پاریس ، مفقود شده بود ، همچنین توسط دانشگاه گزارش شد. بولتن افراد مفقود شده در اینترنت منتشر شده و جستجو برای یافتن مرد جوان انجام شده است. بعد از اینکه او آن شب به اتاق خود برنگشت یا از طرف خانواده اش تماس نگرفت ، نگرانی وجود داشت. او در اوایل هفته در کلاس ها شرکت کرده بود ، اما چهارشنبه و پنجشنبه را ترک کرد قبل از اینکه گم شود. آخرین باری که متیو میندلر دیده شد از سالن محل سکونت خود به پارکینگ به نام پارکینگ صدساله می رفت. او در دوربین های امنیتی دیده شد که این کار را عصر سه شنبه ساعت 20:11 انجام داد. و در زمان گم شدن یک کاپشن دانشگاه میلرزویل بر تن داشت و یک کوله پشتی مشکی به همراه داشت. یک پست در صفحه دانشگاه نشان می دهد که روزهای جدید در محوطه دانشگاه یک هفته پیش اتفاق افتاده بود و این هفته اولین هفته کلاس ها بود.

روز شنبه ، Daniel A. Wubah از دانشگاه میلرزویل گفت که متیو میندلر پیدا شده بود ، اما نه در شرایط مثبت. میندلر مرده در Township Manor ، که دانشگاه گزارش می دهد در نزدیکی محوطه محل گم شدن وی پیدا شده است. در حال حاضر تحقیقات از پزشکی قانونی در حال بررسی شرایط مرگ وی است. رئیس دانشگاه در ادامه آن را “زمان اندوه” برای کسانی که در محوطه دانشگاه هستند ، خواند.

این زمان اندوه برای خانواده ، محوطه دانشگاه ما و جامعه است. من از جامعه دانشگاه می خواهم برای حمایت از یکدیگر و دانشجویان ما در این دوران دشوار گرد هم آیند.

متیو میندلر برای مدت کوتاهی در کانون توجه قرار گرفت و در فیلم های The World Turns و 2010 ظاهر شد. فیلم اندوه قبل از بازی در بزرگترین نقش خود در برادر احمق ما. در کنار پل راد و میندلر ، در فیلم سال 2011 زویی دشانل ، الیزابت بنکس ، استیو کوگان ، امیلی مورتیمر ، رشیدا جونز و دیگر بازیگران نیز حضور دارند. .

پستی که توسط دانشگاه میلرزویل (millersvilleu) به اشتراک گذاشته شده است فرایند جستجو و یافتن مت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *