متیو مک کانهی با سرگرمی فقط در حین تبلیغ مجله جدیدش ، کلمه تصویری معروف خود را ورق زد

متیو مک کانهی از زمانی که این کلمات معروف امروزه را با نام “Dazed and Confused” (کلمه گیج و گیج) گفت ، حرفه ای بسیار خوب و خوب داشت. تقریباً 30 سال بعد ، این بازیگر برنده اسکار است و اخیراً با انتشار کتاب Greenlights نویسنده شد. این خاطرات یک سفر مفرح و درعین حال عمیق در زندگی مک کانهی است ، و اکنون او دیگران را ترغیب می کند تا سفر شخصی خود را از طریق مجله آینده خود بنویسند. با این او ، او در عبارت جذاب خود یک پیچ و تاب پیدا کرد.

Greenlights محصول متیو مک کانهی بود که چندین دهه مجلات را در طول سالها در فاصله زمانی که در کانون توجه قرار داشت ، مرور کرد. کتاب او شامل داستانهای سرگرم کننده ای در مورد زمانی است که او در حال بازی در بازی بونگو و افشاگری های وحشیانه تری در مورد زندگی خود ، همراه با دیدگاه های خود در مورد زندگی ، دستگیر شد و از آن زمان به بعد پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز شد. هنگام معرفی مجله ای که او برای طرفداران کتاب ایجاد کرده است ، به چرخش جدید «خوب ، خوب ، خوب» گوش دهید.

پستی که توسط متیو مک کانهی (officiallymcconaughey) به اشتراک گذاشته شد >

آنجا دارید. متیو مک کانه همین صداها را می گوید ، اما به “من می نویسم ، می نویسم ، می نویسم” ترجمه شده است و عالی است. بازیگر باشگاه خریداران دالاس این عبارت را عمیق تر می کند تا عشق خود را به روزنامه نگاری نشان دهد و دیگران را تشویق به شرکت در این عادت کند. همانطور که مک کانهی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، نوشتن افکار خود در طول سالها به او اجازه داد تا بفهمد کیست و کی نیست.

این مجله Greenlights: Your Journal، Your Journey نام دارد و شامل دستورات نوشته شده توسط متیو مک کانهی برای الهام بخشیدن به س questionsالاتی که احساس می کرد در زندگی او مهم بوده است ، شاید از فلسفه هایی که او در کتاب به خوانندگان آموزش می دهد ، کمک کند. مک کانهی از 15 سالگی در مجلات می نویسد ، بنابراین برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند راهنمای خوبی در روزنامه نگاری است.

متیو مک کانهی مجله خود را به عنوان راهی برای شناختن خود معرفی کرد. به عنوان بازیگر ، مانند گرین لایتز ، و به نظر می رسد روش خودش است تا حدی مربی زندگی باشد و به دیگران اجازه دهد برخی از خردهای شخصی او را به کار گیرند. تعدادی از مطالعات در طول این سالها به روزنامه نگاری برای بهبود سلامت روانی افراد اشاره کرده است ، و این نسخه خود مک کانهی است ، با تعدادی س questionsال و تمرین برای نوشتن مردم.

مجله Greenlights در 7 دسامبر به قفسه های کتاب می آید ، نه چندان دور از فیلم بعدی متیو مک کانهی ، بخوانید 2. دنباله فیلم با شعله موسیقی Illumination 2016 ، بار دیگر شخصیت کوآالای این بازیگر را به عنوان بازیگران بازی خواهد کرد. Taron Egerton ، Tori Kelly ، Reese Witherspoon و Scarlett Johansson برنامه جدیدی را با هم ترتیب دادند. Sing 2 در 22 دسامبر منتشر می شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *