ما فقط یک صحنه جدید اکشن بدون زمان برای مردن با دنیل کریگ دیدیم و وای ، فقط وای

از آخرین باری که جیمز باند را روی صفحه نمایش بزرگ دیدیم ، مدت زمان نسبتاً زیادی می گذرد. در حالی که مخاطبان در آن زمان انتظار دارند که هر سه یا چهار سال یکبار یک ماجراجویی جدید 007 روی پرده سینماها برود ، انتظار از زمان اکران فیلم Sam Mendesâ € Spectre تقریباً شش سال به طول انجامیده است ، عمدتا به دلیل تاخیر ناشی از همه گیری. در این مدت هواداران مجبور به صبوری بیشتر شده اند ، اما به زودی تمام این صبر به ثمر می نشیند ، زیرا “زمان برای مرگ” کاری فوکوناگا نزدیک است – و امروز ما دلیل بیشتری برای قدردانی داریم برای گسترش فیلم هایی که به تازگی در CinemaCon نمایش داده شده است.

کنوانسیون سالانه سینماها این هفته در لاس وگاس ، نوادا در حال برگزاری است و صبح امروز مدیران MGM و United Artists روی صحنه رفتند در Colosseum در قصر سزار برای ارائه پیش نمایشی از تخته سنگ آینده خود. نمایشگر بزرگ در پایان ارائه ، پیش نمایش گسترده ای از فیلم جدید جیمز باند بود ، زیرا یک سکانس کامل 10 دقیقه ای برای جمع غرفه داران و مطبوعات نمایش داده شد ، که نشان می داد قهرمان مرکزی در حال فرار از زندگی خود و زیر سوال بردن یک رابطه کلیدی در زندگی او.

سکانس با جیمز باند (دانیل کریگ) که ظاهراً از یک انفجار در یک شهر ناشناخته اروپایی بهبود می یابد ، باز می ماند و بیهوش روی زمین افتاده و غبار گرفته است. وقتی از خواب بیدار می شود ، تلاش می کند تا روی پای خود بایستد و تماشاگران همان شنوایی مبهم را مانند قهرمان داستان تجربه می کنند – انگار که یک بمب قوی از نزدیک منفجر شده است. او وقت خود را از دست نمی دهد ، گوشی خود را در دست می گیرد تا بتواند با کسی تماس بگیرد ، اما این تمرین بی نتیجه است زیرا نمی تواند با کسی که سعی می کند به آن برسد ارتباط برقرار کند.

با فرار ، جیمز باند روی پلی می آید و مرد جوانی را در فاصله 50 فوتی جلوی خود می بیند – که با رسیدن 007 می چرخد. با این حال ، این یک تعامل سریع است ، زیرا از پشت باند می بینیم که یک ماشین سیاه به طرز تهدید آمیزی حرکت می کند. قهرمان بلافاصله به عنوان یک تهدید عمل می کند ، پشت سنگی بزرگ که از دیوار کنار پل بیرون می زند ، حرکت می کند و وسیله نقلیه به سختی از دست او جلوگیری می کند ، زیرا تایر جلو سمت چپ به سنگ برخورد می کند و رانندگی لحظه ای را با زاویه 45 درجه ادامه می دهد. به وقتی ماشین به آن طرف پل می رسد و می چرخد ​​، یک موتورسیکلت به همان جایی می رسد که اتومبیل در ابتدا بود و راهی برای فرار از جاسوس انگلیسی نداشت.

با فکر سریع ، جیمز باند یک کابل پشتیبانی می گیرد. از کنار پل پل و در حین جهش جان عزیز را حفظ می کند. تعقیب کنندگان به نظر می رسد که عامل MI6 (نه فوق العاده زیبا) با خیال راحت بر روی پل در پایین پل فرود می آید و به دویدن ادامه می دهد.

با بالا رفتن از پله ها و عبور از ساختمان های باستانی ، قهرمان به فرار از دشمنان خود ادامه می دهد. ، و سرانجام با مرد موتورسیکلت روبرو می شود ، که می بینیم یک کره چشم جعلی دارد. جیمز باند دوید و قبل از اینکه بتواند سلاحش را بیرون بیاورد ، با او برخورد می کند و این دو مرد با خفه کردن پسر بچه با بند بند لباس ، با موفقیت مبارزه می کنند. درحالی که فرد تازه کار در حال مقابله است ، به حریف خود می گوید که بلوفلد (کریستوف والتز) سلام و احترام خود را برای او ارسال می کند و نشان می دهد که دوست دختر باند ، مادلین (لاو سیدو) ، با فوق العاده کار می کند.

باند پس از ناک اوت کردن حریف خود و فرستادن چشم تقلبی از سر ، موتورسیکلت را می دزدد و به سرعت به مادلین برمی گردد و چند مانور قابل توجه را در این راه انجام می دهد (مانند راه اندازی دوچرخه تا سطح شیب دار 30 فوت به طوری که او می تواند از نوعی راهپیمایی مذهبی اجتناب کند). او به هتل می رسد و سرایدار برای مدت کوتاهی او را متوقف می کند تا به او اطلاع دهد که چمدانش پایین آورده شده است. دوباره رها کردن سخت است. او از او می پرسد چه اتفاقی افتاده است ، و باند با عصبانیت از او می پرسد که چگونه آنها احتمالاً می دانسته اند کجاست. او همه چیز را انکار می کند و وقتی تلفن در اتاق شروع به زنگ زدن می کند ، آنها برای خروج حرکت می کنند. در طبقه پایین به استون مارتین نقره ای معروف می رسند ، و همانطور که در مادلین می آیند ، “من باید چیزی را به شما بگویم” ، که باند به آن پاسخ می دهد “شرط می بندم که وجود دارد.”

تعقیب مجدد تقریباً بلافاصله آغاز می شود ، زیرا استون مارتین توسط اتومبیل ها و موتورسیکلت ها دنبال می شود. تلفن مادلین شروع به زنگ زدن می کند ، و بعد از اینکه باند خواست تلفن را بردارد ، آن را از کیف خود بیرون می آورد و ما می توانیم آرم Spectre را روی صفحه نمایش ببینیم. با گوش دادن به تماس ، صدای بلوفلد را می شنویم که می گوید: “پدر شما به شما افتخار می کند. قربانی شما افتخار ما خواهد بود.

مشکوک بودن او در سطوح شدید ، جیمز باند با همکارش تماس می گیرد و به آنها می گوید گوسفندها را بیرون بگذارید – به امید این که نوعی سد راه که در طول تعقیب و گریز کمک خواهد کرد. مادلین می پرسد چه انگیزه ای می تواند داشته باشد تا به اعتماد معشوق خود خیانت کند ، و او توضیح می دهد ، “همه ما اسرار خود را داریم ، اما ما هنوز به اسرار شما نرسیدیم.” همانطور که او این را می گوید ، او یکی از دکمه های داشبورد استون مارتین را فشار می دهد و مجموعه ای از کلترپ های خاردار از سپر خارج می شوند و باعث می شوند خودرویی که در حال تعقیب است رونق بگیرد.

پس از یک گریز کوتاه و سوار شدن از پله ها ، مادلین همچنان بر بی گناهی خود پافشاری می کند ، اما در حالی که یک جیپ آبی به ماشین برخورد می کند ، باعث قطع شدن خودرو می شود. خودروهای دشمن بیشتری وارد می شوند و خیلی زود رانندگان و مسافران درهای خود را ترک کرده و به روی جیمز باند تیراندازی می کنند. خوشبختانه ، استون مارتین ضد گلوله است ، به این معنی که دو فرد داخل آن کاملاً ایمن هستند.

ظاهراً با درک این موضوع ، تیراندازی متوقف می شود ، اما نوکر با چشم جعلی که باند قبلاً با آن روبرو شده بود بیرون می آید و شروع می کند برای نزدیک و نزدیکتر شدن به ماشین با انجام این کار ، او بارها و بارها به همان نقطه در پنجره سمت سرنشینان شلیک می کند. ما می بینیم که شیشه ضعیف تر و ضعیف تر می شود ، و در حالی که مادلین بسیار مشتاق است بداند که هنوز اعتماد 007 را دارد. باند می گوید ، پس از یک لحظه سکوت ، “خوب” ، و سوئیچ را روی داشبورد قرار می دهد و باعث می شود چراغ های جلویی به سمت پایین حرکت کرده و مجموعه ای از اسلحه های جمع کننده را نمایان کند.

با شروع اسلحه های دوقلو برای شلیک ، جیمز باند در یک دایره تنگ می چرخد ​​و اطمینان می دهد که همه دشمنانش قبل از اینکه از میدان عبور کند ، سرنگون می شوند. دنباله Time to Die ، تعیین دقیق همه چیزهایی که در حال سقوط بودند کمی چالش برانگیز بود ، اما آنچه که به طور قطع می توان قضاوت کرد ، عمل و شدت آن است و هر دو در سطح عالی بودند. بدون هیچ زحمتی نبض من را بالا برد و در حالی که دیدن جیمز باند با عصبانیت شدید کمی شگفت انگیز بود ، به نظر می رسد کاری فوکوناگا یک ماجراجویی صمیمانه هیجان انگیز 007 را در چند ماه آینده پیش رو دارد.

علیرغم نگرانی ها در مورد تاخیرهای بیشتر ، No Time To Die در حال حاضر قرار است در 8 اکتبر به طور انحصاری در سینماها اکران شود. در حال حاضر به دنبال پوشش بیشتر فیلم در CinemaBlend در اینجا باشید و در طول هفته به بررسی بیشتر ادامه دهید به روز رسانی از زمان ما در محل در CinemaCon.

بومی نیوجرسی که LA را خانه خود می خواند. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *