مایکل بی در مجموعه فیلم برای روز یادبود Throwback را به سربازان قدیمی پرل هاربر تقسیم می کند

تعطیلات روز یادبود به منظور انعکاس فداکاری های جانبازان نظامی ما به نام آزادی و دموکراسی در نظر گرفته شده است. با یادآوری از دست دادن رزمندگان ما در زمان نبرد ، فیلم هایی مانند پرل هاربر مایکل بیا همچنین به یادآوری روزهایی است که جهان در بدنامی زندگی می کند و مردان و زنانی که برای انتقام از چنین اقداماتی جنگیدند. این باعث می شود که هر چه بی با بازگشتی خارق العاده به زمان خود در آن فیلم روزی روبرو شود ، و همچنین روزی که برخی از پیشکسوتان بسیار خاص در همان صحنه نشسته اند ، مناسب تر است.

به عنوان یک ادای احترام مناسب برای روز یادبود ، مایکل بی عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که مربوط به زمان تولید درام تاریخی سال 2001 است. با خلیج و تهیه کننده جری بروکهایمر که در جلو و مرکز خود زانو زده است ، این عکس از پرل هاربر به خاطر بازماندگان حمله 7 دسامبر 1941 که در کنار آنها قرار دارد ، می بالد ، و یکی از مجموعه های عظیم فیلم در پشت صحنه همه درگیر است. دیدن عکس بسیار شگفت انگیز است و در زیر قابل مشاهده است:

پستی که مایکل بی (michaelbay) به اشتراک گذاشته است

تمرکز اصلی این بازگشت پرل هاربر به حق است ، مشارکت جانبازانی که از آن روز سرنوشت ساز جان سالم به در بردند و حضور آنها در صحنه. در حالی که خود فیلم به دلایل مختلف توجه منفی را به خود جلب کرده است ، اما یک چیز قابل سوال نیست. این واقعیت است که مایکل بی از حامیان بزرگ ارتش ایالات متحده است و از طریق فیلم هایی مانند پرل هاربر و همچنین بیوگرافی نظامی 13 ساعته و حتی حق رای دادن ترانسفورمرها ، Bay همیشه ادای احترام به رزمنده جنگ را در آورده است. نتایج همیشه قابل تردید است ، اما قلب او قطعاً در جای مناسب قرار گرفته است.

به طور تصادفی ، پرل هاربر به تازگی بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است ، زیرا این فیلم آخر هفته یادبود در سال 2001 در سینماها اکران شد. در حالی که مایکل بی در پست خود به این واقعیت توجه نکرده است ، اما نکته قابل تاملی است که فکر کردن در مورد این فیلم جای تعجب دارد ، و بازیگرانی مانند بن افلک ، جاش هارتنت و کیت بکینسیل آن نقطه عطف. مهم نیست که شما چگونه فیلم را در ارزیابی خود از فیلمبرداری خلیج فارس و یا حتی ردیف ملودرام های تاریخی رتبه بندی می کنید ، این واقعیتی است که باید دید بسیار خیره کننده است.

به خصوص جالب است که بعد از اکران فیلم Midway رولان امریچ ، به پرل هاربر نگاهی بیندازیم ، که احساس می کند مثل یک همتای امروزی کارهای قبلی مایکل بای است. اگر روایت داستانی تاریخی Bay در سال 2001 با استقبال گسترده ای روبرو شد ، ممکن است خیلی زودتر میدوی و تعداد زیادی از مقلدان را بدست آوریم. افسوس ، با استقبال نه چندان گلگون فیلم ، هالیوود همچنان به جبهه غربی جنگ جهانی دوم که بیشتر مورد توجه فیلمهای به تصویر کشیدن این درگیری است ، تمرکز کرد.

قهرمانی “بزرگترین نسل” همیشه یک منبع سرگرمی روایی است ، چه ساختگی و چه واقعیت. تا زمانی که میراث واقعی مردان و زنانی که در جنگ جهانی دوم برای پیروزی در جنگ پیروز شده اند ، حفظ و مورد احترام قرار گیرد ، چنین پروژه هایی منظره ای خوشایند خواهد بود. اما باید اعتراف کنید ، حضور مایکل بای در بسیاری از بازماندگان واقعه های وحشتناک واقعی پرل هاربر کاملاً انعطاف پذیر است ، خصوصاً در شغلی که بر اساس انعطاف پذیری های منحصر به فرد وی ساخته شده باشد.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *