مایکل بی. جردن اولین نمایش فیلم خود را در تختخواب خود جشن گرفت اما هنوز هم به نظر می رسد Dapper AF

تام کلنسی بدون پشیمانی این آخر هفته پخش خود را آغاز کرد و مایکل بی جردن بازیگر نقش اصلی ، به روشی کاملاً روان در حال پیروزی است. فیلمی که جردن را مجبور کرد نفس های خود را برای مدت طولانی دیوانه نگه دارد و نیاز به آموزش شدید دارد ، یک ویترین اکشن برای ستاره کرید و پلنگ سیاه است. جوردن ممکن بود مجبور شده بود اولین فیلمش را در تختخوابش جشن بگیرد ، اما با این وجود به نظر می رسید که AF خیلی خوب است.

هیچ رویداد بزرگ دیگری برای حضور در فیلم بدون پشیمانی وجود ندارد و مانند بسیاری از ما ، مایکل ب. جردن مجبور شد آن را در خانه کار کند. در مواجهه با چنین شرایطی ، چرا فیلم جدید خود را با حضور در خانه با حضور برخی از خانواده و دوستان جشن نمی گیرید و چرا هنگام انجام آن آماده فرش قرمز نیستید؟ این دقیقاً همان کاری است که جوردن انجام داد ، زیرا او مناسب برای اولین حضور خود در خانه در اینستاگرام بود: ب. جوردن به وضوح فقط به دنبال بهانه ای بود تا بتواند تناسب اندام خود را پس انداز کند و چه دلیلی بهتر از سقوط فیلم جدید شما در آمازون؟ همه گیری تعداد جشن ها و رویدادهای بزرگ سینمایی را محدود کرده است ، بنابراین به راحتی می توان از بازیگرانی مانند جردن که لباسهایشان را جشن می گیرند و جشن می گیرند ، تصویر کرد. بدون پشیمانی (همراه با قابلیت چرخش Rainbow Six) دلیل کاملاً خوبی برای مبادله شلوار عرق با چیزهای بیشتر است.

میشال بی. جوردن در حرفه خود راهی طولانی را طی کرده است ، اولین فیلم او با یکی از قهرمانانش ، کیانو ریوز ، که اکنون مجبور است تحمل دردسرهای مربوط به عنوان جنسی ترین مرد خود را تحمل کند. جوردن در نوع خود به یک مگا ستاره تبدیل شده است و بدون پشیمانی هیچ نشانه ای بهتر از بازیگری نیست که در یک شیار قرار داشته باشد.

مایکل بی. جوردن به عنوان مدیر Creed 3 معرفی شد ، اولین کارگردانی خود را در این راه انجام داد. جوردن در حال تغییر و تحولات بزرگ است و در تلاش است تا حرفه خود را ارتقا دهد و میراث منحصر به فرد خود را ایجاد کند. این بازیگر قبلاً نقش های برجسته ای را ایفا کرده است و طرفداران نمی توانند صبر کنند تا ببینند در سال های آینده چه چیزی برای وی در نظر گرفته شده است.

بدون پشیمانی ، اولین پروژه مایکل بی جردن پس از سال 2020 سال از دست رفته به دلیل همه گیری ، یک موفقیت بوده است. جردن پروژه های زیادی در دست ساخت دارد و همچنین شایعاتی مبنی بر اینکه مانتو سوپرمن را به دست گرفته و گمانه زنی ها در مورد بازگشت او به حق رایزنی سیاه پلنگ است. به نظر می رسد گزینه های اردن بی پایان هستند و طرفداران نمی توانند منتظر بمانند چه چیزهایی را در فروشگاه ذخیره می کنند زیرا می دانند که این اتفاق بیش از حد احتمالاً حماسی خواهد بود.

تام کلنسی بدون پشیمانی در حال حاضر برای پخش در آمازون در دسترس است نخست.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *