مایل رانر ، Dylan O’Brien ، “بحران یک چهارم زندگی” پس از پیچیدن حق رای دادن ، صحبت می کند

فقط در چند روز 10 سالگی می گذرد از زمانی که Dylan Oâ € Brien بزرگترین موفقیت خود را در Teen Wolf MTV انجام داد ، که در 5 ژوئن 2011 به نمایش درآمد. این نمایش به عنوان یک وسیله نقلیه اصلی برای بازیگری که در آن زمان 20 ساله بود و به نقش آفرینی در سه گانه علمی تخیلی The Maze Runner منجر شد. اکنون که این بازیگر دو ستون مهم زندگی حرفه ای خود را پیچیده است ، سوالی که ممکن است برای او پیش بیاید این است: “حالا چه؟” هیولاها ، و او اکنون جلوی تریلر پیش رو Flashback را می گیرد. هنگام صحبت در مورد ورود به آخرین فیلمش ، Ori € Brien آنچه را که او را به این فیلم سوق داده بود به اشتراک گذاشت:

احساس می کردم در این مرحله انتقالی زندگی ام هستم که می دانید به نوعی نزدیک بود به یک نوع بحران ربع زندگی. به هر دلیلی ، مثل من بود و قرار بود این فیلمنامه باشد. یادم می آید که آن را خواندم و فکر کردم: “من الان این پسر هستم.”

فلش بک متمرکز بر شخصی به نام فرد فیتزل (Ori € Brien) است که وسواس پیدا کردن دوست دختر دبیرستان خود را که او برای مصرف دارویی تجربی و خم کننده به نام عطارد استفاده می شود. همانطور که این بازیگر 29 ساله به NME گفت ، او با یک زمان انتقالی خودش روبرو شده بود که فیلمنامه به دست او رسید و “ذهن او توسط کریستوفر مک براید” منفجر شد فیلم.

هنگام فیلمبرداری آخرین فیلم با نام تجاری Maze Runner در سال 2016 ، این بازیگر توسط یک اتومبیل در صحنه فیلمبرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفت و دچار جراحات زیادی از جمله ضربه شدید به مغز شد و بعد از تصادف ظاهراً قسمت راست صورتش را شکسته است دیلن او براین قبلاً در مورد چگونگی تأثیر تصادف بر او صحبت کرده است ، با بیان اینکه این امر باعث شد تا وی متوجه شود که “ادامه دادن” روابطی که قبلاً مورد تأکید نبوده است ، برای وی بسیار مهم است.

< هنگامی که در مورد این مرحله انتقالی یا بحران زندگی سه ماهه همه به محبوب که احتمالاً بسیاری با آن روبرو شده اند ، س askedال شد ، دیلن او براین در مورد آنچه در جریان بود گسترش داد. به گفته وی:

می دانید ، بسیاری از کارهای شخصی همراه با چیزهای مهم در کار من بود. من به طور همزمان در مورد این موارد ، مانند چیزهای اخروی و سورئال که از نظر جایی که کار حرفه ای من به ارمغان آورده بود ، بسیار راضی و خوشحال بودم. من این همه اعتماد به نفس و رضایت خاطر را داشتم و افراد زیبایی [در زندگی ام] – چنین چیزهای شگفت انگیزی که باید در سنین جوانی تجربه کنم. اما در همان زمان ، چیزهای زیادی در زندگی شخصی من وجود داشت که بدون کنترل و به نوعی مورد غفلت قرار گرفتند.

توازن در موفقیت بزرگ Teen Wolf plus آسان نیست Maze Runner ، همراه با یک بیست و چند نفر زندگی در جهان است. ساخت Flashback مطمئناً به نظر می رسد که پروژه درستی برای بازیگر در آن زمان بوده است ، زیرا با برخی از جنبه های شخصی زندگی او پیش از تولد 30 سالگی تابستان امسال مطابقت داشته است.

Flashback امروز جمعه دیجیتال می شود ، 4 ژوئن و بررسی کنید که فیلم های هیجان انگیز دیگری با برنامه اکران فیلم 2021 CinemaBlend در این سال اکران می شوند.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *