مانند رایان رینولدز ، کارگردان Green Lantern در مورد DC Flick و Marvel نیز فکر کرده است.

10 سال پیش ، فانوس سبز برای اولین بار در سینماها نمایش داده شد و رایان رینولدز در نقش Hal Jordan ، اولین عضو انسانی سپاه فانوس سبز بازی کرد. گرین فانوس به جای صرف ناهار از سری فیلم های ابرقهرمانی محبوب ، با استقبال منفی منتقدین روبرو شد و در گیشه غافلگیر شد ، و در نتیجه برنامه هایی برای دنباله آن کنار گذاشته شد و رینولدز در سال های پس از آن بارها فیلم را به تمسخر می گرفت. اکنون کارگردان فانوس سبز مارتین کمپبل با افکار خود در مورد اولین نمایش سینمایی شوالیه زمرد ، و همچنین مسابقه اصلی DC ، مارول ، صحبت کرد.

به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود فیلم جدید The Protà © g، ، مارتین کمپبل (که اعتبار آن شامل GoldenEye ، The Mask of Zorro و Casino Royale است) ، یک AMA Reddit برای پاسخ به انواع سوالات برگزار کرد. شاید به ناچار گرین فانتر سرانجام مطرح شد و کمپبل در پاسخ به این س askedال که بدترین دعوایی که تا به حال انجام داده است چه بود نوشت:

با مدیران وارنر ، بر سر فانوس سبز.

بله! ظاهراً در طول ساخت گرین لنترن ، مارتین کمپبل حداقل یک بار ، اگر نه چند بار ، با مدیران کمپانی برادران وارنر در مورد اینکه محصول نهایی باید چگونه باشد سر و کله زد. قبلاً با برش های تئاتری Suicide Squad و Justice League در مورد اینکه چگونه مداخله در استودیو می تواند به شدت تغییر کند و در نهایت مانع فیلم های DC شود ، قبلاً دیده بودیم ، و Green Lantern سال ها پیش با این مشکل روبرو بود. رایان رینولدز همچنین در سال 2016 گفته بود که چرا چراغ سبز موفق نشد این بود که قربانی پروسه هالیوود برای اولین بار ، تاریخ انتشار دوم ، آخرین فیلمنامه شد.

اما سلام دی سی بود آیا مارتین کمپبل می خواهد فیلم های ابرقهرمانی دیگری در مارول ارائه دهد؟ قطعاً نه ، زیرا وقتی شخصی پرسید آیا ژانری وجود دارد که در آن کار نکرده است و دوست دارد در آن فیلم بگیرد ، فیلمساز پاسخ داد:

من دوست دارم در کمدی کار کنم ! فکر می کنم کار خوبی انجام دهم. مارول؟ فراموشش کن. من یک بار آن را فحش دادم ، هرگز دیگر.

سلام ، حداقل آن مرد می داند چه می خواهد. مارتین کمپبل مسئولیت نحوه شکل گیری گرین فانوس را بر عهده می گیرد و نمی خواهد خطر مشابهی را در استودیو مارول پیش بیاورد. من به شما خواهم گفت که اگر مارول یک فیلم Nova را با نور سبز نشان دهد ، با توجه به شباهت هایی که بین آن ویژگی و Green Lantern وجود دارد ، کنجکاو بودم ببینم آیا کمپبل در این پروژه شانس بیشتری دارد یا نه.

اوه ، و در صورتی که قبلاً مشخص نبود که مارتین کمپبل تجربه بدی در کار بر روی فانوس سبز داشته است ، وی این پاسخ صریح را برای شخصی که در مورد اینکه آیا فانوس سبز 2 اتفاق می افتد ، به اشتراک گذاشت:

بر جنازه من.

در حالی که دنباله ای برای فانوس سبز 2011 به مدت طولانی در کارت ها نبوده است ، به خصوص از آنجا که رایان رینولدز در سالهای اخیر مهر خود را بر روی ژانر فیلم ابرقهرمانی گذاشته است به عنوان ددپول ، دارایی Green Lantern در دو جبهه در رستگاری زنده بازی می شود. مجموعه ای از فانوس سبز برای HBO Max در راه است که آلن اسکات (با بازی جرمی ایروین) ، گای گاردنر (با بازی فین ویتروک) ، سیمون باز و جسیکا کروز و دیگران در آن حضور خواهند داشت. فیلم راه اندازی مجدد فانوس سبز با بازی نسخه جدیدی از Hal Jordan در کنار جان استوارت هنوز در حال توسعه است ، اگرچه هنوز مشخص نیست که به نمایش تلویزیونی متصل شود یا خیر.

مارتین کمپبل ، شما می توانید فیلم Protà © را از 20 آگوست در سینماها ببینید و فیلم بعدی او در خط لیام نیسون و تریلر اکشن خاطره انگیز به رهبری گای پیرس است.

خبره مارول ، دی سی ، استار Wars ، جان ویک ، MonsterVerse و داستانهای Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *