ماموریت: Impossible 7’s Christopher McQuarrie اولین عکس تام کروز و هایلی اتول را در پست تشکر شما منتشر کرد

یک سال از آغاز ماموریت: غیرممکن 7 می گذرد ، زیرا عکاسی اصلی آغاز شد ، زیرا از تاریخ شروع اولیه فوریه 2020 در پاسخ به همه گیری به تاخیر افتاده بود. این مدت زمان طولانی فیلمبرداری به خاطر فیلمبرداری Mission: Impossible 7 با Mission: Impossible 8 است و دوربین ها هنوز در حال کار روی دو ماجراجویی بعدی اتان هانت هستند. اما همانطور که او در سال گذشته مکرراً این کار را انجام داده است ، کارگردان/نویسنده کریستوفر مک کواری نگاه دیگری به تولید داشته است. این بار این عکس از ستاره های تام کروز و هیلی اتول به عنوان بخشی از پست تشکر است.

کریستوفر مک کواری مدتی در اینستاگرام وقت گذاشت تا از افراد مختلف در Grand Central ، مرکز خرید بیرمنگام و ایستگاه راه آهن بیرمنگام خیابان جدید که در فیلم Mission: Impossible 7 نقش داشتند در آن مکانها فیلمبرداری کردند. هرچند مهمتر ، این نگاه را به اتان هانت تام کروز و گریس هایلی اتول که با قدردانی فیلمساز همراه بود ، مشاهده کنید:

گفتن آنچه در این صحنه اتفاق می افتد دشوار است ، اگرچه اگر مجبور بودم حدس بزنم ، اتان هانت و گریس در حال گفتگو بودند ، و سپس ایتان متوجه شخصی در این نزدیکی شد ، حتی یک چهره آشنا یا حریفی که از آنها جاسوسی می کرد به ما از یادگیری این که درست می گویم یا نه ، فاصله داریم ، اما من گمان می کنم اکثر مردم پس از دیدن این تصویر به یک چیز فکر می کنند: تام کروز در این هواپیماگردان ها دمدمی مزاج به نظر می رسد. این تصویر فقط چند روز پس از فیلم ماموریت: غیرممکن 7 در CinemaCon نمایش داده شد ، که شامل کروز کشیدن یک موتورسیکلت فوق العاده خطرناک بود. اگرچه از آنجا که با Mission: Impossible 8 فیلم پشت سر هم فیلمبرداری می شود ، می توان منطقاً تصور کرد که داستانهای آنها نزدیک به هم گره خورده است. کریستوفر مک کواری قبلاً Grace Hayley Atwell را به عنوان یک نیروی مخرب طبیعت توصیف کرده بود ، در حالی که Atwell گفته است وفاداری های شخصیت او تا حدودی مبهم است. ماموریت: غیرممکن 8 ، و با توجه به آموزش و تنظیم عکس ها/فیلم ها ، او در صحنه های پر از اکشن کم نخواهد آورد.

از جمله دیگر چهره های جدیدی که در Mission: Impossible 7 ظاهر می شوند ایسی مورالس (که نقش شرور اصلی را بازی می کند) ، پوم کلمنتیف ، شی ویگهام ، راب دلانی ، چارلز پارنل ، ایندیرا وارما ، مارک گتیس و کری الویس. ترکیب شخصیت هایی که با اتان هانت باز می گردند عبارتند از: وینگ رامز ، لوتر استیکل ، بنجی دان سیمون پگ ، ربکا فرگوسن ایلسا فاوست ، آلانا میتسوپولیس ونسا کربی ، زولا میتسوپلیس فردریش اشمیتوس و هنری سیز یوجین کیتریج. آنجلا باست همچنین قرار بود به عنوان اریکا اسلوان به عنوان اولین فیلم حق رای خود در Mission: Impossible – Fallout بازگردد ، اما عوارض COVID -19 این برنامه ها را لغو کرد.

Mission: Impossible 7 در 27 مه 2022 در سینماها اکران می شود ، و برای پخش در Paramount+ 45 روز بعد در دسترس خواهد بود. Mission: Impossible 8 در 7 ژوئیه 2023 دنبال می شود. سایر فیلم هایی را که سال آینده با برنامه اکران ما در سال 2022 وارد می شوند پیگیری کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه دکتر هو او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *