ماموریت: غیرممکن 7: 8 چیزهای دیوانه کننده ای که ما درباره جدیدترین ترفند فوق العاده خطرناک تام کروز آموختیم

در دهه گذشته ، تام کروز شخصاً برخی از وحشیانه ترین حقه بازی هایی را که تا به حال به عنوان بخشی از فرانشیز Mission: Impossible در صفحه نمایش بزرگ دیده ایم ، اجرا کرده است و این سنتی است که قرار است ادامه یابد به طرز دیوانه کننده ای در ماموریت آینده: غیرممکن 7. به دنبال شوک های سینمایی مانند بالا رفتن از بلندترین ساختمان جهان و آویزان شدن به هواپیما هنگام بلند شدن ، فیلم پرفروش جدید قرار است دارای سکانسی باشد که در آن کروز رانندگی می کند. موتورسیکلت از صخره جدا شده و پایه به زمین پرش می کند. آنقدر دیدنی است که باید باور کرد و امروز صبح در سینماکن ، کنوانسیون سالانه لاس وگاس برای صاحبان تئاتر ، نگاهی اجمالی به آنچه در فروشگاه داریم مشاهده کردیم.

پارامونت پیکچرز که میزبانی یک سخنرانی در کولوسئوم کاخ سزار انجام می دهد ، با نگاهی پشت صحنه به ماموریت: غیرممکن 7 ، با تمرکز ویژه بر روی بدلکاری فوق ، از شرکت کنندگان در مراسم تجلیل کرد. این ویدئو تلاش فوق العاده ای را که در خلق سکانس پرفروش انجام شد ، به تصویر می کشد ، و در حین انجام این کار بسیاری از جزئیات دیوانه کننده مختلف را در مورد آنچه برای تبدیل شدن به واقعیت لازم بود ، نشان داد. بنابراین وقتی واقعاً سال آینده می توانید فیلم جدید را ببینید ، همه اینها را در ذهن خود نگه دارید و فقط بیشتر از آن قدردانی خواهید کرد.

تام کروز به وضوح علاقه زیادی به انجام این کار دارد. این نوع بدلکاری ها در فرانچایز Mission: Impossible ، اما یکی از وحشتناک ترین جزئیات فاش شده در این ویدئو این است که این اشتیاق چقدر با او بوده است. به گفته ستاره ، ایده دوچرخه سواری از صخره فقط برای سقوط و فعال کردن چتر نجات چیزی است که او از زمان کودکی می خواست فرصت انجام آن را داشته باشد. همه چیز در نظر گرفته شده است ، مطمئناً بهترین چیزی است که او تا این لحظه از زندگی منتظر بود تا تلاش کند و واقعاً آن را به پایان برساند ، نه زمانی که ، مثلاً هنوز در دبستان بود.

وقتی به این موضوع فکر می کنید ، سکانس The Mission: Impossible 7 واقعاً دارای دو حرکت بدلکار در یک حرکت است و تام کروز مجبور بود هر دو را به طور گسترده تمرین کند. قسمت اول فرایند راندن دوچرخه از سطح شیب دار و خارج شدن موفقیت آمیز خود از آن هنگام افتادن است ، و این چیزی بود که بازیگر بارها آن را تمرین کرد. کروز با پرش از معادن پر از جعبه های مقوایی برای راحتی دوچرخه ، در مجموع 13000 پرش با موتور کراس انجام داد قبل از این که کاملاً مطمئن باشد که می تواند با چرخاندن دوربین ها آن را کنار بگذارد.

دومین حرکت در سکانس قسمت “پرش پایه” است ، و در حالی که تام کروز نتوانست 13000 جلسه تمرین را انجام دهد ، او همچنان 500 بار از هلیکوپتر بیرون می پرد و در حال آماده شدن برای ماموریت: غیرممکن است. 7. طبق گفته های مجری ، او روزانه 30 مورد از این کارها را در حین پیش تولید انجام می داد ، که وقتی فکر می کنید اکثریت قریب به اتفاق مردم از پریدن از هلیکوپتر وحشت دارند وحشتناک است.

این ترفند نه تنها به عنوان یک ویژگی فیزیکی جسورانه و جسورانه است ، بلکه سکانس Mission: Impossible 7 نیز نیاز به استفاده از فناوری پیشرفته دارد. کریستوفر مک کواری ، کارگردان فیلم ، در این ویدئو گفت که دوربین هایی که برای فیلمبرداری قطعه مورد استفاده قرار گرفتند ، دو سال پیش وجود نداشت. به یک معنا ، کروز مجبور بود منتظر بماند تا دنیای فیلمسازی با ایده های بزرگ خود در مورد ابر قهرمانی قهرمان اتان هانت همراه شود ، اما اکنون چنین شده است و نتایج آن غیر واقعی است.

برای اطمینان از این که او تام کروز مجبور بود در حین مسابقه و آماده شدن برای پرش خود با سرعت خاصی برخورد کند اما در این ایده یک مشکل مهم وجود داشت: دوچرخه ای که او سوار می شد سرعت سنج نداشت به به همین دلیل ، کروز مجبور شد سرعت خود را فقط بر اساس احساس تنهایی تسریع و مدیریت کند ، که می توان ادعا کرد ترسناک ترین جزئیات در ایجاد این بدلکاری است.

پس از مدت زمان آماده سازی زیاد ، تام کروز ، Christopher McQuarrie and the Mission: Impossible 7 خدمه هیچ وقت را هدر ندادند تا سکانس در زمان شروع تولید به واقعیت تبدیل شود ، زیرا بدلکاری که در اینجا مورد بحث قرار گرفت اولین صحنه ای بود که هنگام شروع عکاسی اصلی از فیلم پرفروش فیلمبرداری شد. آیا این کار با تصدیق این واقعیت انجام شده است که اگر کروز یا می میرد یا مجروح می شود ، فیلم باید به طور کامل تعطیل شود؟ این چیزی نبود که به صراحت در ویدئو گفته شد ، اما این تصور بود که ارائه شد.

با توجه به خطر مسخره ای که واقعیت این حقه بازی را شامل می شود ، ممکن است فکر کنید که فیلمبرداری سکانس در شرایطی که ما فقط یک عکس داریم ، اما فکر می کنیم جسارت تام کروز را دست کم می گیرد. این ستاره فقط یک بار پرتاب سطح شیب دار و پرش پایه را انجام نداد ، بلکه در کل شش بار ، اطمینان حاصل کرد که کریستوفر مک کواری بهترین فیلم ممکن را برای بازگرداندن به خلیج ویرایش دریافت کرده است.

در ابتدای ویدئو ، شیرین کاری ماموریت: غیرممکن 7 به عنوان “دور و خطرناک ترین چیزی که ما تلاش کرده ایم” نامیده شد ، اما فکر نکنید که این بدان معناست که حق رای دادن به پایان رسیده است نوار یکی از جذاب ترین خطوط ویدئو از کریستوفر مک کواری ، که در حال برنامه ریزی برای دنباله فیلم 2022 است ، آمد و گفت: “تنها چیزی که من را بیشتر می ترساند برنامه ای است که ما برای آن برنامه ریزی کرده ایم.” غیر ممکن] 8â € 27 ، 2022. در این مرحله ، به نظر می رسد انتظار ما از این بیشتر از این نمی شود ، اما این قطعاً سریالی است که به طور مداوم می تواند شگفت انگیز باشد.

بومی نیوجرسی که LA را خانه می نامد ؛ در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *