مارگو رابی The Suicide Squad خودش یک حرکت شیرین وحشیانه انجام داد و من تحت تأثیر قرار گرفتم

SPOILERS برای The Suicide Squad که هم اکنون در سینماها و HBO Max در حال پخش است جلوتر هستند.

وقتی صحبت از The Suicide Squad می شود ، به وضوح اولین بار نیست که مارگو رابی را می بینیم هارلی کوئین جهنم را بالا می برد ، اما هرگز واقعاً قدیمی نمی شود ، اینطور است؟ بعد از اینکه هارلی با دیکتاتور کورتو مالت در فیلم کارگردانی جیمز گان درگیر شد ، شاهد یک سکانس اکشن باور نکردنی برای شخصیت DC هستیم و تا حدی با ژیمناستیک چشمگیر توسط رابی امکان پذیر شد.

من در مورد لحظه ای صحبت می کنم که هارلی کوئین اسیر خود را به حالت خفه کننده می فرستد قبل از این که کلید را بگیرد تا با انگشتان پایش آزاد شود و خود را بالا نگه دارد و دستبندهای دستش را باز کند – همچنین با استفاده از انگشتان پا. به گفته نویسنده/کارگردان جیمز گان ، این ترفند در واقع توسط مارگوت رابی انجام شده است. به قول او:

بله ، نکته اصلی این است که او توانست کلید را فوراً با پای خود بگیرد و سپس خودش را به عقب بچرخاند و کلید را در قفل یک ضربه قرار دهد. و من دوست داشتم ، “خدای من.” به خاطر آن چیزی که در جلوی چشم او قرار دارد واقعاً شرم آور است ، اما اگر دقیق نگاه کنید ، می توانید مارگو را ببینید.

در حال حاضر این تأثیرگذار است. یادگیری صحنه مبارزه یک چیز است ، اما داشتن مهارت در انگشتان پا برای بازکردن کلید در شلیکی که جیمز گان برای لحظه ای در The Suicide Squad از آن استفاده کرد ، به مراتب قابل توجه تر است. همانطور که گان با هالیوود ریپورتر در میان گذاشت ، شما واقعاً نمی توانید به او بگویید و این به لطف لباس پف کرده او است.

بله ، متأسفانه این نوع بلوک منظم صورت می تواند پنهان شود چهره دوگانه بدلکاری است ، اما اکنون که جیمز گان به ما گفته است ما معتقدیم که این واقعاً مارگوت رابی است که هارلی کوئین را به راه انداخته است. گان پس از اینکه شیرین کاری خود را انجام داد ، بازیگر زن را “چاقوی ارتش سوئیس انسانی” نامید ، اما بسیار متاسف است که او تکه لباس او را که صورتش را پوشانده بود حذف نکرد ، بنابراین برای مخاطبان واضح تر بود.

به گفته جیمز گان ، که داستان را در Jimmy Kimmel Live گفت! همچنین ، او آنقدر “مسحور” شده بود که او آن را کنار کشید ، به طوری که به ذهن او خطور نکرد که چهره او را در آن لحظه بیشتر نمایان کند. او حتی آن را “بزرگترین حسرت” خود از فیلم نامید. حداقل کارگردان مطمئن است که جهان می داند که صد در صد او بوده است ، زیرا کاری که مارگوت رابی در بدلکاری خود انجام می دهد ، زیرا بازی در نقش هارلی کوین بسیار شگفت انگیز است

رابی فاقد آن است فیلم دیگری که هنوز به عنوان فیلم مورد علاقه DCEU در نظر گرفته شده است ، اما ما انتظار داریم که او را دوباره در پی اظهار نظرهایش درباره “هارلی بیشتر” ببینیم. اوه ، و جیمز گان ظاهرا در حال مذاکره برای هدایت فیلم کمیک دیگری از برادران وارنر به عنوان خوب. شما می توانید مجموعه کامل فیلم های آینده DCEU را در اینجا در CinemaBlend مشاهده کنید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *