مارگو رابی در مورد میزان کنترلی که بر داستانهای هارلی کوین در DCEU دارد ، اظهار نظر می کند

یک نوع ناهماهنگی شناختی وجود دارد که می تواند زمانی اتفاق بیفتد که تماشاگران یک بازیگر را به طور مکرر در یک حق رای بازی کنند. در یک نقطه خاص (با تخیل کافی فعال و توانایی رد واقعیت های فیلمسازی) شروع به شناسایی مجری با نقش می کنید و احساس می کنید که آنها به نوعی محافظ شخصیت می شوند – در نهایت آنها را به جلو هدایت می کند. داستانها همانطور که زندگی عادی خود را انجام می دهند.

هارلی کوئین مارگو رابی یک مثال عالی از این امر است ، زیرا ستاره استرالیایی در بین طرفداران DC به محبوب ترین صفحه روی صفحه تبدیل شده است و طرفداران زیادی داشته است. تاثیر بر حضور فرهنگ پاپ شرور. با این حال ، در عین حال ، رابی در مورد این واقعیت که او در آینده هارلی سهم مهمی ندارد ، باز است و می تواند مانند دیگران هیجان زده باشد تا دریابد فیلمسازان بعدی را در کجا خواهند برد.

همانطور که در ویدئوی بالای این مقاله نشان داده شده است ، من این شانس را داشتم که درمورد روز مطبوعات مجازی اخیر برای نویسنده/کارگردان “گروه خودکشی” نویسنده/کارگردان جیمز گان ، در مورد هارلی کوئین و مارگو رابی همه چیز را بگویم. من از رابی در مورد تجربه کار با فیلمسازانی مانند Gunn و Birds of Prey’s Cathy Yan و شکل دادن هارلی به عنوان یک شخصیت پرسیدم ، و او آشکارا توضیح داد که چگونه قدرت زیادی در ترسیم قوس ها ندارد. در عوض ، بیشتر در مورد اعتماد به افرادی است که با آنها کار می کند. او گفت ،

من واقعاً نویسندگی چندانی در مورد جایی که آنها می برند ندارم … در جایی که کارگردانان مختلف …. منظورم این است که در Birds Of Prey من تهیه کننده بودم ، بنابراین من بیشتر از می گویم ، اما من در دستان جیمز گان بسیار مطمئن بودم که او با توجه به شخصیت و طرفدارانش مورد رسیدگی قرار می گیرد ، زیرا او این را درک می کند ، می دانید؟ بنابراین من به اندازه کسی که آن اسکریپت را باز می کرد کنجکاو بودم و می دیدم: “خوب ، نسخه هارلی او چگونه است و او چگونه است؟”

در نهایت جیمز گان برای هارلی کوین یک بازی فوق العاده داشت. ، و او عاشق نوشتن شخصیت در ساخت گروه خودکشی بود. ارتباطات سختی با رویدادهای موجود در گروه خودکشی دیوید آیر یا پرندگان شکاری (صرفنظر از روابط قبلی او با کاپیتان بومرنگ جی کورتنی و ریک پرچم جوئل کینامان) وجود ندارد ، اما فیلم تکامل خود را به عنوان فردی مستقل تر ادامه می دهد و همچنان روان پریش و آشفته است.

هنگامی که مارگوت رابی فیلمنامه خود را برای The Suicide Squad باز کرد و آنچه جیمز گان برای هارلی کوین در نظر داشت ، خواند ، انتظار او برای بخشی از پروژه و همکاری با نویسنده/کارگردان ظاهراً افزایش یافت. گفت رابی ،

با دانستن این موضوع ، اطمینان داشتم که او همیشه به منبع اصلی احترام می گذارد و بنابراین احساس کردم ، “خوب ، او در دستان خوبی است. خوب می شود. ‘ و من فقط هیجان زده بودم که ببینم او از او چه می خواهد. ، شاه کوسه سیلوستر استالونه ، و حتی راسل شان گون ، اما هارلی کویین مارگو رابی بدون شک یکی از بهترین جنبه های فیلم پرفروش است و دیدن بازیگر ادامه دهنده شادی آور است.

گروه خودکشی اکنون در سینماها بازی می کند و در HBO Max پخش می شود. برای کشف همه فیلم های DC که در حال حاضر در افق هستند ، راهنمای فیلم های DC آینده ما را بررسی کنید.

بومی نیوجرسی که LA را خانه خود می نامد. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *