مارک والبرگ نشان داد که 20 پوند برای نقش خود را به دست آورده است (با این وجود هنوز هم دارای شکم قابل مشاهده است)

وقتی افراد مشهور بدن خود را هنگام آماده شدن برای یک نقش به نمایش می گذارند ، معمولاً نشان می دهد که چگونه بدنشان با یک تمرین شدید متحول شده است تا شکل آنها برای بازی در نقش یک ابرقهرمان یا یک ستاره اکشن دیگر شکل بگیرد. مارک والبرگ در کارنامه خود بیش از تعداد زیادی از این شخصیت ها را بازی کرده است و تمایل دارد که آمادگی جسمانی خود را جدی بگیرد. او حتی در شکل فوق العاده ای قرار گرفته است که می تواند در کنار The Rock بدنساز بازی کند. با این حال ، به نظر می رسد برای جدیدترین نقش والبرگ بازیگر شکل دیگری دارد. او در واقع در حال افزایش وزن است. عضله نیست فقط وزن.

به نظر می رسد که جدیدترین نقش مارک والبرگ نیاز به آمادگی جسمانی کمتری نسبت به آنچه در فیلم جدید Uncharted دارد دارد. او به شبکه های اجتماعی رفت تا خود را در سالن بدنسازی نشان دهد و در حالی که در ابتدا به نظر می رسد هنوز در وضعیت خوبی قرار دارد ، اما هنوز هم می توانید شکم شکم او را ببینید ، به نظر می رسد که این فقط بازیگر است که چیزهایی را در دست دارد و وقتی اجازه می دهد برو ، او واقعاً آن را رها می کند.

پستی که توسط مارک والبرگ (markwahlberg) به اشتراک گذاشته شد

عموم مردم عادت دارند افراد مشهور را در حال تمرین ببینند ، و اغلب اوقات نقش آنها ایجاب می کند حداقل در فرم مناسبی قرار داشته باشید که بسیاری از آنها به طور منظم فقط برای آماده ماندن در دوربین کار می کنند – حتی اگر لزوماً نیازی به ابرقهرمانان یا بدن سازها نداشته باشند. با این حال ، گاهی اوقات نقش ها به چیز دیگری نیاز دارند. ما دیده ایم که بازیگرانی مانند تام هنکس و کریستین بیل به نظر می رسد وقتی نیاز به بازی در نقش افرادی گرسنه یا غیر از ضعف دارند ، پژمرده می شوند ، اما این چیزی نیست که ما به اینجا می رسیم. والبرگ مطمئناً گرسنه نیست.

در واقع ، این بازیگر بدن جدیدش را به آشپز لارنس دوران اعتبار می دهد. به نظر می رسد که والبرگ برای اینکه به این شکل درآید ، واقعاً خوب غذا می خورد و احتمالاً اگر همه کار باشد زیاد کار نمی کند. شگفت آور است که این انتقال چقدر سریع اتفاق افتاده است ، زیرا والبرگ می گوید که او فقط در طی سه هفته از شکل ظاهری به سمت دیگر رفته است.

پستی که توسط مارک والبرگ (markwahlberg) به اشتراک گذاشته شد

< در حالی که بازیگرانی که در نهایت به ابرقهرمانی بازی می کنند و باید به شکل ابرقهرمان درآیند اغلب گفته های خوبی در مورد تجربه آمادگی جسمانی دارند ، اما گاهی اوقات فقط رها کردن و خوردن غذای بسیار خوشمزه باید چیز خوبی داشته باشد تمام وقت رفتن به ورزشگاه دقیقاً آنچه مارک والبرگ برای بدست آوردن این نوع شکل نیاز دارد زیرا ما واقعاً نمی دانیم. این بازیگر چندین پروژه در حال حاضر در مراحل مختلف تولید دارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم وقتی مارک والبرگ کمی اضافه وزن پیدا کرد ، در یک پیش پرده فیلم ظاهر می شود.

مجله پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *