مارک روفالو از مارول به چالش شیر کیک TikTok به شکل کامل پاسخ می دهد

هر از چندگاهی ، یک “چالش” در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود که برای مدتی کوتاه همه مورد خشم است ، خواه برای یک هدف شایسته (مانند چالش سطل یخ) یا صرفاً به دلایل سرگرمی (من به روزهای چالش دارچین فکر می کنم). به عنوان نمونه ای از مورد اخیر ، چالش جعبه شیر ، که در آن شرکت کنندگان با دقت در هرم ساخته شده از جعبه های پلاستیکی شیر انباشته حرکت می کنند ، در حال حاضر TikTok را طوفان می کند. خوب ، مارک روفالو با هدایت شخصیت Marvel Cinematic Universe ، The Hulk ، به این روند ویروسی پاسخ داده است. در MCU ، روفالو فاش کرد که به یک دلیل مهم اتفاق نمی افتد. در اینجا نحوه بازیگر در توییتر بیان شده است: pic.twitter.com/8fOXtwIrtb

بله ، همانطور که در جریان Avengers: Endgame آموختیم ، هالک طرفدار پله ها نیست و متأسفانه پس از شکست لوکی در پروازهای بسیاری از آنها مجبور شد از آنها رد شود. نبرد نیویورک به دلیل رسیدن آسانسور به حداکثر ظرفیت. وقتی به طبقه همکف برج استارک در آن زمان رسید ، حالش بد بود و متاسفانه برای تونی استارک که در Time Heist شرکت می کرد ، در آن طرف درب سبز قرار داشت. جالوت محکم باز شد. این مجموعه ای از مشکلات دیگر را ایجاد می کند که نیازی نیست به آنها بپردازیم.

نکته این است که هالک از پله ها متنفر است ، بنابراین درخواست از او برای انجام چالش جعبه شیر ، درس بیهودگی است. علاوه بر این ، با اندازه بزرگ او ، به هیچ وجه این جعبه ها نمی توانند از او حمایت کنند. با جدیت کامل ، برای کسانی که هنوز هیچ ویدئوی چالش جعبه شیر را تماشا نکرده اید ، احتمالاً بدون گفتن این که این یک فعالیت خطرناک است ، پیش می رود ، زیرا اکثر این ویدئوها با سقوط و آسیب خود فرد به پایان می رسد. بنابراین احتمالاً بهتر است با اجتناب از بالا رفتن از هرم جعبه های شیر ، قدم های هالک را دنبال کنید ، حتی اگر دلایل انجام این کار یکسان نباشد.

در حال حاضر ، هالکا نفرت از پله ها در زمانی بود که او و بروس بنر دو شخصیت جداگانه بودند. امروزه در MCU ، این دو یک موجود هستند ، با عقل و شخصیت بروس که به طور دائم در بدن هالکا زندگی می کنند. بنابراین احتمالاً اسمارت هالک از پله ها همانگونه که افراد قبلی خود از پلکان بیزار بودند ، برخوردار نیست یا اگر این کار را انجام دهد ، حداقل در مورد بالا رفتن یا پایین آمدن از او اینقدر عصبانی واکنش نشان نمی دهد.

مارک روفالو سریال هالک را در سریال She-Hulk+دیزنی بازسازی می کند ، که در آن خواهر زاده بروس بنر ، جنیفر والترز ، به نوعی قدرتمند بزرگ با پوست سبز تبدیل می شود. حتماً راهنمای فیلمهای مارول و راهنمای برنامه های تلویزیونی مارول را مطالعه کنید تا بدانید که MCU چه چیزهای دیگری را در پیش دارد.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *