مارول در حالی که علاقه مندان را برای بازگشت به سینماها تشویق می کند ، اولین فیلمهای فیلمهای ابدی را پخش می کند

استودیوی مارول می داند که چگونه فن اصلی خود را تقویت کند. معمولاً جشن و سرگرمی این چنینی مخصوص پنل Hall H در San Diego Comic-Con می باشد. اما از آنجایی که آن رویداد امسال اتفاق نمی افتد (حداقل نه به صورت حضوری) ، مارول از این فرصت استفاده کرد و یک ویدیوی خارق العاده را جشن گرفت که تمام لحظات شگفت انگیزی را که بعنوان یک استودیو در طول سالها در فیلم ایجاد کرده است ، جشن می گیرد سالن های تئاتر و سپس آنچه را که با تصاویر جدید از Black Widow و – سرانجام – Eternals همراه است تحریک کنید! منتظر چی هستی؟ تماشا کنید!

اگر از طرفداران دنیای سینمایی مارول هستید ، کل ویدیو بسیار شگفت انگیز است. این فیلم از روایت استن لی گرفته تا عکس العمل تماشاگران گرفته تا صحنه “پورتال ها” در “انتقام جویان: پایان بازی” ، به ما یادآوری می کند که چرا مارول در دهه های اخیر مخاطبان را به سینماها جذب کرده است.

اما اگر این استودیو همچنین شامل چند فیلم از فیلم پیش بینی شده آینده نباشد ، مارول نخواهد بود و با سه فیلم در مرحله تولید ، Marvel Studios این فیلم را به عنوان بسته فیلم اول از جاودانان کلوئه ژائو. این به معنای قریب الوقوع بودن یک تریلر است.

فیلم کوتاه ، اما هیجان انگیز است. Salma Hayek قسمت Eternals را با نگاه کردن به عنوان یک شخصیت فرعی از فیلمهای ماهرانه استادانه Chloe Zhao ، The Rider ، لگد می زند. ما از کل بازیگران (در بالا) عکس خوبی گرفته ایم ، بنابراین عکسهای اکشن از آنجلینا جولی که شمشیر خود را به عنوان تنا تکان می دهد و جما چان سرسی که جما چان را امیدوار می کند و به بینندگان امیدوار می کند که Eternals کسانی هستند که “همه چیز را تغییر داده اند.” این می تواند در این فیلم معنی شود. این همچنین ممکن است به این معنی باشد که آنها با شیب بیشتر استودیو در فاز چهار ، مسیر مارول را تغییر می دهند.

مواد مخدر فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *