مادر کوئنتین تارانتینو به اظهارات ویروسی درباره عدم دریافت یک سکه از موفقیت پسرش پاسخ داد

کوئنتین تارانتینو یکی از مشهورترین و دوست داشتنی ترین فیلمسازان عصر ما است. نویسنده/کارگردان ابتدا کار خود را با سگ های مخزن 1992 آغاز کرد و فیلمهای نمادین بسیاری مانند Pulp Fiction ، Kill Bill و اخیراً روزی روزگاری در هالیوود را ساخت. اما ظاهراً قبل از موفقیت عظیم ، مادرش کانی زستوپیل به کارهای نوشتاری اش دل نمی کرد و تارانتینو هنوز از این موضوع عصبانی است.

چند هفته پیش ، تارانتینو وقتی در یک پادکست به اشتراک گذاشت که او به عهد کودکی خود در مورد مادرش ، کانی زستوپیل ، پایبند بوده است تا از موفقیتش به خاطر حرفهایش “چیزی” دریافت نکند. ظاهراً فیلمساز برای به دست آوردن سرآغازی در حرفه نویسندگی ، کار کلاسی خود را به تعویق می اندازد ، زمانی که او گفت “این حرفه نویسندگی کمی که شما انجام می دهید؟” این گند بیش از حد در طول یک ira € œ € â € â € â €؟ همانطور که او برای برایان کوپلمن با The Moment به اشتراک گذاشت: نویسنده موفق ، شما هرگز Penny One را از موفقیت من نخواهید دید. خانه ای برای شما نخواهد بود. هیچ تعطیلاتی برای شما وجود ندارد بدون الویس کادیلاک برای مامان. شما هیچ چیز بدست نمی آورید زیرا این را گفتید.

تارانتینو گفت که او یکبار به او کمک کرده است که از خدمات مالی IRS خارج شود ، اما علاوه بر این ، او با وجود خانه ای برای او یا کادیلاک خریداری نکرده است. ثروت خالص 120 میلیون دلار گزارش شده است. به دنبال نظرات ویروسی کوئنتین تارانتینو ، کانی زستوپیل پاسخ داده است و این کلمات را برای USA Today به اشتراک گذاشته است: رشد خانواده جدید رقصیدن در عروسی او و دریافت خبرهای او پس از تولد نوه من لئو باعث خوشحالی من بود.

به نظر می رسد هیچ احساس سختی از طرف مادر تارانتینو وجود ندارد. کانی زاستوپیل 74 ساله با به اشتراک گذاشتن غرور و افتخار خود با پسرش فیلمساز ، راه بزرگی را در پیش گرفت ، به همراه اشاره به لحظات برجسته ای با او ، از جمله ازدواج او در سال 2018 با خواننده اسرائیلی دانیلا پیک و تولد پسر آنها در فوریه 2020.

کانی زستوپیل همچنین افزود که هیچ علاقه ای به شرکت در “این جنون رسانه ای معامله گرایانه” ندارد ، جایی که نظرات در حال چرخش است و بدون زمینه کامل ویروسی می شود. هنگام پادکست ، کوئنتین تارانتینو نظرات و اقدامات خود را در رابطه با صحبت های مادرش نسبت به سخنان او نسبت داد ، هرچند او همچنین اظهارات خود را “طعنه آمیز” دانست و فهمید که او سعی می کند به او در مورد آنچه شما تصور می کنید درس دهد. به کلاس.

تارانتینو اخیراً اولین رمان خود را برای روزی روزگاری در هالیوود منتشر کرد و این کتاب را با پادکست ReelBlend CinemaBlend با یک مکالمه تقریباً دو ساعته زنده در سینما بورلی جدید جشن گرفت. در طول مصاحبه ، او در مورد برنامه های خود برای دهمین و آخرین فیلم خود ، ساختن بیل را با اوما تورمن و “افسردگی” صنعت سینما صحبت کرد.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *