لیگ اصلی: 10 حقیقت جالب در پشت صحنه درباره کمدی بیس بال

کمی بیشتر 30 سال پیش ، دیوید اس وارد یکی از ناکارآمدترین ، بعیدترین و نمادین ترین بازیکنان بیس بال را که توسط تام برنگر ، چارلی شین و یک وسلی اسنایپز تازه وارد روی صحنه معرفی شد ، به مخاطبان معرفی کرد. در یک فیلم کوچک به نام Major League. از زمان اکران در آوریل 1986 ، داستان کم فروشی سرخپوستان کلیولند با غلبه بر شانس ، نیویورک یانکیز و صاحب نفرت انگیز به یکی از پربیننده ترین ، نقل قول شده و بهترین فیلم های ورزشی تمام دوران تبدیل شده است. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه همه چیز با هم جمع شده است؟ خب ، دیگر به دنبال آن نباشید.

در زیر برخی از تاثیرگذارترین حقایق اصلی Major League در پشت صحنه را مشاهده می کنید ، از جمله اینکه چرا فیلم در کلیولند واقعاً فیلمبرداری نشده است ، نحوه آماده سازی چارلی شین برای ایفای نقش ریکی “وایلد تینگ” ووگان و داستانهای بزرگ دیگری که برای تماشای این فیلم بیسبال بی رحم به خانه خواهند رفت

رویدادهای لیگ بزرگ در کلیولند ، اوهایو ، خانه واقعی تیم بیس بال هند ، اما فیلم در واقع در میلواکی ، ویسکانسین ، با استادیوم شهرستان میلواکی ، خانه سابق آبجوسازی ، برای ورزشگاه کلیولند ، میدان اصلی تیم تا زمانی که 1994. و در حالی که این واقعیت معمولاً در مورد فیلم شناخته شده است ، دلیل پشت آن ممکن است چندان مشخص نباشد.

طی مصاحبه ای با ESPN.com در سال 2016 ، نویسنده و کارگردان David S. Ward ، بومی کلیولند ، فاش شد که لیگ اصلی در میلواکی فیلمبرداری شده است زیرا کلیولند براونز ، که در آن زمان با هندی ها یک ورزشگاه مشترک داشت ، فوتبال پیش فصل را شروع کردم و خطوطی در زمین وجود داشت که باعث می شد آن ایده آل به نظر نرسد. مسائل اتحادیه ای نیز وجود داشت که باعث می شد فیلمبرداری در آنجا بسیار گرانتر از بردن تولید به ویسکانسین باشد. در اصل یک نسخه از تمرینات بهاری یا اردوی بوت بود. ستارگان فیلم و بازیگران نقش مکمل با کمک استیو ییگر ، گیرنده سابق لوس آنجلس داجرز و همکار MVP سری 1981 ، که به عنوان مشاور فنی انتخاب شد ، هفته ها تمرینات بیس بال و آموزش شرط بندی را گذراندند. کارگردان دیوید اس وارد به Yahoo! ورزش هایی که در سال 2019 انجام شد تا از آسیب دیدن اعضای بازیگران در حین فیلمبرداری و از بین بردن کل برنامه جلوگیری شود ، انجام شد.

استیو ییگر باید همه را به اندازه کافی تحت تأثیر قرار دهد تا شغلی طولانی مدت به دست آورد. هنگامی که صحنه های خاصی نیاز به پرتاب دقیق تر به اول و دوم داشت ، او برای بازی در نقش مربی پایگاه سوم دوک تمپل در لیگ بزرگ و همچنین بازی در نقش تام برنگر در نقش جیک تیلور به کار گرفته شد.

تعدادی از اعضای بازیگران لیگ اصلی سابقه بیس بال داشتند ، اما هیچ کدام به اندازه چارلی شین تجربه نداشتند. شین در تاریخ شفاهی Sports Illustrated در سال 2011 فاش کرد که قبل از پیروی از قدم های پدرش ، او بازیکن بیس بال به اندازه کافی شایسته بود ، که باعث آماده شدن برای نقش برجسته لیگ جزای کالیفرنیا و احساسات تازه کار کلیکی هلند ریکی ، وحشی شد. Thuâ € Vaughn بسیار آسان تر است. و در حالی که سابقه وی به او کمک کرد تا سرعت سریع خود را با سرعت قابل قبولی بالا ببرد ، او همچنین از تأثیر استروئیدهایی که مصرف می کرد کمک گرفت:

من از مدل موی خوشم نمی آید زیرا نظرات زیادی ایجاد می کند در میله ها من آن را به اندازه کافی قبلا دریافت کرده ام. آن را به مخلوط اضافه کنید و این دستور یک مشت مشت است. من قبلاً آشفته بودم زیرا بیایید بگوییم که من کمی عملکردم را افزایش می دادم. این تنها زمانی بود که من استروئید انجام دادم. من آنها را برای شش یا هشت هفته انجام دادم. شما می توانید این را چاپ کنید ، من f — نمی دهم. فست بال من از 79 به 85 رسید.

علاوه بر این که چارلی شین برای افزایش سرعت زمین استروئید مصرف می کرد ، کارگردان David S. Ward نیز صفحه 10 متری خانه را بالا برد تا به نظر برسد که پرتاب می کند. حتی سریعتر در حین فیلمبرداری برنده شدن.

ویلی میس هایز ممکن است مانند میس ضربه بزند اما او فقط مانند هیز دوید زیرا تمام صحنه های دویدنی وسلی اسنایپس با حرکت آهسته فیلمبرداری شد. در طول تاریخ شفاهی لیگ اصلی Sports Illustrated ، کارگردان David S. Ward فاش کرد که در حالی که Snipes واقعاً آن ضربه فوق العاده ای را به همراه داشت که باعث شد او از دیوار خارج از زمین در فیلم عبور کند ، همه شوت های دویدن او کند شد تا سرعت او را نبیند. اما به نظر می رسد او یک دیو سرعت بوده است زیرا بازیگر خیلی سریع نبود. به علاوه ، آن صحنه ای را ایجاد می کند که هیز با لباس خواب خود بیش از پیش حماسی می کند.

یکی از مراحل بازیگران بازی Major League که هم دیوانه کننده و هم کاملاً قابل درک به نظر می رسد ، شیوه ای است که David S. Ward بازیگران را آزمایش کردâ € skills مهارت های بیس بال از طریق یک بازی ساده گرفتن. این در Jonathan Knight’s The Making of Major League: A Juuuust کمی به داخل بیاموز کلاسیک کمدی در بخش مربوط به ممیزی تام برنگر برای نقش رهبر باشگاه ، جیک تیلور ، توضیح داده شده است. در کتاب مشخص می شود که گرچه برنگر در پرتاب توپ در جلسه مشکل داشت ، وارد تصمیم گرفت با تیم بازیگران بازی کند و بفهمد بعدا با مکانیک ها چه کار کند.

با این که میلواکی یکی از بزرگترین شهرهای آبجو در ایالات متحده ، تعجب آور خواهد بود اگر بازیگران و خدمه لیگ اصلی هر زمان که فرصت داده شد بیرون نروند. و پسر ، آیا آنها فرصت را فراهم کردند و مهمانی کردند. هنگامی که این موضوع در تاریخ شفاهی لیگ اصلی Sports Illustrated مطرح شد ، چارلی شین خاطرنشان کرد که جیمز گامون ، بازیگر مربی لو براون یکی از بزرگترین متخلفان بود ، زیرا او آن را بسیار محبت آمیز عنوان کرد:

جیمز گمون؟ آیا می خواهید در مورد یک جنگ طلب لعنتی صحبت کنید؟ این پسر یک روز صبح ظاهر می شود و آنقدر آویزان است که هنوز میله را به سرش وصل کرده است. من تا به حال مردی را ندیده ام که با این درد زیاد سعی کند یک فنجان قهوه درست کند. او یک شخص فوق العاده بود.

بعداً در این قطعه مطرح شد که در حالی که جیمز گیمون می دانست چگونه در یک بار خوب وقت بگذراند ، این چارلی شین بود که بیشتر از همه لذت برد ، به ویژه هنگامی که نوبت به تعیین زمانبندی خطوط هوایی رسید تا زنان مختلف که از وی در میلواکی دیدن می کردند هرگز از مسیر خود عبور نکنند. شاید اگر Major League 4 اتفاق بیفتد ، خدمه دیوانگی را بازسازی کنند.

بدون داشتن تیمی با یکی از قوی ترین حق امتیازها در تاریخ ورزش های حرفه ای ، نمی توانید یک داستان هواداران خوب داشته باشید. فقط به نظر می رسید که سرخپوستان کلیولند در لیگ بزرگ به مصاف نیویورک یانکیز بروند. تنها یک مشکل وجود داشت: تهیه کنندگان فیلم مجبور بودند از MLB و صاحب یانکی ها ، جورج اشتاینبرنر ، مجوز بگیرند. هنگام صحبت با ESPN.com در سال 2016 ، دیوید اس وارد نشان داد که او بلافاصله از صاحب یانکیس تأیید نکرده است ، اما سرانجام موفق شد و معتقد است که این امر تا حدی به این دلیل است که اشتاینبرنر اهل این کشور بوده است. کلیولند.

تا به امروز ، یکی از بهترین چیزها در مورد Major League عملکرد برجسته باب اوکر در نقش گوینده رادیو هری دویل و نقل قول هایی از جمله “کمی بیرون” و “u €” است. این پسر در بازی پدر و پسر در بین دیگر زنگ بازها به سوی پسر خود پرتاب کرد. در طول تاریخ شفاهی فیلم Sports Illustrated ، اوکر (که گوینده رادیو فیلم Milwaukee Brewers است) فاش کرد که تهیه کنندگان به او گفته اند هنگام فیلمبرداری فقط ریف کند و او مجبور نیست فیلمنامه را دنبال کند. آنها به او گفتند که فقط کار خود را انجام دهد و بقیه تاریخ است. ستاره آینده قبل از تصمیم لحظه آخر عملکرد خود را در طبقه اتاق برش رها کرد. در طول تاریخ شفاهی Sports Illustrated ، دیوید اس. ورد فاش کرد که جرمی پیون نقش یک سوارکار سوار بر نیمکت را بازی می کرد که در نقاط مختلف فیلم حضور داشت اما او شخصیت را قطع کرد زیرا مواد واقعاً کار نمی کرد. پیون برای یافتن شهرت ادامه داد و بعدها به یکی از عوامل بازیگران انتوراژ تبدیل شد.

لیگ بزرگ یکی از بهترین فیلمهای ورزشی تاریخ را دارد که سرخپوشان کلیولند با غلبه بر شانس و شکست نیویورک یانکیز درعین حال نقشه مارچرت فلپس (مارگارت ویتتون) مالک تیمش را برای انتقال تیم به فلوریدا آفتابی پس از یک فصل بی رحمانه خنثی کرد. خوب ، برنامه اصلی فیلم ، که خوشبختانه به عقب برگشته بود ، صحنه ای داشت که فلپس نشان داد که او نمی خواهد تیم را جابجا کند و برنامه شیطانی او فقط راهی برای ایجاد انگیزه در تیم و جلوگیری از ورشکستگی با ایجاد یک فیلم بود. فهرست بازیکنان ارزان قیمت.

به گفته لس آنجلس تایمز ، پایان پیچ و تاب این فیلم تا مرحله نمایش اولیه تست پیش رفت ، اما تماشاگران به دلیل اینکه از مالک بسیار متنفر بودند به آن واکنش بدی نشان دادند. با در نظر گرفتن این موضوع ، تهیه کنندگان پیچ “پسر خوب” را کنار گذاشتند و بیشتر عکسهای نمادین او را که از موفقیت تیم عصبانی شده بود ، فیلمبرداری کردند.

خوب ، اکنون همه چیز برای این است که یک کپی از لیگ اصلی پیدا کنید ، آن را وارد کنید و داستان بی انتها یکی از چشمگیرترین فصل ها در تاریخ فیلم بیس بال را در نظر بگیرید. پس از آن ، لیست ما را از همه فیلمهای آینده 2021 که به تئاتر یا سرویس پخش در نزدیکی شما می آیند ، بررسی کنید.

فیلیپ قبل از فارغ التحصیلی از لوئیزیانا به سنت لوئیس رفت (نه نیواورلئان). دانشگاه ایالتی شریوپورت وقتی در مورد فیلم یا تلویزیون چیزی نمی نویسد ، فیلیپ توسط سه فرزندش تحت تعقیب قرار می گیرد و به سگهایش می گوید که از فریاد زدن به پستچی خودداری کنند یا درباره کشتی حرفه ای برای همسرش فریاد می زنند. اگر ستارگان به درستی هم تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *