لیلی واچوفسکی ماتریکس توضیح می دهد که چرا او در قیامت کار نمی کند

هر چند سال یکبار یک فیلم علمی تخیلی وارد سینماها می شود و ژانر را کاملاً تغییر می دهد. ماتریکس قطعاً یکی از این ویژگی ها است و طرفداران از این موضوع مطلع شدند که ستاره هایی مانند کیانو ریوز برای دنباله بعدی The Matrix Resurrections برمی گردند. و همکار خالق لیلی واچوفسکی اخیراً توضیح داد که چرا او در این قسمت جدید به سر کار برنمی گردد. تعدادی پروژه از آن زمان تاکنون اما در حالی که لانا واچوفسکی دوباره روی صندلی کارگردان فیلم Resurrections ایستاده است ، لیلی فیلم پرفروش را کنار گذاشت. اکنون او در مورد این انتخاب صحبت می کند و می گوید:

این یک انتخاب سخت است. من از دوران انتقالی خود خارج شدم و فقط کاملاً خسته شده بودم زیرا ما Cloud Atlas و Jupiter Ascending و فصل اول Sense8 را پشت سر هم به پشت ساخته بودیم. ما یکی را پست می کردیم و دیگری را دقیقاً در همان زمان آماده می کردیم. بنابراین شما در مورد سه روز بیش از 100 روز فیلمبرداری برای هر پروژه صحبت می کنید و بنابراین ، بیرون آمدن و کاملاً خسته شدن ، دنیای من شبیه به هم بود ، تا حدی از هم پاشید حتی در حالی که من می دانستم ، از کار خارج شدم تخم مرغ من. بنابراین من به این زمان دور از این صنعت نیاز داشتم. من باید با خودم به عنوان یک هنرمند ارتباط مجدد برقرار می کردم و این کار را با بازگشت به مدرسه و نقاشی و موارد دیگر انجام دادم.

به نظر می رسد لیلی واچوفسکی یک انتخاب سالم برای خودش انجام داده است. در حالی که این بدان معناست که دید فیلمساز در رستاخیزهای ماتریکس کمک نخواهد کرد ، امیدوارم این نوع مراقبت از خود به او در دستیابی به تعادل خوب کار/زندگی کمک کند. حتی خواندن درباره برنامه واچوفسکی برای چرخاندن سر کافی است.

نظرات لیلی واچوفسکی از گفتگوی اخیر وی با EW آمده است. انتظار برای The Matrix 4 قطعاً در حال افزایش است ، به ویژه با عنوان رسمی فیلم و اولین تصاویر فاش شده. اما با توجه به این که فیلمساز به دلایل شخصی و حرفه ای با خستگی دست و پنجه نرم می کند ، تصمیم گرفت خواهرش لانا را به تنهایی راهنمایی کند. و در حالی که در معرض دید عموم قرار گرفت. این یک تجربه عمیقا احساسی برای هر فرد ترنس است ، حتی اگر در پروژه عظیمی مانند Sense8 رهبری نمی کنید. لیلی در ادامه توضیح داد که چگونه این امر در تصمیم گیری او برای The Matrix Resurrections دخیل بوده است ، و می گوید:

[لانا] برای فیلم ماتریکس دیگری به این ایده رسیده بود و ما این صحبت را داشتیم ، و در واقع â ما بین پدر در حال مرگ و مادرمان در حال مرگ صحبت می کردیم ، که تقریباً پنج هفته فاصله داشت. و چیزی در مورد ایده عقب ماندگی و عضویت در کاری که قبلاً انجام داده بودم ، کاملاً ناخوشایند بود. و مانند این ، من نمی خواستم دوران گذار خود را پشت سر بگذارم و این تحول عظیم در زندگی را پشت سر بگذارم ، احساس از دست دادن پدر و مادرم ، و بازگشت به کاری که قبلاً انجام داده بودم ، و مرتب کردن روی [قدم زدن] در مسیرهای قدیمی که در آن قدم گذاشته بودم ، احساس کردم از نظر احساسی ناتمام بوده ام و واقعاً برعکس – مانند این که بخواهم برگردم و به نوعی در این کفش های قدیمی زندگی کنم. و من نمی خواستم این کار را انجام دهم.

برای هر فیلمسازی قابل درک است که بخواهد به آینده نگاه کند ، نه اینکه به فیلموگرافی خود بازگردد. اما دهه ها و تجربه انتقال را اضافه کنید و به نظر می رسد لیلی واچوفسکی به سادگی به رستاخیز ماتریکس علاقه ای نداشت. فقط باید ببینیم آیا دنباله دیگری سفارش داده می شود و آیا لیلی در نهایت نظر خود را درباره ملک مورد علاقه تغییر می دهد.

اطلاعات زیادی درباره The Matrix Resurrections در دست نیست ، اما خوشبختانه اولین فیلم اخیراً در CinemaCon. در حالی که این تیزر برای مصرف عمومی منتشر نشده است ، به نظر می رسد دنباله جدید از سه گانه قبلی فاصله جسورانه ای خواهد داشت. گروه بازیگران از جمله بازگشت کیانو ریوز و کری آن ماس جمع شده اند.

The Matrix Resurrections در حال حاضر انتظار می رود در 22 دسامبر وارد سینماها شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *