لبرون جیمز دارای زره ​​بازی تاج و تخت برای صحنه برش خورده از Jam Jam 2 بود و برای زمستان آماده به نظر می رسد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

Space Jam: A New Legacy تا حدی یک حرکت نوستالژیک در کلاسیک دهه 90 است که بسیاری از ما با عشق و علاقه بزرگ شده ایم. به تعبیر دیگر ، این سفر در برادران وارنر است. کتابخانه وسیعی از حق رای دادن و خواص کلاسیک. فیلم هیبریدی زنده/انیمیشن باعث شد تا لبرون جیمز و لونی تونز به مکان هایی مانند هاگوارتز ، کازابلانکا و دنیای کمیک های دی سی بروند. اوه ، و ظاهراً سکانس بازی تاج و تخت نیز بیشتر بود و تغییر دیگری در لباس برای جیمز ایجاد می کرد.

ملیسا برونینگ ، طراح لباس Space Jam 2 ، این چالش را داشت نه تنها این دنیای به یاد ماندنی را در Warner Bros. ServerVerse زنده می کند ، بلکه آنها را به یک حس بسکتبال 6 اینچی نیز می رساند. هنگام صحبت با هالیوود ریپورتر ، او گفت که لبرون جیمز حتی برای زره ​​کامل بازی تاج و تخت مناسب است. ، اما نتوانست آن را به فیلم نهایی برساند:

ما مجبور بودیم همه اینها را تا پای خود بسازیم زیرا هیچ چیز متناسب با لبرون وجود ندارد … من در آن [بازی تاج و تخت] کمی گریه کردم کت و شلوار سبک] آن را وارد نکرد.

به دلیل قد لبرون جیمز ، برادران وارنر نمی تواند فقط وارد بایگانی شود و لباس جان اسنو را از HBO بیرون بکشد ضربه (کیت هرینگتون در مقایسه 5 â € ™ 8 “است). آنها مجبور بودند برای او لباس زره ای برای فیلم بسازند و هنگامی که فیلم به تدوین ختم شد ، حتی به هیچ وجه به کار نیامد. به هر حال ، به تناسب جیمز وستروس توجه کنید:

#SpaceJamANewLegacy طراح لباس ملیسا برونینگ نشان می دهد که برای لبرون جیمز یک لباس زره #GameofThrones ساخته است که هرگز وارد فیلم نشد https://t.co/ n30kIWPyz5 pic.twitter.com/6mUgOHcUgE

او مطمئناً نمی تواند بسکتبال بازی کند! به نظر می رسد این یک پروژه سرگرم کننده برای طراح لباس بود که لبرون جیمز برای تعدادی از فرنچایزهای محبوب لباس بپوشد ، اما ، همانطور که او به اشتراک گذاشت ، این همچنین “چالش برانگیزترین پروژه” ای است که تا به حال انجام شده است. ، هم. کار روی Space Jam: A New Legacy همچنین به معنی ایجاد پیراهن های جدید برای تیم Tune و لباس برای شخصیت های It، A Clockwork Orange، Wizard of Oz و غیره است که در حاشیه بازی نهایی ایستاده اند.

Space Jam: A New Legacy ماه گذشته در سینماها و HBO Max نمایش داده شد و اکنون 124 میلیون دلار در سراسر جهان به فروش می رسد ، زیرا استودیوها تلاش می کنند تا از همه گیری کووید -19 بهبود یابند. این فیلم همچنین در HBO Max نمایش داده شد و تا 15 آگوست بر روی پلتفرم در دسترس خواهد بود. می توانید با استفاده از این لینک برای تماشای Space Jam و دیگر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی برادران وارنر در این سرویس ثبت نام کنید.

هر چند ما هرگز لبرون جیمز را در زره بازی تاج و تخت نمی بینیم ، زمستان بار دیگر در راه است! HBO در حال توسعه دو پروژه جدید spinoff از دنیای فانتزی محبوب جورج آر آر مارتین ، همراه با خانه اژدها است که قرار است سال آینده منتشر شود. ما در اینجا در CinemaBlend شما را در جریان این جزئیات قرار خواهیم داد.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *