قلم لوپیتا نیونگوئو پلنگ سیاه ادای احترام به چادویک بوسمن در یک سالگی درگذشت او

سال گذشته هالیوود به دلیل مرگ بسیاری از ستارگان مشهور متحمل تلفات زیادی شد. یکی از مرگ هایی که به نظر می رسید واقعاً به مردم ضربه زده است ، مرگ چادویک بوسمن است. این بازیگر محبوب مرداد ماه گذشته در سن 44 سالگی درگذشت و در پی نبرد خصوصی و سالها با سرطان روده بزرگ بود. امروز یک سالگی از مرگ او می گذرد و بسیاری از طرفداران وقت خود را برای ادای احترام به بسمن اختصاص می دهند. این شامل لوپیتا نیونگ همبازی پلنگ سیاه او می شود.

در پلنگ سیاه ، لوپیتا نیونگو نقش ناکیا ، جاسوس واکاندانی و عشق چادویک بوسمان در چالا را بازی کرد. به نظر می رسد این دو بازیگر هنگام تبلیغ فیلم ، زمان زیادی را با هم در صحنه فیلمبرداری و خارج از آن گذرانده اند. با این کار ، آنها به طرز باور نکردنی به هم نزدیک شدند ، و این در پست شیرین توییتری که نیونگ اخیراً به اشتراک گذاشته است کاملاً آشکار است. آن را در زیر مشاهده کنید:

من نمی دانستم که می توانم به یک اندازه هم خنده اش و هم سکوتش را از دست بدهم. انجام میدهم. انجام می دهم … یک سال پس از فوت او ، یاد و خاطرهchadwickboseman در من زنده می ماند. pic.twitter.com/4y7H7Bhtpo

پست لوپیتا نیونگ کاملاً محبت آمیز و بازیگوشانه ای است که با مرحوم بزرگ چادویک بوسمن به اشتراک گذاشت. شیمی روی صفحه نمایش بین این دو بی عیب و نقص بود و هنگام دیدن چنین عکسی ، درک دلیل آن دشوار نیست. اما چیزی که دیدن آن فوق العاده عالی است این است که پیام بازیگر زن از این که توانست بوسمن را بشناسد نه غم و اندوه بلکه شادی است.

مرگ چادویک بوسمن بلافاصله توسط جاری شدن عظیم عشق از طرفداران و بسیاری در سراسر هالیوود. این شامل بازیگران و کارگردانان پلنگ سیاه بوسمن و بازیگران باسابقه ای مانند دنزل واشنگتن (از خیرین اولیه بوسمان) و بیلی دی ویلیامز ، فارغ التحصیل جنگ ستارگان بود. دیزنی همچنین از بازیگر Tâ € Challa با افزودن شیرینی به تفریحگاه دیزنی لند ادای احترام کرد.

اواخر سال گذشته ، کوین فیگ ، رئیس استودیو مارول تأیید کرد که این شرکت نقش Tâ € Challa را بازسازی نمی کند. در پی درگذشت چادویک بوسمن در عوض ، این حق رای دادن به دنیای Wakanda و مجموعه شخصیت های آن از طریق دنباله بعدی ، Black Panther: Wakanda Forever ادامه خواهد داد.

جزئیات طرح خاص Black Panther: Wakanda Forever (که در حال حاضر در حال فیلمبرداری است) ) در نزدیکی جلیقه نگه داشته می شوند و با عدم بازسازی T™ € lla Challa ، بسیاری از طرفداران در مورد چگونگی ادامه امور س questionsال می کنند. با این حال ، ما می دانیم که علاوه بر بازگرداندن شخصیت های مورد علاقه طرفداران ، دنباله کارگردانی رایان کوگلر یک قهرمان جدید را نیز به دنیای سینمایی مارول معرفی می کند.

این حق رای می تواند بدون چادویک بوسمن ، و حتی لوپیتا نیونگ در مورد اینکه چگونه بدون ستاره فقید به جلو حرکت می کند صراحت داشته است. با این حال ، او هنوز در مورد دنباله بعدی بسیار صحبت می کند و به نظر می رسد از آنچه در آینده خواهد بود هیجان زده است. او همچنین اعتقاد خود را مبنی بر ادای احترام مناسب برای بوسمن و شخصیت او بیان کرد. با توجه به عشق بی حد و حصر بازیگران و عوامل فیلم به مجری ، مطمئناً چنین خواهد بود.

در حالی که اولین سالگرد درگذشت چادویک بوسمن را گرامی می داریم ، ما در اینجا در CinemaBlend برای همسرش آرزو می کنیم ، خانواده و عزیزان در این مدت بهترین هستند.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *