فیلم The Suicide Squad فیلم کامل جیمز گان است

مقاله زیر حاوی SPOILERS for The Suicide Squad است. اگر هنوز فیلم حماسی DC جیمز گانن را ندیده اید ، توصیه می کنیم قبل از مطالعه ادامه فیلم را تماشا کنید.

گروه خودکشی GOAT فیلم های ابرقهرمانی نامیده می شود و پس از تماشای آن چندین بار در حال حاضر ، به راحتی می توان فهمید که چرا مارگوت رابی فیلم را اینگونه توصیف می کند. آیا فیلم کاملی است؟ نه، نه واقعا. آیا این بهترین فیلم جیمز گان است؟ مطمئناً آن بالاست هرچند یک چیز قطعی است: تجسم حماسی ، خنده دار و وحشتناک Comics Task Force X فیلم کامل جیمز گان است.

من می دانم که این یک جمله عالی است ، اما من را بشنوید. گروه خودکشی جیمز گان به عنوان نقطه اوج حرفه فیلمساز بصری است و شامل عناصری از هر فیلمی است که او در طول این سالها نوشته یا کارگردانی کرده است ، از جمله فیلمهای Guardians of the Galaxy و Slither. این احتمالاً فیلمی است که اگر کسی بخواهد بداند Gunn درباره چیست ، توصیه می کنم. در اینجا چند دلیل برای اثبات این ادعا آمده است.

وقتی مردم در مورد محافظین کهکشان و دنباله آن ، Guardians of the Galaxy Vol صحبت می کنند. 2 ، یکی از اولین چیزهایی که مطرح می شود طنز حق رای دادن است. صدای متمایز جیمز گان اغلب اوقات چیزی است که آن فیلم ها را از همه چیز در دنیای سینمایی مارول متمایز می کند. همین را می توان در مورد The Suicide Squad و جایگاه آن در DCEU نیز گفت.

در حال حاضر نمی توان گفت که The Suicide Squad یک فیلم بامزه تر از هریک از فیلم های مارول جیمز گان است ، اما مارک کمدی منحصر به فرد او در طول فیلم DCEU می درخشد و باعث می شود این شخصیت های فوق العاده شبیه افراد واقعی به نظر برسند (حتی اگر یکی انسان نما کوسه باشد). بهترین مثال در این مورد ، تعامل بین برخی از اعضای بازمانده Task Force X است که در مورد میلتون پس از کشته شدن او در محاصره یوتونهایم بحث می کنند. هارلی کوئین گیج می شود و با Bloodsport و Polka-Dot Man رفت و آمد می کند و با یکی از جالب ترین لحظات Guardians of the Galaxy آشنا می شود.

در پایان روز ، The Suicide Squad داستان underdog ، چیزی است که جیمز گان طی این سالها به زیبایی از آن استفاده کرده است. این که آیا فرانک داربو از راین ویلسون تبدیل به یک هشیار نقاب دار در Super یا Star-Lord (کریس پرات) می شود که سعی می کند نام خود را در Guardians of the Galaxy به دست آورد ، داشتن یک قهرمان بعید به این مناسبت به منبع ثابت تبدیل شده است. داستان سرایی برای Gunn در طول سالها ، و آخرین استفاده او از آن صادقانه یکی از بهترینهای او است.

در اینجا این تیم بعید را دارید که متشکل از Bloodsport (Idris Elba) ، Harley Quinn (Margot Robbie) ، Ratcatcher است. 2 (Daniela Melchior) ، Polka-Dot Man (David Dastmalchian) و King Shark (سیلوستر استالونه) در برابر یک ستاره دریایی بزرگ از فضا حرکت می کنند که جهنمی برای تسلط بر جهان دارد. این تیم که به شدت با “فریب دادن کیجو” برتری دارد ، غیر ممکن را کنار گذاشته و او را به شکلی باشکوه شکست می دهد. اگرچه شانس زیادی در برابر آنها وجود دارد ، Task Force X بالا می رود و به تیمی قوی تبدیل می شود که قادر به انجام هر کاری است. در یک فیلم اقتباسی کمیک دیده می شود ، اما این یک فیلم بسیار لطیف است که زمان زیادی را صرف لمس پدر و مادر می کند. این موضوعی است که جیمز گان در همه چیز از شخصیت مخی فیفر در بازسازی زک اسنایدر Dawn of the Dead گرفته تا بازی نقش مهمی در رویدادهای Guardians of the Galaxy Vol. 2 ، مخصوصاً با خط صمیمانه یوندو در مورد پدر بودن پیتر کوئیل.

ما این موضوع را دوباره در The Suicide Squad with Bloodsport می بینیم ، زیرا او پدر بهتری می شود دوره ماموریت بیرون بردن پروژه ستاره دریایی. در ابتدای فیلم ، او عملاً توسط آماندا والر اخاذی می شود که اگر می خواهد دخترش را از زندان دور نگه دارد ، ماموریت را به پایان برساند. دختری که رابطه اش با او قطع شده است. سپس Ratcatcher 2 را دارید که پدرش در کودکی بر اثر مصرف بیش از حد هروئین درگذشت. Bloodsport می آموزد که با بودن در آنجا و حمایت از Ratcatcher ، پدر بهتری برای دخترش باشد ، حتی اگر به معنای غلبه بر بزرگترین ترس او باشد: موش ها.

جیمز گان همیشه عناصر وحشت را به فیلمنامه های مختلف خود اضافه کرده است ، با توجه به اینکه او کار خود را در Troma Entertainment در دهه 1990 آغاز کرد ، کاملاً منطقی است. بعد از نوشتن فیلم هایی مانند ترومئو و ژولیت ، دو فیلم زنده Scooby-do و Dawn of the Dead ، گان اولین کارگردانی خود را با کمدی ترسناک Slither در سال 2006 انجام داد ، که علاوه بر گنجاندن فیلم ، مشترکات زیادی با The Suicide Squad دارد. از ناتان فیلیون و مایکل روکر. من در مورد یک انگل فرازمینی حساس صحبت می کنم که ذهن میزبانان خود را جذب و کنترل می کند.

هنگامی که من تماشا می کردم که استارو صدها ستاره دریایی کوچکتر را به بیرون تف می کند و شروع به کنترل قربانیان خود می کند ، نمی توانم در مورد اسلایتر و اینکه جیمز گان در 15 سال گذشته چقدر پیشرفت کرده است فکر نکنم. با بودجه هنگفت و جلوه های ویژه مدرن ، گان اساساً عناصر اولین فیلم خود را بازسازی کرد و لحظه ای عالی را در فیلمی مملو از صحنه های به یاد ماندنی رقم زد.

به نوعی ، با چند ضربه خوش شانس (یا فقط یک وارنر برادر معتمد) ، جیمز گان توانست بدون دخالت استودیو یا شخص دیگری The Suicide Squad را بسازد و به او اجازه دهد داستانی را که می خواست بگوید و چگونه می خواست بگوید. با وجود اینکه بودجه هنگفتی برای کار روی فیلم داشت ، گان توانست رتبه R را حفظ کند (که چند دقیقه پس از The Suicide Squad به وضوح مشخص می شود) و داستانی باشکوه را با این همه خشم ، فحش و جنون بیان کند. عمل. این تقریباً شبیه به این است که برادران وارنر گفته است “نگهبانان کهکشان را بسازید” ، اما نگران نباشید که هیچ چیز را کم کنید ، و این کار را بسیار بهتر می کند.

هیجان انگیز خواهد بود تا ببینیم استودیو دیزنی و مارول با محافظین کهکشان جلد جلوی جیمز گان چه کسی پاسخ می دهد. 3 ، که قرار است در سال 2023 در سینماها اکران شود. بدیهی است که خانه موش اجازه نمی دهد Groot مردم را به نصف بکشد یا تمام جزئیات وحشتناک Rocket Raccoon را که چشم دیگران را می دزدد نشان دهد ، اما اینطور خواهد بود با این وجود جالب است.

اگر The Suicide Squad آخرین فیلمی بود که جیمز گان ساخته بود (نگران نباشید) ، صادقانه می توانم بگویم این بهترین نمایندگی از حرفه او است و فیلمی عالی که به هر کسی که درباره کارش کنجکاو است توصیه می شود. آیا موافق هستید؟ نظرسنجی زیر را پر کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

فیلیپ قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شریوپورت ، در لوئیزیانا (نه نیواورلئانز) بزرگ شد. هنگامی که او در مورد فیلم یا تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را تحت تعقیب سه فرزند خود قرار داد ، به سگ هایش می گوید که از فریاد زدن به پستچی خودداری کنند ، یا درباره کشتی حرفه ای برای همسرش فریاد می زنند. اگر ستارگان به درستی هم تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *