فیلم ها و نمایش های آینده مایکل روکر: آنچه در انتظار بازیگر فیلم The Guardians of the Galaxy است

مایکل روکر با بیش از 100 اعتبار بازیگری در رزومه کاری خود ، در طول 30 سال فعالیت در سراسر فیلم و تلویزیون پراکنده است ، یک بازیگر شخصیت سخت کوش است که اغلب با استعدادهای همه کاره کمدی و نمایشی خود را تحت تأثیر قرار می دهد. روکر با اجرای تیتراژ ترسناک خود در 1986: هنری: پرتره یک قاتل زنجیره ای ، نام خود را به نام خود درآورد و مهارت های خود را در پروژه های مختلف نشان داده است ، و او فقط در آینده نزدیک با تعداد زیادی فیلم و نمایش جدید به برتری ادامه می دهد .

آیا این دیدار دوباره بین بازیگر و همکار دیرینه او ، جیمز گان ، در فیلم جوخه خودکشی است ، انتقام یکی از مشهورترین شخصیت های او در فیلم Marvel’s What If؟ … ، یا معرفی او به یک مجموعه حقوقی طولانی مدت با F9 ، مایکل روکر مجری با تقاضای بسیار زیاد است که از هر لحظه روی صفحه خود نهایت استفاده را می کند.

اینجا مایکل آینده است فیلم ها و نمایش های Rooker که می توانید مشتاقانه منتظر آنها باشید.

همانطور که فیلم های سریع و خشن با هر قسمت پی در پی بزرگتر و مفصل تر می شوند ، گروه های این فیلم های پرمخاطب اکشن نیز همیشه تبدیل می شوند. با هر دنباله متوالی گسترده تر. در کنار وین دیزل ، این ماجراجویی با اکتان بالا ، رکاب زدن به فلز قرار است بازگشت های میشل رودریگز ، تایریس گیبسون ، لوداکریس ، جوردانا بروستر ، ناتالی امانوئل ، هلن میرن ، سونگ کانگ و شارلیز ترون را در بر بگیرد. علاوه بر این ، جان سینا و مایکل روکر نیز در نقش های مکمل به این سرگرمی خواهند پیوست ، اگرچه درباره قسمت های مربوط به آنها اطلاعات زیادی در دست نیست. این خصوصاً در مورد شخصیت راکر اتفاق می افتد ، یک مرد مرموز که فقط او را “بادی” می شناسند ، اما مدت زیادی منتظر نمی مانیم تا بفهمیم چه چیزهایی در اینجا انتظار می رود.

به دنبال چندین تاریخ ضعیف و یک سری طولانی تاخیرهای ناشی از همه گیر COVID-19 ، این دنباله منتظر طولانی مدت است که در 25 ژوئن 2021 به سینماها راه پیدا می کند. این برای جاده F9 راه آسانی نبوده است ، اما این فیلمی است که می خواهد در صفحه بزرگ بنابراین ، یونیورسال این دنباله مورد انتظار را به سمت روزهای سوزان تابستان سوق داد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که این بار خانواده چه چیزی در انتظار شما هستند.

بر اساس آخرین لحظات دلگیر قلب Guardians of the Galaxy Vol. 2 ، بعید است که مایکل روکر نقش خود را به عنوان یوندو در جلد دوم تکرار کند. 3. اما این بازیگر قرار است با جدیدترین وسیله ابرقهرمانی خود ، The Suicide Squad ، با جیمز گان متحد شود ، و او را به یکی از معدود بازیگرانی تبدیل کند که هم در دنیای مارول و هم در دنیای DC کار می کنند.

نه دنباله و نه راه اندازی مجدد فیلم پول ساز 2016 ، با این وجود جوخه خودکشی ما را با هارلی کوین مارگوت رابی ، ریک پرچم جوئل کینامان ، آماندا واکر ویولا دیویس و کاپیتان بومرنگ جی کورتنی دوباره به ما متصل می کند و همچنین یک سوارکاری پر سر و صدا از آدم های بسیار بی شرمانه را معرفی می کند همانطور که در بازاریابی خشخاش یادداشت شده ، قرار نیست ما با اکثر آنها خیلی آشنا شویم. اقتباس DC Comics با رتبه R مسخره تر و بی احترامی تر از آخرین تیم Suicide Squad است. امیدوارم که ، ما لحظات سرقت صحنه را از مایکل روکر ساوانت بدست آوریم.

اولین تریلر پرانرژی حاکی از آن است که شخصیت کمیک مایکل روکر یک نقش اساسی خواهد داشت ، که منطقی است با توجه به اینکه بازیگر یک رابطه کاری طولانی مدت با جیمز گان دارد. البته ، تصمیم برای قرار دادن کمی فیلم مناسب راکر در این تریلر می تواند راهی برای فریب تماشاگران باشد که فکر می کنند بازیگر نقش مهمی در دادرسی بازی می کند ، فقط برای کشتن شخصیت قبل از علامت میانه راه. تا زمانی که خود فیلم را نبینیم ، نمی دانیم که چگونه شخصیت Rooker کرایه می یابد ، اما لازم نیست خیلی منتظر بمانیم. جوخه خودکشی از 6 آگوست 2021 در سینماها اکران می شود و برای اولین بار در HBO Max به نمایش در می آید. باید زمان خوبی خونین باشد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، یوندو در پایان یک اعزام عاشقانه و احساسی دریافت کرد. Guardians of the Galaxy Vol. 2. بنابراین بعید به نظر می رسد که او را در فیلم سوم ببینیم (مگر اینکه در فلاش بک گنجانده شود). اما ما آخرین یوندو را ندیده ایم … یا ، حداقل ، آخرین رقم پدرانه آبی را نشنیده ایم. دلیلش این است که مایکل روکر شخصیت محبوب مارول خود را در فیلم دیزنی + چه اتفاقی می افتد؟ … ، یک مجموعه گلچین انیمیشن است که به بررسی آنچه در شرایط غیر متفاوتی در جهان گسترده سینمایی مارول رخ می دهد ، می پردازد. قرار است اواخر سال جاری پخش شود ، شایعات حاکی از آن است که اکران آن در تابستان امسال انجام می شود ، “چه می شود؟” … به هواداران مارول این امکان را می دهد تا یکبار دیگر راکر را در نقش یوندو بشنوند ، اگرچه نباید بیشتر از یک میهمان باشد.

علاوه بر این مایکل روکر لوله های خود را به نمایش مورد انتظار وام می دهد ، چه می شود اگر؟ … همچنین استعدادهای صوتی مارک روفالو ، هیلی اتول ، ناتالی پورتمن ، جرمی رنر ، پل رود ، تایکا وایتیتی ، کریس همسورث ، تام هیدلستون ، ساموئل ال جکسون ، مایکل بی جوردن ، کارن گیلان ، جاش برولین ، جف گلدبلوم ، فرانک گریلو ، دومنیک کوپر ، شان گان ، سباستین استن و چادویک بوسمن فقید ، برای نام بردن فقط چند نام معروف ضمیمه. بعلاوه ، این احتمال وجود دارد که رابرت داونی جونیور ، کریس ایوانز ، بری لارسون و بندیکت کامبربچ در قسمت های مربوط به مارول شنیده شوند ، اگرچه نقش های صوتی آنها در این زمان تأیید نشده است.

ما در ماه های آینده درباره این مجموعه انیمیشن اطلاعات بیشتری کسب خواهم کرد ، اما اگر آخرین بار است که میشل روکر را به عنوان یوندو می شنویم ، این عملکرد می تواند تلخ و شیرین باشد. مسلماً ، این بازیگر با احترامی در تکرار این نقش ابراز صراحت کرد ، بنابراین شاید روزی برگردد. در حال حاضر ، این آخرین حضور تایید شده MCU در راکر است.

اگر پیش بینی نکنید که جیمز پترسون و بیل کلینتون همکاری خلاقانه ای دارند ، بخشیده می شوید. به طور کلی ، نویسنده پرفروش و رئیس جمهور ایالات متحده اغلب در مکالمه گاه به گاه با هم جفت نمی شوند. اما در سال 2018 ، نویسنده مشهور جهان و رئیس دولت سابق نیروهای خود را به قلم “رئیس جمهور گم می کند” ، یک داستان سیاسی پوچ و برگرداننده صفحه ای که مکانیک های داستان پردازی پاترسون را با روغن کاغذ سفید و تجربه کاخ سفید کلینتون ترکیب کرده بود ، ایجاد کرد و یک کتاب پرفروش ادبی پرفروش ایجاد کرد. برای نویسنده باسابقه و اولین داستان نویس. تنها زمان لازم بود که این همکاری کنجکاو (که در کنار دیوید الیس ، نویسنده اشعه نویس گزارش شده است) به صفحه بزرگ یا کوچک برسد. اکنون ، قطعه عجیب و غریب فرهنگ پاپ (به طور بالقوه) با ارائه مینی سریال های پیشنهادی Showtime که قرار است با بازی دیوید اویلوو ، آن داوود ، مایکل روکر و جانت مک تییر انجام شود ، به صفحه نمایش تلویزیونی در سراسر کشور راه پیدا خواهد کرد.

گرچه از یک شاهکار ادبی دور است ، رئیس جمهور گمشده یک رمان سریع است که مانند الگو برای یک فیلم یا نمایش مهیج خوانده می شود – اساساً با طراحی. کمترین تعجب آور نیست که Showtime برای اقتباس از این ماده ابراز علاقه کرد. گزارش شده است که توسعه سال گذشته متوقف شده و ممکن است به نتیجه نرسد. با پذیرش آن داود ، تولید به دلیل همه گیری متوقف شد و پروژه در هاله ای از ابهام قرار گرفت. اکنون وضعیت بسیار ناراحت کننده ای به نظر می رسد. این احتمال وجود دارد که این ملک ممکن است در جای دیگری ، البته با بازپرداخت سنگین ، از آن گرفته شود. به خصوص با وجود همه نام های بزرگ ، چه در صفحه و چه در صفحه ، برخی از تولیدکنندگان داغ مورد علاقه قرار می گیرند. در حال حاضر ، وضعیت آن هنوز نامشخص است. اگر رئیس جمهور گم شود دور هم جمع می شود ، مایکل روکر متعهد است در این نقش Greg Parkes ، نماینده ویژه مسئول حفاظت از معاون رئیس جمهور را بازی کند که باید معاون رئیس جمهور را به هر قیمتی از خطر قریب الوقوع محافظت کند ، همانطور که Geek Tyrant گزارش داد.

اخیراً ، مایکل روکر نقش یک شخصیت اصلی را در جزیره فانتزی Blumhouse داشت ، و همچنین یک شخصیت مربی به یاد ماندنی در Love & Monsters بود. به ویژه هنگامی که صحبت از مورد دوم می شود ، این تلاش های ژانر باعث شد تا بازیگر شناخته شده در نقش های شخصیت پر زرق و برق و صحنه دزدی که در مارک شوخ طبعانه او در فیلم غیرقانونی بازی می کنند بدرخشد. حتی در یک فیلم کم لطفی مانند جزیره فانتزی ، روکر می تواند وارد صحنه شود و احساس خوبی ایجاد کند – خصوصاً به عنوان یک بازپرس خصوصی غیرقانونی که قدرت جذاب جزیره عرفانی و تیتروار را برای رهبران جوان بدبخت ما توضیح می دهد. (اگر فقط این فیلم بهتر بود!)

علاوه بر این ، در یک زمان ، مایکل روکر به سریال Western / علمی تخیلی آمازون نخست ، برج تاریک پیوست ، اما در نهایت این پروژه نتوانست آن را پشت سر بگذارد مرحله آزمایشی شرم آور است زیرا گفته می شود که روکر قرار بود در نقش الدرد جوناس ، رهبر شکارچیان بزرگ تابوت بازی کند ، که نقش خوبی برای تهدیدهای تجاری وی خواهد بود. افسوس که اقتباس از استیون کینگ اتفاق نیفتاد ، اما بازیگر قابل اعتماد خود را با چندین پروژه آینده مشغول می کند ، همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم.

گرچه جای تأسف نیست که مایکل روکر با توجه به فرصت های بیشتر برای درخشش به عنوان یک مجری اصلی ، همیشه سرگرم کننده است که بازیگر عجیب و غریب را در این قسمت های پشتیبانی حمایت می کند. مطمئناً ، شما می توانید روی روکر حساب کنید تا شور و هیجان زیادی روی صفحه نمایش بزرگ ایجاد کند – مهم نیست که نقش وی چه کوچک یا بزرگ باشد.

ویل نویسنده سرگرمی مستقر در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا است. نوشته های وی همچنین می تواند در لیست های پخش ، فیلم Cut Print ، We Got This Closed ، The Young Folks ، Slate و سایر رسانه ها موجود باشد. او همچنین به همراه Jon Negroni به طور مشترک میزبان هفتگی فیلم / پادکست تلویزیونی Cinemaholics است و دوست دارد فکر کند یک علاقه مند حرفه ای به گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *