فیلم های آینده Tye Sheridan: What is a Ready Player One Star

طی 10 سال گذشته ، تی شریدان از داشتن یک نقش کوچک و در عین حال محوری در درام گسترده ترنس مالیک در سال 2011 درخت زندگی به یکی از ستاره های جوان در حال ظهور امروز هالیوود تبدیل شده است. با حضور قابل توجه در همه چیز ، از Ready Player One گرفته تا یک جفت فیلم X-Men. و در حالی که هنوز معلوم نیست که آیا هرگز شاهد خواهیم بود که شریدان دوباره نقش Cyclops یا همان اسکات سامرز را در دنیای سینمایی مارول تکرار کند ، این بدان معنا نیست که آینده برای این بازیگر با استعداد درخشان نیست.

در چند سال آینده ، چندین فیلم Tye Sheridan در سینماها نمایش داده می شود و نشان می دهد که ستاره فیلم هایی مانند Mud و اخیراً Voyagers طیف وسیعی را ارائه می دهد. با یک تریلر جنایی به نویسندگی و کارگردانی یکی از همکاران قدیمی مارتین اسکورسیزی در درام جنگی که مدتها انتظار آن را می کشید و بر اساس یکی از رمان های برجسته درباره جنگ ویتنام ساخته شده است ، و بیشتر به نظر نمی رسد آخرین شریدان هنوز دیده شده است.

نویسنده ، کارگردان پل شریدر ، نزدیک به 50 سال است که به دنبال موفقیت در فیلم های درام جنایی و هیجان انگیزهای هیجان انگیز است و به دنبال موفقیت نامزد اسکار 2017 اصلاح شده ، همکار دیرینه مارتین اسکورسیزی (راننده تاکسی و گاو خشمگین در میان دیگران) آنچه را که به نظر می رسد یکی دیگر از داستانهای بزرگ انتقام در شکم بشریت است ، منتشر خواهد کرد. برای هر تنوع ، شمارنده کارت یک قمارباز حرفه ای به نام ویلیام تل (اسکار آیزاک) را دنبال می کند که وقتی مرد جوانی به نام سیرک (تای شریدان) به او نزدیک می شود ، زندگی او را وارونه می کند ، که می خواهد به یک فاسد برگردد سرهنگ نظامی (ویلم دافو). تیفانی هدیش ، که ریزه کاری های چشمگیر خود را در The Kitchen در سال 2019 ثابت کرد ، نیز بخشی از بازیگران است.

تولید در ابتدا در Counter Card در فوریه سال 2020 آغاز شد ، اما هنگام فیلم همه چیز متوقف شد مجموعه ها در سراسر جهان در مراحل اولیه شیوع COVID-19 شروع به شاتر کردند. دوربین ها دوباره از همان جولای شروع به غلتیدن کردند و حتی اگر پل شریدر فقط مجبور بود یک هفته فیلمبرداری را انجام دهد ، او بزرگترین طرفدار پایان فیلم در آن شرایط سخت نبود. اما این اخبار بدی برای شریدر نبود ، زیرا خاموش شدن COVID-19 و محدودیت های بعدی باعث شد که دوست دیرینش مارتین اسکورسیزی بتواند به او کمک کند تا در آخرین لحظات ، طبق IndieWire ، به او کمک کند. در مورد زمان انتشار «شمارنده کارت» هیچ صحبتی نشده است.

درام آتی بار The Tender Bar اقتباسی از داستان نویسی آمریکایی JR Moehringer است که به همین نام در سال 2005 ساخته شده است ، جزئیات تربیت خود را در یک بار توسط عمو چارلی و حامیان بار که به عنوان پدر نقش داشتند ، پس از ناپدید شدن شخصیت خود درست هنگام تولد ، توضیح داد. تای شریدان در آخرین کارگردانی جورج کلونی در نقش نسخه بزرگسال Moehringer بازی می کند و دانیل رانیری نسخه جوانتر این شخصیت را بازی می کند. بقیه بازیگران شامل بن افلک در نقش عمو چارلی موهرینگر با لیلی رب در داستان ترسناک آمریکایی هستند که مادر این پسر را به تصویر می کشد.

نوار مناقصه برای تقریباً یک دهه است که در حال ساخت است قصد دارد از سال 2013 زمانی که سونی پیکچرز برای اکران فیلم آماده شده بود شروع شود. استودیو آمازون این حقوق را در ژوئیه سال 2020 گرفت و جورج کلونی پس از مدت کوتاهی برای کارگردانی امضا کرد. پس از آن ، زمان زیادی برای به دست آوردن توپ نوردید ، زیرا تولید در شرق ماساچوست در فوریه 2021 آغاز شد ، قبل از اینکه دو مادر را بعداً بسته بندی کنید ، طبق The Patriot Ledger.

صفحه نمایش با بازیگر نقش درخت زندگی شان پن در اقتباس آتی از ژان استئوپان سووار در رمان مگس های سیاه از شانون بورک ، فیلمی است که این زوج شاهد دو پیراپزشک نجات دهنده با چشم اندازهای کاملاً متفاوت هستند. در زندگی هنگامی که در فوریه 2021 اعلام شد ، Deadline فیلم را به عنوان فیلمی توصیف کرد که بیشتر به خسارت کارمندان پزشکی برای روزانه متمرکز است. شریدان نقش یک پیراپزشک جوان را که برای دانشکده پزشکی آماده می شود به عهده می گیرد و در کنار یک کهنه سرباز باتجربه با بازی پن ، رانندگی می کند. در اواخر سال 2021 ، اما باید دید دقیقا چه زمانی فیلم برای اکران آماده می شود و هنگامی که برای مخاطبان آماده می شود ، کدام جاده را طی می کند.

بیش از 30 سال پس از اولین انتشار ، چیزهایی که آنها حمل می کردند ، مجموعه داستان های مشهور تیم او برایان که بر اساس تجربیات خود در جنگ ویتنام ساخته شده است ، در آینده ای نزدیک یک اقتباس کامل و ستاره دار را بدست خواهد آورد. روپرت سندرز (Ghost in the Shell) درام جنگی حماسی و تکان دهنده ای که توسط تام هاردی ، تای شریدان ، پیت دیویدسون ، استفان جیمز ، اشتون سندرز ، بیل اسکارسگارد و چندین بازیگر رده اول دیگر رهبری می شود ، به رهبری او بازی می کند. یکی از بزرگترین کارهای نظامی از زمان درگیری نزدیک به 50 سال پیش.

اولین بار توسط Deadline در نوامبر سال 2020 اعلام شد ، اما از زمان افشای اولیه هیچ به روزرسانی انجام نشده است. انتظار می رود در ماه های آینده درباره چیزهایی که آنها حمل کرده اند بیشتر بشنوید.

با آماده سازی Ready Player One با اکران در سال 2018 تقریبا 583 میلیون دلار در گیشه با درآمد ، فقط قبل از استیون موضوع به نظر می رسید اسپیلبرگ به اقتباس مستقیم یا حداقل تهیه کنندگی اقتباس از رمان پیگیری ارنست کلاین Ready Player Two برمی گردد. و در حالی که هیچ چیز قطعی توسط Amblin Entertainment یا برادران وارنر فیلمساز اعلام نشده است ، اما به گفته خود کلین ، نسخه صفحه نمایش دنباله او در مراحل اولیه توسعه است ، همانطور که او در مصاحبه معکوس اواخر سال 2020 فاش کرد.

در این مرحله از بازی جزئیات زیادی درباره پروژه وجود ندارد ، اما با آماده شدن بازیکن دو (رمان) کمی پیش از پایان اولین رمان ، شخصیت اصلی خود وید وات را انتخاب می کند ، تقریباً به نظر می رسد مانند یک نتیجه قبلی که تای شریدان در صورت بازگشت و زمانی که به فیلم چراغ سبز رسمی داده شود ، برمی گردد. اما با استقبال گرم از رمان هنگام انتشار ، آینده فیلم های Ready Player Two تا حد زیادی در هوا باقی مانده است.

حتی اگر باید دید چه زمانی ، یا حتی اگر Ready Player در آینده نزدیک دو نفر به جلو حرکت می کنند و وارد مرحله تولید می شوند ، فیلم های Tye Sheridan دیگری نیز وجود دارد که می توانید ماه ها و سال های آینده از آنها هیجان زده شوید. اما اگر می خواهید بدانید که در آینده ای نه چندان دور چه چیزی به تئاتر نزدیک شما می آید ، لیست تاریخ های اکران فیلم 2021 CinemaBlend را بررسی کنید.

فیلیپ در لوئیزیانا بزرگ شد (نه نیواورلئان) قبل از انتقال به سنت لوئیس پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت. هنگامی که او در مورد فیلم و تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر جلوی پستچی فریاد نمی کشند ، یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد نمی کشند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *