فیلم لات سالم Stephen King’s Top Gun: Maverick Star را به عنوان اصلی بازی کرده است

همانطور که مدت ها بود ، طرفداران استفان کینگ اخیراً از اقتباس های سینمایی و تلویزیونی از آثار نویسنده بی بهره بوده اند. امسال شاهد پخش برنامه های تلویزیونی Lisey’s Story و Chapelwaite TV به ترتیب در Apple TV+ و Epix بودیم و در سال 2019 شاهد پخش Doctor Sleep در سینماها بود. با توجه به پیشنهادات سینمایی سینمایی کینگ ، یک فیلم Salem’s Lot در راه است و اعلام شده است که یک بازیگر Top Gun: Maverick برای هدایت این فیلم استخدام شده است.

لوئیس پولمن ، پسر بیل پولمن ، روز استقلال ، در فیلم لات سالم در نقش نویسنده بن میرز ، قهرمان اصلی فیلم ، به عنوان مشترک THR بازی خواهد کرد. این بزرگترین نقش سینمایی پولمن است که قبلاً در فیلم هایی مانند Battle of the Sexes و Bad Times at the El Royale حضور داشته است ، و بعداً در سال جاری در نقش باب ، کارآموز خلبان ، در Top Gun ظاهر می شود: موریک. پولمن همچنین در سریال کوچک Catch-22 در Hulu به عنوان Major Major Major بازی کرد و در کنار جاش برولین در سری آینده آمازون Outer Range ظاهر می شود.

برای کسانی که با رمان اصلی Lalem Salem آشنا نیستند ، که در سال 1975 منتشر شد ، داستان می بیند که بن میرز به خانه دوران کودکی خود در اورشلیم لات ، پس از بیش از دو دهه دوری برای یافتن الهام برای کتاب بعدی خود ، به خانه دوران کودکی اش در لوت اورشلیم ، که توسط مردم محلی ملقب به سالم سالم است ، باز می گردد. با این حال ، بن به زودی متوجه می شود که ساکنان شهر توسط خون آشام ها مورد طعمه قرار می گیرند و منجر به اتحاد وی با دیگران برای مبارزه با این موجودات خونخوار می شود. لات سالم ، دومین رمان منتشر شده استفان کینگ بود ، پس از کری 1974 ، و نویسنده در همان داستان کوتاه به همین نام که در سال 1978 در مجموعه شیفت شب منتشر شد ، شهر لات اورشلیم را دوباره مرور کرد. مجموعه تلویزیونی Chapelwaite بر اساس آن داستان کوتاه ساخته شده است. s Lot ، که دنباله مینی سریال 1979 بود. سری کوتاه Hulu Castle Rock همچنین دارای یک ایستگاه اتوبوس در اورشلیم لات در قسمت ast € astPast Perfect. در حال حاضر داستان اصلی Salem’s Lot سرانجام برای اولین بار برای فیلم اقتباس می شود ، و انتخاب لوئیس پولمن به عنوان اصلی ترین گام بزرگ در پیشرفت آن است.

در آوریل 2019 اعلام شد که Lalem’s Lot به روی پرده بزرگ خواهد آمد ، با نماد ترسناک مدرن جیمز وان تهیه کننده و گری داوبرمن ، که هم فیلم های فناوری اطلاعات و هم آثار متعددی در فرانچایز Conjuring نوشت و فیلمنامه را نوشت. یک سال بعد ، اعلام شد که داوبرمن کارگردان فیلم Salem’s Lot نیز خواهد بود ، و انتظار می رود فیلمبرداری آن ماه آینده در بوستون ، ماساچوست آغاز شود.

اطلاعات بیشتر درباره سالم را در اختیار شما خواهیم گذاشت بسیاری از آنها در جریان هستند ، از جمله زمانی که تاریخ انتشار آن رونمایی می شود. در حال حاضر ، برنامه پخش 2021 را مرور کنید تا بدانید چه فیلمهایی در اواخر امسال می آیند ، که شامل لوئیس پولمن در بازی مقابل تام کروز در فیلم Top Gun: Maverick در 19 نوامبر است.

خبره مارول ، دی سی ، استار وارز ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *