فیلم علمی تخیلی جدید تام هنکس بالاخره تاریخ اکران و اولین نگاه را داشت

انتشار برخی فیلم ها بیشتر از بقیه تحت تأثیر بیماری همه گیر مداوم قرار گرفته است ، و “فنچ” میگوئل ساپوچنیک یک مثال عالی است. این فیلم علمی تخیلی با بازی تام هنکس که در ابتدا با نام BIOS شناخته می شد ، ابتدا در فوریه 2019 تولید شد و از آن زمان به بعد بارها از تاریخ اکران تا تاریخ اکران از 2 اکتبر 2020 به 16 آوریل 2021 ، 13 آگوست 2021 و 20 آگوست 2021 قبل از حذف کامل برنامه. در بهار هنگامی که اعلام شد Universal Pictures فیلم را به AppleTV+فروخته است ، این خبر مهم است ، و در حالی که تاریخ انتشار هنوز در آن زمان مشخص نبود ، ما اکنون می دانیم که چه زمانی منتشر می شود و اولین نگاه ما.

اپل اورجینال فیلم اعلام کرده است که فینچ به عنوان انحصاری AppleTV+ در روز جمعه 5 نوامبر وارد بازار می شود و اولین فیلم هنوز منتشر شده است ، که در بالا مشاهده می کنید. با تاریخ اکران جدید ، فیلم در حال حاضر با موقعیت برنامه ریزی بسیار قوی در مسابقه جوایز سال آینده تنظیم شده است ، اما همچنین باید توجه داشت که برای برخی از رقابت های جدی روبرو خواهد شد. توجه در حالی که ویژگی تام هنکس در آخر هفته اول دومین تا آخرین ماه سال جاری به صورت آنلاین پخش می شود ، این در حال حاضر تاریخی است که استودیو مارول در نظر دارد تا ابدی های کلوئه ژائو را به نمایش بگذارد. این یک موقعیت آسان نیست ، اما اگر یک اثر با کیفیت باشد ، هنوز شانس زیادی برای یافتن مخاطب دارد.

یک فیلم اصلی بر اساس فیلمنامه ای از کریگ لاک و ایوور پاول ، شخصیت اصلی فینچ یک مهندس رباتیک (تام هنکس) که در تنهایی زندگی می کند – شرایطی که او را مجبور کرد ، زیرا او یکی از آخرین انسانهای روی زمین پس از یک رویداد خورشیدی است که سیاره را سرخ می کند. او که با سگ محبوبش ، گودیر زندگی می کند ، به این درک می رسد که هنگام رفتن او باید شخصی از حیوان خانگی خود مراقبت کند و این باعث می شود که او روباتی به نام جف (کالب لندری جونز) بسازد که باید آموزش ببیند. پس از سالها گذراندن در یک پناهگاه ، این سه نفر سفر خود را در سراسر کشور آغاز می کنند ، در حالی که فنچ سعی می کند به موجودیت خود درباره زنده بودن بیاموزد. از سال 2020 شروع می شود ، زیرا سرویس استریم همچنین فیلم دریایی Greyhound جنگ جهانی دوم را برداشت و سال گذشته پس از آن که ابتدا برای نمایش در تئاتر برنامه ریزی شده بود ، به نمایش درآمد. واضح است که افراد اپل به قدرت ستاره هنکس اعتقاد دارند و باید منتظر ماند و دید آیا این بازیگر به طور بالقوه هفتمین نامزدی اسکار خود را دریافت می کند یا خیر.

به احتمال زیاد اینطور نخواهد بود تا زمانی که ما یک تریلر از Finch دریافت نکنیم ، بنابراین این مورد را در CinemaBlend تماشا کنید ، و برای اطلاع کامل از همه عناوینی که قرار است از حالا تا پایان ماه دسامبر منتشر شوند ، برنامه پخش فیلم 2021 ما را ببینید. .

بومی NJ که LA را خانه می نامد ؛ در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *