فیلم جدید پل توماس اندرسون چه خبر است؟ حتی استودیو به نظر نمی رسد که بداند

پل توماس اندرسون به راحتی یکی از تحسین شده ترین کارگردانانی است که در حال حاضر در صنعت فیلم مشغول به کار است و با چنین اهمیتی انتظارات زیادی برای هر یک از پروژه های آینده او به همراه دارد. متأسفانه ، اطلاعات زیادی در مورد آنچه فیلمساز در آینده در پیش است وجود ندارد. او فیلم جدیدی ساخته است و در حال حاضر برای اکران در اواخر نوامبر سال جاری تاریخ گذاری شده است ، اما ما هنوز نتوانسته ایم عنوان آن را بفهمیم ، و ما یک فریم واحد ندیده ایم. این بسیار ناامید کننده است ، اما در حال حاضر بیشتر عجیب به نظر می رسد ، زیرا ظاهراً حتی استودیوی پشتیبان فیلم نیز در مورد آنچه در آن اتفاق می افتد کاملاً مطمئن نیست.

MGM/United Artists صبح امروز در CinemaCon در لاس وگاس سخنرانی کردند و انتظار می رفت که بیشتر تمرکز بر فیلم No Time To Die از کاری فوکوناگا باشد ، همچنین این امید وجود داشت که این رویداد تا حدودی روشن شود آنچه پل توماس اندرسون در حال حاضر روی آن کار می کند. مایکل دی لوکا و پاملا عبدی ، که به ترتیب رئیس و رئیس گروه فیلم های سینمایی در استودیو هستند ، وقتی صحبت از اکشن جیمز باند به میان آمد ، صحبت کردند ، اما در مورد فیلم جدید اندرسون ، د لوکا فقط این را گفت:

وقتی فیلم پل توماس اندرسون را به ما بگوید که آن چیست ، اخباری خواهیم داشت. به زودی اخباری در مورد فیلم پل از جمله عنوان و اولین نگاه خواهیم داشت ، بنابراین در مورد فیلم بیشتر مراقب باشید.

این به روز رسانی با کمی شوخی انجام شد با سرعت بالا ، اما باید تعجب کرد که آیا حداقل مقدار کمی حقیقت در آن وجود ندارد. فیلم بدون عنوان پل توماس اندرسون تولیدات خود را در اواخر سال گذشته به پایان رساند و با اکران حدود سه ماه دیگر باید تصور کرد که فیلم برای تبلیغ فیلم به پایان رسیده است و در عین حال یک راز است که ما از MGMâ دور شدیم. ارائه CinemaCon به اندازه ما در مورد آن آگاهی دارد. با توجه به نفوذی که اندرسون در طول حرفه شگفت انگیز خود ایجاد کرده است ، به نظر نمی رسد که او استودیو را در دست نگه دارد. طول می کشد تا بینش خود را بسازد ، و در حال حاضر آماده نیست آنچه را که روی آن کار می کند به اشتراک بگذارد.

اولین فیلم پل توماس اندرسون از فیلم Phantom Thread در سال 2017 ، فیلم آینده دارای بازیگرانی است که شامل بردلی کوپر ، کوپر هافمن ، اسکایلر گیسوندو ، بنی صفدی و جوزف کراس است. طبق گزارشات ، این فیلم در دهه 1970 در لس آنجلس اتفاق می افتد و بر رابطه بین یک بازیگر آینده و یک فیلمساز باسابقه تمرکز دارد. رفتن به سراسر کشور در روز کریسمس وقتی سرانجام به پل توماس اندرسون جدید نگاهی بیندازیم و بدانیم عنوان آن چیست ، آن را در اینجا در CinemaBlend خواهید یافت و همه عناوین دیگری که قرار است در نسخه باقی مانده منتشر شوند را کشف خواهید کرد. سال ، تقویم انتشار فیلم 2021 را بررسی کنید.

بومی نیوجرسی که LA را خانه می نامد. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *