فیلم جدید ترانسفورمرهای آنتونی راموس از یک جودا و ستاره سیاه مسیح استفاده شده است

آنتونی راموس ، که به تازگی لباس زیر خود را برای تبلیغ کالوین کلین در آورده است ، در حال حاضر قرار است مرد اصلی فیلم جدید ترانسفورمرها باشد. فیلم های جدید ترانسفورمرها با پشتیبانی برخی از استعدادهای مارول در حال ساخت هستند و یک حماسه جدید استعدادهای جدی و پرطرفدار بازیگری را به بازیگران خود اضافه می کند. اکنون به نظر می رسد که یک ستاره Judas And The Black Messiah به راموس ملحق خواهد شد.

فیلم جدید ترانسفورمرها ، جودا و سیاه سیاه مسیح را به عنوان دومینیک فیش بک انتخاب کرده است تا در هر مهلت در مقابل آنتونی راموس بازی کند. فیش بک طی چند سال گذشته در حال افزایش است ، زیرا او در فیلم های برجسته ای مانند The Hate U Give و Project Power بازی کرده است ، که آخرین فیلم او را با جیمی فاکس جفت کرد. خوب است که ببینیم او در حال پیگیری نقش خود در درام به رهبری دانیل کالوویا با یکی از بزرگترین حق رای دادن در آنجا است.

اضافه کردن دو بازیگر فوق العاده با استعداد و در حال آتش سوزی برای هدایت بزرگ بعدی حق رای دادن به خصوص با وجود تعداد زیادی از پروژه های Transformers که در دست ساخت است ، فیلم حرکت خوبی به نظر می رسد. قسمت مهم بعدی نسخه Transformers هنوز در دست توسعه است اما بر اساس انتخاب بازیگران ، وقت خود را صرف تصمیم گیری می کند تا اطمینان حاصل کند که حق رای دادن مجدداً بزرگ خواهد شد.

حق رای دادن Transformers شروع به کار کرد در سال 2007 با کارگردانی مایکل بی ، که تا سال 2017 Transformers: Last Knight نظارت بر سریال داشت. آخرین ورود این سریال spinoff Bumblebee در سال 2018 بود که باعث علاقه به این مجموعه و تمرکز دوباره بر خلق داستان های جدید در این جهان شده است.

فیلم های ترانسفورمرها تأثیرگذار و بی نظیر بوده اند سرزمین اشباع شده از فرنچایزهای بزرگ ، که از جنبه های خاصی در فیلم ها مانند گودزیلا و کنگ فوق العاده الهام می گیرد. داشتن قدرت ماندن برای داشتن بیش از یک دهه و همچنان پایدار بودن ، به معنای این است که حق رای دادن Transformers دارای یک پایگاه محکم است که برای سالهای آینده به دنبال ردیف بزرگتر ربات است.

برخی از ستاره ها همچنین ابراز علاقه به بازگشت برای بیشتر. جان سینا ، ستاره Bumblebee خیلی دوست دارد دنباله این محبوب 2018 باشد. Transformers با داشتن ستاره های Bonafide و در حال رشد ، گزینه های زیادی با میزان استعدادی که می تواند برای آینده حق رای دادن پرورش دهد ، دارد. به نظر می رسد با داشتن این جدیدترین فیلم ها ، تهیه كنندگان تمرکز زیادی بر داشتن بازیگران با استعداد با شیمی عالی در میان تماشایی که همراه با ربات های غول پیکر است ، دارند.

دومینیک فیش بک قطعاً یک انتخاب قدرتمند است. برای این فصل جدید در نسخه Transformers. او قبلاً با Project Power انگشت شست خود را به قلمرو فیلمهای پر فروشی فرو برده است ، بنابراین باید به خوبی با این مجموعه متناسب باشد. او و آنتونی راموس باید یک جفت سرگرم کننده باشند و جالب است که ببینند آنها در آخر چه نوع شخصیت هایی را بازی می کنند. در مجموع ، اگر این دو در کنار ماشین های بیگانه نمادین قرار بگیرند ، باید درخشش داشته باشند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *