فیلم جدید اکشن Karen Gillan and Lena Headey در حال پخش است

کارن گیلان و لنا هدی طرفداران قدیمی در مورد بازی در مورد خانمهای تند و زن هستند. گیلان به عنوان سحابی در جهان سینمایی مارول و همچنین همراه دکتر ، ایمی پاند در دکتر هو بی بی سی ، برای مخاطبان آشنا است. هدی تقریباً برای هرکسی که تلویزیون دارد به دلیل بازی در نقش سرسی لنیستر در بازی تاج و تخت HBO و همچنین کار در ترمیناتور: تواریخ سارا کانر و 300: ظهور یک امپراتوری شناخته شده است. این دو نفر برای Gunpowder Milkshake متحد خواهند شد و Netflix به تازگی حقوق فیلم اکشن پیش رو را بدست آورده است.

Deadline گزارش داد که Netflix حق توزیع اکشن زنانه STX Film را خریداری کرده است میلک شیک باروت. در این فیلم با همکاری ناوت پاپوشادو ، کارگردان اسرائیلی ، کارن گیلان ، لنا هدی و آنجلا باست بازی خواهند کرد. این ویژگی اولین پروژه انگلیسی زبان Papushado خواهد بود. فیلم قبلی او ، گرگ بزرگ بد ، هنگام اکران در چندین جشنواره بین المللی فیلم ، مورد انتقادات زیادی قرار گرفت. وی همچنین با همکاری ایهود لاوسکی نویسنده فیلم Milphakeow Gunpowder Milkshake بود.

کارن گیلان و لنا هدی تنها زنانی نیستند که در این فیلم هیجان انگیز پیش رو نام می برند. از اعضای دیگر بازیگران می توان به کارلا گوگینو از The Haunting of Hill House و Geraldâ Game و میشل یوه از Star Trek: Discovery and Crouching Tiger، Hidden Dragon اشاره کرد. خلاصه داستان این فیلم بر روی گروهی از قاتلان زن است – و من نمی توانم به مجموعه بازیگران بهتری فکر کنم که این چالش را بپذیرند.

این گروه از بازیگران ستاره ممکن است حق امتیاز خود را داشته باشند دست ها. Milkhake باروت تولید خود را به پایان رسانده است و گفته می شود که شرکت های تولید کننده Studiocanal و The Picture Company از دنباله ای در این کار برخوردار هستند. این فیلم به فرانچایز امیدوار The Old Guard ، فیلم اکشن اصلی دیگری که با بازی چارلیز ترون و به کارگردانی جینا پرنس-بلیثوود ساخته شده ، ملحق خواهد شد. یک دنباله احتمالی Old Guard مورد بحث قرار گرفته است ، اما هنوز هیچ اطلاعات مشخصی تحقق پیدا نکرده است. این فیلم برای سرویس پخش جریانی بسیار مورد توجه قرار گرفت و دنباله آن بلافاصله پس از نمایش خود با گرین لایت شد. با این حال ، کارگردان جو روسو (مشهور به مارول) اشاره کرده است که او در حال کار بر روی مجموعه ای کامل از فیلم های جهان استخراج است. این فیلم ها اسپین آف شخصیت های فرعی ، مانند گاسپار یا اوی هستند. اگرچه هنوز چیزی تأیید نشده است ، اما دیدن دنیای استخراج فراتر از فیلم اولیه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

نتفلیکس مجموعه ای باورنکردنی از فیلم های اکشن آینده دارد و به نظر می رسد که باروت شیشه بعدی باشد در یک صف طولانی از بازدیدها. با CinemaBlend مجدداً در مورد به روزرسانی در مورد فیلم اکشن و همچنین سایر اخبار مهم فیلم و تلویزیون دوباره تماس بگیرید.

بازیگر ، خواننده و رقصنده های گاه به گاه. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، جاده NJ ، کفش های کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *