فلورانس پوگ در نگاه اول به فیلم جدیدش در نتفلیکس شدید به نظر می رسد

فلورانس پوگ در آستانه بازی در یکی از بزرگترین فیلم های سال در Black Widow قرار می گیرد و به نظر نمی رسد که به این زودی ها سرعت خود را کاهش دهد. این بازیگر نقش اصلی خود و اعتبار فوق جاسوسی خود را به عنوان یلنا ثابت کرد و همه در اسرع وقت بیشتر از او در MCU می خواهند. فلورانس پوگ به Black Widow 2 امیدوار است ، اما قبل از اینکه دنباله ای از آن دریافت کنیم ، پروژه های دیگر زیادی در دست ساخت دارد. در اولین نگاه برای فیلم جدید نتفلیکس خود ، فلورانس پوگ بسیار شدید به نظر می رسد.

فلورانس پیو قرار است در یک تریلر جدید بازی کند. نتفلیکس از فیلم جدید فلورانس پوگ به نام عجایب تمجید کرده است و بازیگر بیوه سیاه بسیار پرتنش به نظر می رسد. این فیلم در حال تولید است و اقتباس از یک رمان تحسین شده است و به عنوان یک تریلر روانی توصیف شده است. در اینجا اولین نگاه به The Wonder است که توسط Netflix در توییتر ارسال شد: این فیلم هیجان انگیز برگرفته از رمان تحسین شده اما دونوگوئه ، از پدیده قرن نوزدهم “دختران روزه دار” الهام گرفته است. pic.twitter.com/h78yJRBP3O

این تیزر فقط فلورانس پوگ است که لباس کامل دوره ای دارد و در ظاهری بسیار شبیه به قبرستان بسیار شدید به نظر می رسد. فیلم The Wonder که توسط سباستین للیو کارگردانی می شود ، از پدیده قرن نوزدهم “دختران در صبحانه” الهام گرفته شده است. فلورانس پیو نقش لیب را بازی می کند ، پرستاری که برای تحقیق و مشاهده یک دختر جوان به یک روستای کوچک ایرلندی سفر می کند. این دختر ماه ها غذا نخورده اما در تمام مدت سالم بوده و به چیزی غیرعادی در روستای دور افتاده اشاره کرده است.

این فرضیه هیجان انگیز است و مطمئناً ویترینی برای فلورانس پوگ خواهد بود. این فیلم یک قطعه دوره ای است که به نظر می رسد در عین ارائه یک درام روانشناختی هیجان انگیز ، موضوعات مهمی را نیز بررسی خواهد کرد. به نظر می رسد حرفه فلورانس پوگ تازه شروع به انفجار کرده است و او برای کار در فیلم “زنان کوچک” نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. فیلمبرداری او همچنان به فیلمهای هیجان انگیز و منحصر به فرد می افزاید.

صحنه Black Widow بعد از اعتبار که نویسنده فیلم “در زمینه تنظیم یلنا” فلورانس پوگ مقصر است. گام بعدی در دنیای سینمایی مارول ، و به نظر می رسد که در برنامه تلویزیونی Hawkeye آینده در دیزنی پلاس باشد. اما ، یلنا می تواند بخشی از تاندربولتز باشد ، تیمی که از زمان The Falcon و Winter Soldier مورد تمسخر قرار گرفته است. به احتمال زیاد فلورانس پوگ برای مدتی طولانی در MCU حضور خواهد داشت و مانتو Black Widow را از اسکارلت جوهانسون گرفته است. بدون شک هنگام تماشای آن روی غول پخش ، باید تماشا کرد. تریلر درام و روانی دورهمی ، فیلم جالب دیگری برای Pugh است ، که تمام مراحل زندگی حرفه ای خود را با فیلم های اسکار و فرنچایزهای با بودجه بزرگ پوشش می دهد. ما بی صبرانه منتظر دیدن فیلم شگفت انگیز و هر آنچه بعد از آن برای یکی از درخشان ترین بازیگران جوان فلورانس پوگ می آید ، هستیم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *