عکس العمل اینترنت نسبت به تیلور سویفت برای فرود یک فیلم با مارگوت رابی A + است

تعریف “خیلی چیز خوب” چیست؟ این ممکن است در مورد گروه “دیوید او” اعمال شود. راسل در حال تدوین فیلم آینده و بدون عنوان خود است که ظاهرا قبلاً تولید آن پایان یافته است. نام هایی که از قبل در لیست این فیلم قرار گرفته اند ، علاوه بر مایک مایرز ، کریس راک و رابرت دنیرو ، کریستین بیل ، جان دیوید واشنگتن ، رامی ملک ، آنا تیلور-جوی ، مایکل شانون و زویی سالدانا هستند. اما این تیم متشکل از ستارگان زیبا و بلوند مارگوت رابی و تیلور سویفت است که با واکنش های خنده دار اینترنت را به شدت روشن می کند:

آنیا ، مارگوت و تیلور سویفت در همان فیلم pic.twitter.com/ BVfuWz6rnN

انتخاب بازیگر تیلور سویفت در فیلم جدید David O. Russell اولین بار توسط Showbiz411 گزارش شد و این س begال پیش می آید که آیا جنیفر لارنس در دسترس نبود؟؟ € لارنس تکیه گاه اصلی فیلم های راسل از اواخر سال ، با بازی در فیلم های Silver Linings Playbook (که باعث شد او اسکار شود) ، American Hustle و Joy (دو نفر دیگر نامزدهای اسکار خود را به دست آورند). در عوض ، راسل با مارگوت رابی و تیلور سویفت – با دوری از آنیا تیلور جوی – می رود و پرنسس_النا را بر ماه فراتر می برد: در یک فیلم؟ pic.twitter.com/HMyHGh0v7e

پردازش بسیار زیاد است. این سه بازیگر زن فوق العاده زیبا هستند ، و اگر به نوعی در یک صحنه مشترک در فیلم جدید David O. Russell به اشتراک بگذارند ، ممکن است مجبور شویم برای Emrah که توییت می کند دعا کنیم:

TAYLOR SWIFT ، ANYA TAYLOR-JOY و MARGOT ROBBIE IN ONE MOVIE I CANT pic.twitter.com/2ioifrUVOd

ما جزئیات زیادی در مورد طرح این فیلم نداریم. Showbiz411 گزارش می دهد که کارگردان شادی یک قطعه دورهمی ساخته است که در دوران رکود بزرگ اتفاق می افتد ، اما خارج از آن ، این یک رمز و راز کامل است. عنوان فعال در حال حاضر “Canterbury Glass” است ، اگرچه احتمالاً چسبیده نخواهد بود. در مورد مخاطبان مورد نظر خود ، duaa7 فکرهایی دارد:

“شیشه کنتربری” ممکن است دارای تیلور سویفت ، آنا تیلور شادی و مارگوت رابی باشد ؟؟؟؟؟ این فیلم فقط برای لزبین و لزبین در حال ساخت است pic.twitter.com/9vxEQNmIej

اما وقتی فیلم در سینماها اکران شود همه ما قادر به رفتن خواهیم بود. اگر فیلم David O. Russell به پایان رسیده باشد ، این شانس وجود دارد که تا پایان سال آماده نمایش شود. چهار فیلم آخر او ، که مربوط به سال 2010 مبارز است ، نمایش های جوایزی بوده اند و با بازیگران گروهی که جمع کرده است ، هیچ دلیلی ندارد که باور کنیم او نگاهش به طلای اسکار با هر آنچه که این فیلم قرار است به پایان برسد. فارغ از پتانسیل جوایز فیلم ، احساس می شود فیلم خیلی سریع شروع خواهد شد ، فقط به دلیل انتخاب بازیگران مارگوت رابی ، تیلور سویفت و آنیا تیلور-جوی ، همانطور که جولیا اشاره کرد:

فیلم با TAYLOR SWIFT ، MARGOT ROBBIE و ANYA TAYLOR-JOY؟!؟! سگکه؟!؟ قلب همجنس من؟!؟!؟ pic.twitter.com/FekHajh4Op

دیدن اینکه مردم در یک فیلم برای تیلور سویفت هیجان زده می شوند بسیار خوب است. چون آخرین موردی که او در آن حضور داشت گربه های تام هوپر بود و هرچه کمتر درباره آن هیولا بگوییم ، بهتر ما همچنان به دنبال پیشرفت فیلم آینده David O. Russell خواهیم بود ، اما شما همچنین می توانید از راهنمای انتشار فیلم آینده خود چشم پوشی کنید تا ببینید به زودی در یک تئاتر در نزدیکی شما افتتاح می شود.

ناخواسته فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *