ظاهر Nicole Kidman’s Lucille Ball به بیرون درز کرد ، و طرفداران فکر می کنند

نیکول کیدمن از اواخر بازیگر شلوغی بوده است. تنها در دو سال گذشته ، او در سه سریال محدود (Big Little Lies، The Undoing و Nine Perfect Strangers آینده) ایفای نقش کرد ، با کفش های رقصنده خود برای فیلم The Prom لگد زد و مجری گرتچن کارلسون را در بمبشل به تصویر کشید. این بازیگر زن اوسی در حال حاضر برای بازی در نقش لوسیل بال در فیلم Being the Ricardos بازگشته است و طرفداران چهره او را دیده اند.

این ستاره 53 ساله در حال بازی با خاویر باردم برای بازی در s50 â است آیکون های تلویزیونی Lucille Ball و Desi Arnaz در حالی که آنها ستاره های I Love Lucy بودند. خلاصه داستان فیلم The Trial of the Chicago 7 Aaron Sorkin ، طرفداران را به مدت یک هفته تولید بین دوربین فیلمبرداری کمیته محبوب محبوب ، مجبور خواهد کرد. متأسفانه ، برخی از عکسها از نیکول کیدمن به عنوان بازیگر فقید به بیرون درز کرده است و آنها درگیر آن نیستند. همانطور که یکی از کاربران توییتر به اشتراک گذاشت:

بدون چای بدون سایه اما فکر نمی کنم نیکول کیدمن انعطاف پذیری صورت برای بازی توپ لوسیل را داشته باشد

نیکول کیدمن مطمئناً یک انتخاب منحصر به فرد برای لوسیل بال است ، بیشتر به طرز چشمگیری چون او کمدین نیست. اخیراً ، ما بازیگر را عمدتاً بخاطر نمایش هایی که فرصت کمی برای بازی در خنده دارد ، می شناسیم. در مورد خاویر باردم نیز می توان همین حرف را زد. نکته اصلی که طرفداران به آن اشاره می کنند توانایی بال در انجام کمدی فیزیکی است:

لوسیل بال به خاطر کمدی فیزیکی استثنایی ، خصوصاً با چهره اش معروف بود. من می دانم که همه فکر نمی کنند نیکول کیدمن در شرف خدمت به این pic.twitter.com/DNFtyxoYq8

نویسنده / کارگردان آرون سورکین است که اخیراً در مورد تصمیم خود برای انتخاب نیکول کیدمن به عنوان لوسیل بال صحبت کرده است ، به اشتراک بگذارید که او نقش لوسی ریکاردو ، بلکه لوسیل توپ را بازی نخواهد کرد. او گفت که چند لحظه در فیلم وجود دارد که من لوسی را دوست دارم ، اما فیلم به شدت کارهای کمدی او را نشان نمی دهد. حتی در این صورت ، برخی از طرفداران آرزو می کنند او بازیگری را استخدام کرده باشد که بتواند جنبه بامزه او را بهتر مجسم کند. بسیاری در حال تبلیغ برای Debra Messing از Will & Grace هستند: اما وقتی نوبت به تصویر کشیدن عشق و دوست داشتن لوسیل بال می رسد ، اینجاست که دبرا مسینگ برای بازیگری و درخشش متولد شد. #TeamDebra pic.twitter.com/qhpo5P4wd8

دبرا مسینگ در واقع یک انرژی لوسیل بال را در یک قسمت 2020 از Will & Grace ، زمانی که ویل ادعا می کرد با گریس زندگی می کند مانند ریکی و لوسی است ، تجسم می بخشد و آنها خود را در این تصور می کردند سناریو. این قطعاً تمام عشق به دبرا مسینگ را به عنوان نمادی با سر قرمز توضیح می دهد. تصاویر نشانه ایسیا توماس بازیکن بسکتبال برای این سناریو بسیار عالی است:

دبرا در حال انتخاب نیکول کیدمن برای بازی در نقش لوسیل بال مانند: pic.twitter.com/nVWo9bCR73

HollywoodLife مطمئنا گلدان را هنگامی که عکس ها را فاش کرد ، به هم زد و زیرنویس ادعا کرد که او “تصویر” پخش کننده “لوسیل بال” است. باز هم ، این عکس تنظیم شده تصویری رسمی از بودن به نام Ricardos نیست و ما هنوز نمی دانیم که نیکول کیدمن در محصول نهایی چگونه ظاهر خواهد شد. اما از آنچه تاکنون دیده شده است ، طرفداران ناراضی هستند و یکی با این توییت سرگرم کننده دیگری است:

عکس های مجموعه لو رفته ، نیکول کیدمن را نشان می دهد که تصویر تفریحی مطلق لوسیل بال است pic.twitter.com/Cfm7ZL7McX

قبل از اینکه نیکول کیدمن این نقش را بزند ، کیت بلانشت برای بازی در نقش لوسیل بال دلبسته شده بود. Ricardos بودن (به انگلیسی: Being the Ricardos) یک فیلم استودیوی آمازون است که در پی آن كار نامزدی اسكار آرون سوركین در محاكمه شیكاگو 7 را دنبال می كنید. نظر شما در مورد بازی كیدمن در ستاره I Love Lucy چیست؟ نظرات خود را در نظرسنجی زیر بگذارید!

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *