ظاهراً Mortal Kombat عملکرد بهتری نسبت به آنچه در HBO Max انتظار داشت ، نشان داده است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

فیلم های بازی ویدیویی گذشته شطرنجی داشته اند ، اما زیرشاخه اخیراً برنده های بسیار مورد نیاز بوده است. آخرین پروژه Mortal Kombat سیمون مک کوئید بود که در ماه آوریل به سینماها و HBO Max آمد. به گفته یکی از مدیران برادران وارنر ، معلوم شد که فیلم اکشن دارای درجه R عملکرد بهتری از سرویس مورد انتظار در سرویس پخش جریانی داشته است.

یک سال از راه اندازی HBO Max می گذرد و یک طی 365 روز گذشته پروژه های مختلف اینترنت را شکسته اند. برادران وارنر با ورود هر فیلم از سال 2021 به خانه ها و همچنین سالن های سینما ، برنامه اکران بی سابقه ای را در این مدت اتخاذ کردند. این قمار ظاهرا برای مورتال کمبت جواب داد ، همانطور که اخیراً معاون اجرایی رشد و درآمد WarnerMedia براد ویلسون توضیح داد:

مورتال کمبت عنوان جالبی برای ما بود ، زیرا من خواهم گفت که در حالی که انتظار داشتیم خوب عمل می کند ، ما انتظار نداشتیم که مانند گذشته انجام شود. این یکی از دارایی های برتر ما در سیستم عامل بوده است. و آن دسته از مشتریان اکنون مشغول تماشای سایر عناوین عالی دیگری هستند که معمولاً می بینند ، اما همچنین برخی از مطالب عالی کتابخانه را که با دوستان ، تئوری بیگ بنگ ، سوپرانوس و غیره در اختیار داریم.

خوب ، شما آن را دارید. ممکن است Mortal Kombat در زمانی اکران شده باشد که علاقه مندان به سینما فقط انگشتان پای خود را برای بازگشت به سینما فرو می بردند ، اما این امر به پروژه کمک کرد تا در HBO Max به موفقیت گسترده ای در پخش جریانی دست یابد. فقط امیدواریم که این موفقیت بتواند افرادی را در WB پیدا کند که دنباله ای پر از تلفات بیشتر را سفارش می دهند.

نظر برد ویلسون برای IGN نشان می دهد که کار در WB واقعاً چگونه است ، به طور خاص در مورد استراتژی منحصر به فرد انتشار برای Mortal Kombat. به نظر می رسد علیرغم درجه سختی R و خشونت شدید آن ، اقتباس از بازی ویدیویی Simon McQuoid توانسته است به یکی از بهترین بازیگران HBO Max تبدیل شود.

یادگیری موفقیت Mortal Kombat در HBO Max ، باید تعجب کرد که آیا استودیو برنامه ای برای ادامه دارد؟ زمان اکران فیلم بر عملکرد گیشه تأثیر منفی گذاشت ، اما به وضوح این یک موفقیت جریانی بود. پایان Mortal Kombat به طور قطع تعدادی از داستان های داستانی را ایجاد می کند ، بنابراین امیدوارم که افراد عادی شاهد شکوفایی آنها باشند.

WB به انتشار فیلم های جدید در HBO Max ادامه می دهد. برای ورود به سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

وقتی فیلم جدید Mortal Kombat وارد شد ، طرفداران از دیدن اینکه مسابقات تیتراژ هرگز در طول مدت زمان 110 دقیقه اجرا نمی شود ، شوکه شدند. بنابراین یک دنباله از نظر داستان لازم است ، به Earthrealm و Netherrealm اجازه می دهد تا بالاخره با قوانین رسمی مسابقات درگیر شوند. Raiden به دنبال قهرمانان جدید اشاره کرد ، در حالی که صحنه آخر معرفی جانی کیج محبوب طرفداران بود.

البته ، برادران وارنر هنوز هیچ برنامه ای برای Mortal Kombat 2 را تأیید نکرده اند. اما بازیگران برای حضورهای بیشتر قرارداد دارند و به نظر می رسد علاقه طرفداران وجود دارد. و از آنجا که فیلم در نهایت به عنوان یک جریان جنجالی به پایان رسید ، شاید استودیو متقاعد شود که حق رای دادن را ادامه دهد.

مورتال کمبت هنوز در سینماهای منتخب بازی می کند و در نهایت به HBO Max برمی گردد. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *