طرفداران Marvel در فیلم Eternals اشتباه کردند ، اما آیا این کار عمدی است؟

مدت زمان طولانی است که می گذرد ، اما امروز سرانجام اولین نگاه خود را به فیلم های فیلم Eternals انجام دادیم. نه ، در تریلر وجود ندارد ، هرچند احتمال دارد که به زودی از راه برسد. در عوض ، چند لحظه سریع از Eternals به عنوان بخشی از ویدئویی که گذشته ، حال و آینده جهان سینمایی مارول را برجسته می کند ، به ویژه اینکه چطور این حق رای دادن بیش از یک دهه از ساعت ها سرگرمی را در سالن های سینما ثابت کرده است ، نشان داده شد. با این حال ، با بازبینی دقیق تر ، برخی از طرفداران متوجه اشتباه در یک قطعه از تصاویر Eternals شدند … فقط ، اگر این یک خطا نباشد چه؟

همانطور که در زیر مشاهده می شود ، عکس گروهی وجود دارد در Eternals شخصیت هایی مانند ایكاریس ریچارد مادن ، سرسی جما چان و كینگو كومیل نانجیانی را برجسته می كند. اما به سمت چپ انتهای عکس دقت کنید ، و کسی را خواهید دید که به نظر نمی رسد در آن عکس تعلق داشته باشد ، همانطور که صریحاً توسط کاربر توییترjeremylovesyall اشاره شده است:

BRO HOW لعنتی این اتفاق افتاد ؟؟؟؟ pic.twitter.com/BqXRvsDcG7

بله ، این یک فیلمبردار درست در پشت کومائل نانجیانی است که در نگاه اول به نظر می رسد یک پیچ و خم اصلی است. دوباره ، این اولین بار در حافظه اخیر نیست که کسی در یک پروژه برجسته دیزنی مقابل دوربین ظاهر می شود و تصور نمی شد. Jeans Guy را از فصل 2 ماندالوریان به یاد دارید؟ هنوز هم داشتن یک فیلمبردار از نظر کامل اشتباه بزرگی به نظر می رسد که فراموش شود ، اما اگر چرخه اخبار Eternals را دنبال کرده باشید ، اطلاعات کلیدی ای وجود دارد که نشان می دهد این پسر در جایی که تعلق دارد واقعاً درست است. .

جاودانان MCU که هزاران سال در کره زمین زندگی کرده اند ، زندگی متفاوتی را در بین بشریت انجام داده اند و برخی تصمیم گرفته اند از نوع ما پایین باشند. کومیلو کومیل نانجیانی کاملاً مخالف حرکت کرده است ، سال گذشته این بازیگر فاش کرد که شخصیت او به ستاره فیلم بالیوود تبدیل شده است. با دانستن این که ممکن است فیلمبردار درون قاب بخشی از یک گروه فیلم است که کینگو را پیرامون خود دنبال می کند ، شاید زندگی روزمره او را روایت کند. با استفاده از کینگو که یک دوربین فیلمبرداری در دست دارد ، این تئوری با عکس زیر تقویت می شود. اگر چنین باشد ، من تصور می کنم که برخی از افراد جاودانه علاقه ای به فیلمبرداری ندارند اگر آنها به حریم خصوصی اهمیت می دهند.

ما مطمئناً نمی دانیم که نمایش این فیلمبردار اشتباه بوده است یا خیر تا زمانی که Eternals بیرون بیاید ، بنابراین پس از نشستن در اواخر امسال برای تماشای فیلم ، مراقب باشید که آیا این شخص به صورت دیجیتالی از صحنه پاک شده است یا هنوز در معرض دید است. Eternals به ترتیب در نوامبر همان سال و فوریه گذشته به ترتیب عکسبرداری اصلی و فیلمبرداری اضافی را در فوریه 2020 به پایان رساندند. البته ، مانند بسیاری از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ، تأخیر در Eternals در پاسخ به همه گیری COVID-19 ضروری شد ، زیرا در ابتدا باید در 6 نوامبر سال 2020 منتشر شود.

همراه با بازیگران قبلا ذکر شد ، Eternals همچنین آنجلینا جولی در نقش تنا ، سالما هایک در نقش آژاک ، برایان تیری هنری در نقش فستوس ، لورن ریدلوف در نقش مکاری ، لیا مک هیو در نقش اسپریت ، دون لی در نقش گیلگمش ، بری کیوگان در نقش دروگ و کیت هرینگتون در نقش داین ویتمن بازی می کنند. کلوئی ژائو Nomadland فیلم را کارگردانی کرد و فیلمنامه را با کاز و رایان فیرپو کار کرد. Eternals پس از وقایع Avengers: Endgame شخصیت های عنوانی را محافظت می کنند که از بشریت در برابر شیاطین محافظت می کنند.

در حالی که پیش از انتشار آن در 5 نوامبر منتظر اخبار بیشتر در مورد Eternals هستیم ، به راهنمای ما درباره سایر فیلم های مارول نگاه کنید راه ، یا تقریباً تقریباً همه موارد منتشر شده را با عضویت در دیزنی + دوباره تماشا کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق آن هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *