طرفداران مرد عنکبوتی متقاعد شده اند که تریلر Daredevil را به هیچ وجه در خانه مشاهده نکرده اند

دو روز پرحادثه برای طرفداران اسپایدی بود ، زیرا اولین فیلم Spider-Man: No Way Home در اینترنت منتشر شد و فرضیه فیلم بعدی تام هلند را با عنوان پیتر پارکر معرفی کرد. این یک تریلر عظیم برای MCU است ، زیرا اولین نگاه به بازگشت اختاپوس دکتر آلفرد مولینا را نشان می دهد ، همراه با اشارات که قهرمان می تواند با گرین گابلین ، سندمن و الکترو نیز روبرو شود. گذشته از این ، طرفداران کاملاً متقاعد شده اند که تجسم Netflix از Daredevil بازگشته است.

چارلی کاکس یک سریال خارق العاده Marvel را برای Netflix از سال 2015 تا 2018 پیش برد ، و سپس مارول قرارداد خود را با Netflix برای ساخت قالب تلویزیونی به پایان رساند. محتوا در دیزنی پلاس با این حال ، طرفداران امیدوارند مت مردوک در تمام طول سال به MCU بپیوندد و پس از انتشار تریلر Spider-Man: No Way Home ، آنها فکر می کنند او را با دستان او مشاهده کرده اند.

سعی کنید به من بگویید این دستهای مارتوک pic.twitter.com/drNiu3ff0v

بله ، ادامه کار زیاد نیست. یکی از کاربران توییتر در واقع تصاویر دستی را مقایسه می کند تا بفهمد آیا مت مرداک چارلی کاکس در واقع در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. لحظه ای که در تریلر باعث شد مردم صحبت کنند لحظه ای است که می بیند تام هالند روی میز نشسته است و توسط پلیس مورد بازجویی قرار می گیرد ، و شخص دیگری که نامشخص است دستان خود را روی میز می کوبد و هلند به آنها نگاه می کند. طرفداران واقعاً امیدوارند که اولین بار در بازگشت چارلی کاکس به Daredevil اذیت شوید:

لطفاً CHARLIE COX ، MATT MURDOCK باشید pic.twitter.com/LGybLAsZcb

بازگشت در ماه ژانویه ، شایعاتی مبنی بر حضور چارلی کاکس در صحنه فیلمبرداری وجود داشت ، و یک ماه بعد ، طرفداران یک تماس تلفنی پیدا کردند که به دنبال بازیگران پیشین برای صحنه سالن دادگاه در نزدیکی صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home هنگام فیلمبرداری بود. هیچ یک از این مطالب کافی نیست تا بتوان اطمینان داد که چارلی کاکس/دردیویل بازگشته است ، اما این کاملا خارج از محدوده احتمال نیست زیرا پیتر پارکر می تواند در حال حاضر از یک وکیل خوب استفاده کند.

مت مردوک … این بازوهای مودار زیبا شماست ؟! pic.twitter.com/ONQxhgAKNC

همانطور که تریلر Marvel به طرفداران یادآوری می کند ، هویت پیتر پارکر در پایان مرد عنکبوتی: دور از خانه در سال 2019 هنگامی که Mysterio او را برای بازی آماده کرد ، به خطر افتاد. حمله عنصری به لندن در فینال اکشن فیلم. در هیچ راهی به خانه ، شخصیت هلند زندگی خود را زیر و رو کرده است و مطمئناً محاکمه ای قریب الوقوع در تلاش است تا نام خود را پاک کند. طرفداران همچنین در لحظه دیگری از تریلر اشاره کردند که می تواند در اینجا به Daredevil اشاره کند:

علامت “شیطان در لباس مبدل” می تواند اشاره ای به وکیل پیتر ، مت مرداک pic.twitter.com داشته باشد. /hYmkI1p15I

بنابراین موضوع اینجاست. در WandaVision ، مارول اوان پیترز را از مردان ایکس Fox: Days of the Future Past آورد تا دوباره در سریال Quicksilver بازسازی شود. اگرچه در این مورد ، مارول از آن زمان فاکس را خریداری کرده است و شخصیت های مردان ایکس آنها هستند. وقتی صحبت از Daredevil Netflix می شود ، هنوز در Netflix پخش می شود و بنابراین وضعیت بسیار دلپذیری در بخش تجاری وجود دارد. و قابل درک است ، هر کس نمی خواهد از چارلی کاکس به MCU بپیوندد.

من در مورد تریلر #SpiderManNoWayHome تریلر pic.twitter ، نظرات مربوط به اینکه مرد پیراهن سفید چارلی کاکس در نقش مت مردوک است را می خوانم. .com/Z4fsIyvIzC

چیزی بین آن لحظه بین تام هالند و دستان غیر قابل توصیف روی میز وجود دارد که احساس می کند طرفداران طعنه منتظر آن بوده اند. خوشبختانه ، ما خیلی وقت نداریم که منتظر بمانیم تا بدانیم. مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در 17 دسامبر روی پرده سینماها می رود. بگذارید شمارش معکوس چهار ماهه آغاز شود!

ادای احترام در ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *