طرفداران مرد عنکبوتی به جزئیات A+ در مورد اختاپوس دکتر آلفرد مولینا به هیچ وجه توجه ندارند

دسامبر گذشته ، دو ماه پس از آنکه مشخص شد Electro از جیمی فاکس از مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 برای آنچه ما اکنون با عنوان Spider-Man: No Way Home می شناسیم باز می گردد ، مشخص شد که آلفرد مولینا به آن ملحق خواهد شد. سرگرم کننده به عنوان دکتر هشت پا. اوایل این هفته ، مولینا در پایان اولین تریلر No Way Home ظاهر شد و با لحنی نسبتاً شوم به پیتر پارکر خوش آمد گفت. در حال حاضر برخی از طرفداران آنلاین متوجه جزئیات جالبی از پیش نمایش جدید شده اند که توضیح می دهد چرا این نسخه از Doc Ock دوباره به یک شخصیت شرور بازگشته است. 2 ، اتو اکتاویوس آلفرد مولینا از یک تراشه بازدارنده برای جلوگیری از تسلط بازوهای مکانیکی خود بر سیستم عصبی خود استفاده کرد ، اما پس از نابودی تراشه در اولین تلاش ناموفق اکتاویوس برای تغذیه راکتور همجوشی خود ، هوش مصنوعی اسلحه او را مجبور به رفتار تهاجمی و غیرمنطقی کرد. وقتی بازوها کنترل داک اوک را در دست داشتند ، قرمز می درخشید و هنگامی که او توانست کنترل خود را به دست آورد ، سفید می درخشد. خوب ، نگاهی به آنچه کاربر توییترmethnpizza در تریلر Spider-Man: No Way Home مشاهده کرده ، بیندازید:

بازوهای اوک قرمز می درخشند ، به این معنی که آنها در کنترل هستند ، بنابراین قوس او خراب نشده است به pic.twitter.com/H0kHBlUFY5

بله ، بازوهای دکتر اختاپوس در حال حاضر دوباره قرمز می درخشند ، به این معنی که هوش مصنوعی آنها دوباره او را کنترل کرده است. بنابراین برای کسانی که از خود می پرسند چرا اتو اکتاویوس آلفرد مولینا پس از بازخرید خود در پایان بازی مرد عنکبوتی 2 به راههای شرورانه خود در مرد عنکبوتی باز می گردد ، اکنون ما پاسخ خوبی برای آن داریم ، اگرچه یکی که به طور رسمی تأیید نشده است البته هنوز مسأله زمان بندی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

آلفرد مولینا از کارگردان Spider-Man: No Way Home جاناتان واتس آموخت که داستان دکتر اختاپوس در فیلم آینده از آن لحظه به بعد در رودخانه ادامه دهید ، در نتیجه بازیگر دیجیتالی دچار کم سن شده و شبیه به سال 2004 به نظر می رسد. اما دقیقاً چه زمانی صحبت می کنیم؟ آیا پزشک اختاپوس هنگام غرق شدن پس از غرق شدن دومین هسته گداخته اش از بدن خارج می شود یا قبل از اینکه دوباره به هوش بیاید از راست گرفته می شود؟ یا شاید این یک موقعیت از نوع Loki باشد ، جایی که این واقعاً Doc Ock اصلی در No Way Home نیست ، بلکه در عوض یک نوع است ، بنابراین رویدادهای Spider-Man 2 را حفظ کرده و اجازه می دهد نسخه دیگری از شخصیت ترک کند علامت او در دنیای سینمایی مارول.

صرف نظر از این ، دکتر اختاپوس تنها یکی از بسیاری از شرورانی است که از دنیای چندگانه مارول استفاده می کنند و در Spider-Man: No Way Home به دردسر خواهند انداخت. همراه با الکتریکی جیمی فاکس از طعمه رعد و برق (که زرد بود نه آبی) ، یک بمب کدو تنبل منفجر کننده تأیید کرد که ما گرین گابلین ویلم دفو را خواهیم دید. برخی از طرفداران حتی اعتقاد دارند که به مارمولک و سندمن نگاه کرده اند ، که در مجموع می تواند به 5 نفر از بازیگران بد اسپایدی برسد. اگر اینطور باشد ، شانس زیادی وجود دارد که ششمین شکاف وجود داشته باشد که باید پر شود ، بنابراین اولین سینمایی شوم سینمایی شش را به ما می دهد.

به نظر می رسد همه این دیوانگی های چندگانه ریشه در اشتباه شدن یک طلسم از سوی دکتر استرنج دارد تا جهان را فراموش کند که پیتر پارکر و مرد عنکبوتی یک شخص هستند ، اما وقتی Spider-Man: No Way Home در 17 دسامبر اکران شود ما داستان کامل را خواهیم آموخت. . پیگیری کنید که MCU با راهنمای فیلمهای مارول آینده ما چه چیزهایی به سینماها ارسال می کند.

خبره Marvel، DC، Star Wars، John Wick، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *