طرفداران دیزنی لند ساعت ها منتظر بودند تا کلیدهای جادویی خود را دریافت کنند ، پاسپورت جدید سالانه

انتظار در صف در پارک های موضوعی طبیعی است اما با پیشرفت تکنولوژی ما فقط در صف های واقعی منتظر نیستیم ، در حال حاضر در صف های مجازی منتظر هستیم. این که آیا صف مجازی برای ورود به Rise of the Resistance است یا یک خط مجازی برای خرید قطعات محدود ، مردم در صفهایی بسیار طولانی ایستاده و نیازی به ایستادن در صف ندارند. بسیاری از مردم دیروز این کار را کردند ، هنگامی که گذرنامه جدید دیزنی لند ، کلید جادویی ، بالاخره به فروش رفت. در بالای استراحتگاه توانایی خود را برای رفتن هر زمان که می خواستند از دست دادند. واضح است که بسیاری از مردم این توانایی را می خواستند ، زیرا مردم ساعت ها در یک اتاق انتظار مجازی می نشستند تا چند صد دلار به جز کلید جادویی خود هزینه کنند.

من تقریباً در صف بودم 3 ساعت و زمان انتظار برآورد من هنوز بیش از یک ساعت است. Disneyland به سیستم بهتری نیاز دارد. #magickey pic.twitter.com/NsPkumhSIS

همانطور که هرکسی که در صف مجازی مشابهی در اوایل سال جاری منتظر ماند می داند ، زمانی که بلیط ها برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته دوباره فروخته شد ، “بیش از یک ساعت “زمان انتظار شاید کمی گمراه کننده باشد. در حالی که زمان انتظار مطمئناً بیش از یک ساعت خواهد بود ، به همان میزان نیز چند ساعت خواهد بود ، و ظاهراً برای برخی از افراد در آن زمان انتظار “بیش از یک ساعت” در اکثر روزها بازی می کردند.

اما این افراد مطمئناً منتظر بودند. مطمئناً انتظار در خط مجازی از هیچ کس زیاد نمی خواهد ، فقط باید پنجره مرورگر را زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید شانس خود را از دست نمی دهید. اما وقتی مردم بالاخره کلیدهای جادویی خود را دریافت کردند ، کاملاً خوشحال شدند.

بعد از 6 ساعت انتظار ، بالاخره من #کلید جادویی خود را دریافت کردم! ؟؟؟؟#دیزنی لند pic.twitter.com/sYp4zcGRw9

و در حالی که مردم به وضوح کلیدهای جادویی خود را آنقدر بد می خواستند که در فرصت خرید آنها قدم گذاشتند ، کمی عجیب به نظر می رسد. هنگامی که ما معمولاً افراد را برای مدت طولانی در اتاق های انتظار مجازی می بینیم ، برای چیزی خاص یا محدود است. این امر با بلیط کنسرت یا حتی رزرو دیزنی لند اتفاق می افتد. اما در این موارد ، شما در مورد چیزی با عرضه محدود صحبت می کنید و به طور بالقوه می خواهید نفر اول باشید زیرا می توانید بهترین صندلی های یک رویداد را بدست آورید یا فقط می خواهید مطمئن شوید که قبل از اینکه چیزی که می خواهید از بین برود ، در آن شرکت کنید.

در مورد کلیدهای جادویی ، اینطور نیست. در اصل تعداد بیشماری کلید جادویی وجود دارد ، بنابراین نیازی نیست که اولین نفر در صف باشید. همین حالا می توانید به وب سایت دیزنی لند بروید و در حالی که صف مجازی هنوز فعال است ، زمان انتظار حدود 1 دقیقه است. و هنگامی که وارد می شوید می توانید همان کلید جادویی را خریداری کنید که بقیه قبلا داشته اند. دیزنی لند پاداش های ویژه ای را برای پذیرندگان اولیه ارائه می دهد ، اما حتی در آن صورت شما 66 روز فرصت دارید ، به افتخار 66 سالی که دیزنی لند باز شده است ، بنابراین می توانید ماه آینده یکی را خریداری کنید و همچنان هر آنچه را که می خواهید از آن دریافت کنید.

هر چند که از Ticketmaster متنفرم. آنها صف مجازی تا یک علم دارند. دیزنی باید یادداشت برداری کند. #magickey

و جزو اولین ها ، شما را شبیه خوکچه هندی می کند. هنگامی که تعدادی از افراد آنلاین به طور همزمان سعی می کنند از یک وب سایت استفاده کنند ، ممکن است اشکالاتی وجود داشته باشد که در حین عملکرد عادی همان سایت اتفاق نمی افتد. با انتظار می توانید به طور بالقوه از چنین سردردهایی جلوگیری کنید.

گزینه 3 برای من وجود ندارد و نمی توانم اطلاعات پرداخت را به پرداخت اضافه کنم. و هکر همه جا صحبت می کند. این وحشی است #magickey pic.twitter.com/sowRdP9PZJ

به نظر می رسد برخی مشکلات مشروع با سیستم فراتر از زمان طولانی انتظار وجود دارد. به نظر می رسد افرادی که دارای بلیط های موجود در دیزنی لند هستند و سعی می کنند آنها را به کارت های Magic Key ارتقا دهند ، در کار کردن با آن مشکل دارند و شب گذشته تصاویری از غرفه های بلیط های دیزنی لند توسط مهمان هایی که سعی در کشف همه چیز داشتند شلوغ شد. در نهایت تقریباً همه چیز درست خواهد شد. مجوزهای سالانه به دیزنی لند باز می گردند.

علاقمندان به پارک موضوعی و مورخ آماتور دیزنی ، CinemaBlend. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *