طرفداران دیزنی از نظرات در مورد معرفی سیستم پرداخت سریع Fastpass خوشحال نیستند

مردم عاشق پارک های دیزنی هستند. مردم همچنین دوست دارند از پارک های دیزنی شکایت کنند. و بنابراین طرفداران در حال حاضر یکی از علاقه های خود را به طرز گسترده ای پس از اعلام این خبر که هر دو دیزنی لند و والت دیزنی ورلد جایگزین سیستم های قبلی FastPass و FastPass+ شده اند ، که راههای رایگان برای عبور برخی از خطوط برای مهمانان بود ، با یک گزینه جدید. هزینه دارد تا آنجا که ممکن است کسی بتواند منطق چنین تغییری را بفهمد ، هیچ کس دوست ندارد پول بیشتری خرج کند و مردم ناراحتی خود را آشکار می کنند.

ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد و اعلام کرد دیزنی جن ، جدید سرویس برنامه ای که بسیار بیشتر از ارائه FastPass پولی است ، با پاسخ های منفی غرق می شود. یک هفته پس از اعلام ، این ویدیو در 17K dislikes نشسته است در مقابل تنها 1.5K در ستون مانند ، و نظرات همان احساس را تکرار می کند ، با نظراتی مانند …

â € ducing معرفی دیزنی جن+ بابی چاپک خانه ای بزرگتر می خواهد.

مدیرعامل کنونی شرکت والت دیزنی ، باب چاپک از زمانی که رئیس پارک ها ، تجربیات بود ، بیشترین تنفر را از طرفداران دریافت کرده است. و بخش محصولات ، و در حالی که او اکنون مدیرعامل است و بیش از پارکهای موضوعی نظارت می کند ، او هنوز هم مقصر است.

و قابل درک است که چرا بسیاری از مردم ناراحت هستند. هیچ کس دوست ندارد پول بیشتری خرج کند و تعطیلات در دیزنی لند و والت دیزنی ورلد گران است. برخی از مردم به نقطه ای می رسند که دیگر نمی توانند آن را پرداخت کنند ، همانطور که یکی از مفسران اشاره کرد …

من تازه متوجه شدم که مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای برخی از سواری ها به این معنی است که من یک چیز دیگر هم داریم که به بچه هایمان بگوییم ما نمی توانیم انجام دهیم چون پول آن را نداریم. در داخل پارک های دیزنی ، همه قبلاً برابر بودند. کسانی که پول بیشتری دارند می توانند در هتل های بهتر بمانند و از رستوران های شیک تر دیدن کنند ، اما در داخل پارک ها همه ما یکسان بودیم: مدیران عامل ، سرپرستان ، پزشکان و معلمان همه مهمانان ارزشمند دیزنی بودند.

بسیاری از نظر دهندگان می گویند که آنها سفرهایی برای اواخر امسال یا سال آینده برنامه ریزی شده بود که اکنون در مورد مسائل Genie+ و Lightning Lanes لغو شده اند. و استفاده از جن از علاءالدین برای به کار انداختن کل این ایده بسیاری از مردم را به اشتباه اشتباه می گیرد ، همانطور که برخی با صدای بلند می گویند. 3 آرزو

برای اطمینان ، سیستم قدیمی FastPass کامل نبود. به خصوص در والت دیزنی ورلد ، افرادی که در املاک اقامت دارند ، در هتل هایی که عموماً گران تر از هتل های معمولی هستند ، در رزرو FastPass مزیتی به دست آوردند ، که اغلب محبوب ترین سواری ها را برای هیچ کس دیگری در FastPass غیرممکن می سازد.

و در حالی که ایده پشت دیزنی جن این است که قرار است برنامه ریزی برای سفر را آسان تر کند ، بسیاری آن را اینطور نمی بینند …

این به معنای ساده سازی نیست & به حداکثر رساندن سرگرمی من این در مورد حداکثر کردن سود شما است! و صادقانه بگویم ، من در این حرکت کاملاً ناامید شده ام. با این روش پول نقد نکنید ، کاملاً واضح است که موضوع چیست.

در این مرحله ، هیچ کس نمی داند که Genie+ واقعاً کار خواهد کرد ، بنابراین شاید ارزش آن را داشته باشد قیمت ، اما ظاهراً بسیاری حاضر نیستند این فرصت را به آن بدهند. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *