طرفداران این آخر هفته هری پاتر را در چهل و یکمین زادروزش جشن گرفتند

معمول نیست که طرفداران لحظات بزرگ و سالگردهای مربوط به نوازندگان ، بازیگران ، فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی را که بیشتر دوست دارند ، تشخیص دهند. با این حال ، پاترهد ها جشن های سالانه خود را به سطح نخبگان رسانده اند. آنها یاد نبرد هاگوارتز را گرامی می دارند ، شخصیت های مورد علاقه خود را در روز تولد خود فریاد می زنند و البته مراحل مهمی را برای The Boy Who Lived نشان می دهند. این آخر هفته فرقی نداشت – طرفداران هری پاتر در توییتر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد قهرمان قهرمان محبوب جشن گرفتند.

به گفته J.K. جدول زمانی رولینگ ، هری جیمز پاتر در 31 جولای 1980 متولد شد. اگرچه از نظر فنی ، افسانه گریفیندور یک ژنرال X-er بود ، اما داستان او میلیون ها نفر از طرفداران هزاره ها و Gen Z را در سراسر جهان الهام بخشیده است. بنابراین طبیعتاً طبیعی بود که آنها جشن های تولد خود را در شبکه های اجتماعی غرق کنند.

طرفداران روشهای مختلفی را برای احترام به چهل و یکمین سفر (تخیلی) هری پاتر به دور خورشید پیدا کردند. در سراسر توییتر ویرایش های تصویری توسط طرفداران انجام شد ، از جمله این یک نگاه زیبا به اوج و فرود زندگی جادوگر:

بهترین روز سال چیست و چرا هری پاتر استâ تولدت؟ ؟؟؟؟ pic.twitter.com/mtEOJWmJuk

برخی از طرفداران خلاقیت خود را به طرق دیگر نشان دادند ، با هنر فن و برخی GIF های سرگرم کننده ، از جمله یکی که نشان می داد آلبوس دامبلدور و سرورس اسنیپ در برخی جشن های تولد شرکت می کردند:

41 روز تولد بر پسری که زندگی می کرد مبارک باد! و به نویل لانگ باتوم. #HarryPotterBday pic.twitter.com/D3k8JhbuXh

ژوئیه همچنین ماه مهمی برای تعداد انگشت شماری دیگر از افراد مرتبط با هری پاتر است. نویسنده J.K. روز تولد رولینگ نیز 31 جولای است که بسیاری از طرفداران در توییت های خود به آن اشاره کردند. 23 ژوئیه تولد پسری بود که هری پاتر دانیل رادکلیف بود ، که بدون طرفداران و حتی همبازی تام فلتون گذشت ، و عشق را به بازیگر نشان داد. از آنجایی که روز تولد نویل لانگ باتوم در 30 ژوئیه سقوط کرد ، قابل درک است که بسیاری از پاترهدها نیز در مورد متخصص گیاه شناسی دوست داشتنی فکر می کردند:

همه در مورد جشن های تولد مشترک نیویل و هری فکر می کنند

البته ، هیچ جشن تولد هری پاتر بدون اشاره به کیک شیرین ، هر چند نه از لحاظ دستوری کاملاً صحیح ، که روبئوس هاگرید به جادوگر آینده در هری پاتر و سنگ جادو اعطا کرد ، کامل نمی شود. . چندین طرفدار نسخه های خود را برای گرامیداشت این روز تهیه کردند:

HAPPEE BIRTHDAE HARRY ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ #HarryPotterBday pic.twitter.com/ILcpuxNCtf

و بسیاری از احساسات قلبی از طرفداران سراسر جهان در مورد اینکه سریال هری پاتر و شخصیت مرکز آن برای زندگی آنها چه معنایی دارد به اشتراک گذاشته شد:

تولدت مبارک هری پاتر – پسری که در همه کارها با من بوده است. خیلی ممنون از این شخصیت و چیزهایی که داستانش به من داده است ؟؟ pic.twitter.com/lX5tawWuBN

با رسیدن هری پاتر به میانسالی ، J.K. دنیای جادوگری رولینگ به عنوان بخشی پایدار از زندگی بسیاری از طرفداران باقی مانده است – و آنها هنوز هر ساله شگفتی های جدیدی در آن پیدا می کنند. اگرچه ده سال از ساخت آخرین فیلم هری پاتر می گذرد ، اما بازی های جدید – از بازی بچه نفرین شده تا جانوران شگفت انگیز – به این حق رای تازه ای بخشیده است. با شایعات مبهم در مورد دنباله های احتمالی هری پاتر در افق ، چه کسی می داند طرفداران دیگر چه چیزی را باید جشن بگیرند تا زمانی که پسری که زندگی می کند 5-0 بزرگ شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *