طبق گفته Studio Exec ، فیلمبرداری فیلم Pregerel Hunger Games احتمالاً آغاز خواهد شد

هر چند سال یکبار یک ویژگی فیلم YA به سینماها می آید و حسی در این راه ایجاد می کند. فیلم های هری پاتر ، گرگ و میش و البته جنیفر لارنس در بازی های گرسنگی وجود دارد. طرفداران از دانستن اینکه با یک فیلم پیش درآمد به Panem برمی گردند ، بسیار هیجان زده شدند ، و اکنون می دانیم که احتمالاً چه زمانی فیلمبرداری می شود- به لطف یک مجری استودیو.

افسانه The Hunger بازی ها با یک فیلم پیش درآمد آینده ، که بر روی رئیس جمهور جوان اسنو در حال بزرگ شدن در Panem تمرکز می کند ، گسترش می یابد. علاقمندان به سینما مشتاق هرگونه اطلاعاتی در مورد پروژه در حال توسعه بوده اند ، و جو گروه دریک ، رئیس گروه حرکت Lionsgate ، اخیراً اعلام کرد که امیدوارند فیلمبرداری پیش نمایش بازی Hunger Games در نیمه اول سال 2022 انجام شود

این خبر برای ما از Deadline ، پس از ارائه جو دریک در تماس درآمد سه ماهه Lionsgate. به نظر می رسد پیش درآمد Hunger Games در حال توسعه فعال است و امیدوار است در اوایل سال 2022 فیلمبرداری شود. علاوه بر این ، دریک همچنین فاش کرد که این استودیو امیدوار است این پروژه مرموز اواخر سال 2023 یا اوایل 2024 به سینماها برسد.

در حالی که هنوز چند سال قبل از بازگشت بازی فرنچایز Hunger Games به اکران بزرگ باقی مانده است ، شنیدن اینکه مرحله پیش تولید پیش درآمد هنوز مطمئناً هیجان انگیز است فیلم در حال حرکت است اکنون فقط باید منتظر ماند و بازیگران و خدمه ای که سرانجام گرد هم آمده اند تا پروژه را زنده کنند ، مشاهده کرد.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، پیش درآمد بازی Hunger Games بر Coriolanus Snow تمرکز خواهد کرد. به عنوان رهبر مستبد Panem در ماجراهای Katniss on در صفحه و صفحه تبدیل شوید. گفته می شود که او فقط 18 سال در پروژه دارد ، زیرا خانواده اسنو در Panem عملکرد چندان خوبی ندارند. انتظار می رود که اسنو در طول فیلم فیلم ادای احترام از منطقه 12 باشد ، که بدون شک احساسات وحشیانه او را نسبت به خانه کاتنیس آگاه خواهد کرد. حق رای دادن Hunger Games. برف در طول دوره فرنچایز کتابها و فیلمها حضور جذاب و وحشتناکی داشت. مورد دوم به دلیل عملکرد فوق العاده دونالد ساترلند بزرگ بود. فقط باید ببینیم کدام بازیگر جوان نقش برف را در پیش درآمد بازی می کند.

اگر پیش درآمد بازی Hunger Games در گیشه به فروش برسد ، این فرصتی عالی برای شروع یک فرنچایز جدید در سراسر جهان داستانی خواهد بود. از Panem. هری پاتر توانست این کار را با حق رای دادن جانوران شگفت انگیز انجام دهد ، که دنیای جادوگران را در سرلوحه ذهن تماشاگران سینما قرار می دهد. و با احتمال تولید اوایل سال 2022 ، این بازی های وحشیانه ممکن است دیرتر به اکران بزرگ بازگردند.

بدیهی است که تاریخ اکران مشخصی برای فیلم در حال توسعه بازی Hunger Games وجود ندارد ، اما مطمئناً به نظر می رسد که همه چیز در Lionsgate در حال پیشروی است. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *