طبق گزارشات ، کوری هاوکینز در The Heights به فیلم موزیکال دیگری ملحق می شود و من را ثبت نام کنید

تابستان امسال ، بازیگری کوری هاوکینز با بازی در نقش بنی ، در اقتباس از فیلم Lin-Manuel Miranda’s In The Heights ، محدوده آوازی چشمگیری را به نمایش گذاشت. به نظر می رسد که این تجربه هاوکینز را آماده کرده است تا دوباره وارد دنیای موزیکال شود ، زیرا ظاهراً وی در اقتباس موزیکال دیگری از کمپانی برادران وارنر به ایفای نقش پرداخته است. این بار ، کوری هاوکینز ممکن است قدم به دنیای درام نمادین بنفش رنگ بگذارد.

ظاهراً هاوکینز مدتی است که از نسخه سینمایی موزیکال موفق برادوی خواسته است. در حال حاضر ، با گزارش Deadline که او به پذیرش نزدیک تر است ، حتی اخباری مبنی بر اینکه ستاره In The Heights چه کسی می تواند بازی کند نیز وجود دارد. اگر تصور این گزارش درست باشد ، کوری هاوکینز قرار است نقش هارپو را بازی کند ، شخصیت پیچیده ای که از طریق رمان منبع آلیس واکر و اقتباس هایی که به موضوع آن پرداخته اند ، ماندگار شده است.

از نظر سینمایی ، نقش هارپو قبلاً توسط ویلارد پوگ در اقتباس استیون اسپیلبرگ در 1985 بازی شد. سرانجام ، در موزیکال برادوی 2005 ، این نسخه خاص از شخصیت توسط همیلتون و عیسی مسیح سوپراستار زنده ایجاد شد! آلوم براندون ویکتور دیکسون. در حال حاضر ، کوری هاوکینز قرار است مهر خود را بر میراث The Color Purple بگذارد ، زیرا به نظر می رسد سال 2023 سالی باشد که نتایج آن را خواهیم دید.

این لیست قابل توجه جایی نیست زمانی به پایان می رسد که به زنده شدن این شگفتی موسیقی مدرن برسیم. کارگردان Blitz Bazawule ، که بیشتر بخاطر کارش در زمینه موسیقی Beyoncà © Black Is King شناخته می شود ، هدایت این پروژه را بر عهده دارد و نویسنده آن مارکوس گاردلی این نمایش را برای صفحه نمایش اقتباس می کند. با فیلم اصلی شامل بازیگرانی که ووپی گلدبرگ ، اپرا وینفری و دنی گلاور را در میان دیگر افراد برجسته به خود اختصاص داده بودند ، فکر کردن این که چه کسانی می توانند در این تلاش جدید موسیقی به کوری هاوکینز بپیوندند هیجان انگیز است.

بدیهی است ، هنوز در مراحل اولیه بازیگری The Color Purple است ، اما در حال حاضر همه چیز با یک شروع هیجان انگیز آغاز شده است. با توجه به اینکه کمپانی برادران وارنر بیش از هر چیز قصد دارد فصل جوایز سال 2024 را با این سبک جدید از کلاسیک آمریکایی دنبال کند ، کوری هاوکینز هرچه زودتر خود را در یک شرکت خوب می بیند. و هر مرحله ای از این راه به یک رویداد فرهنگی منجر می شود که مخاطبان را در سراسر جهان هیجان زده می کند.

رنگ بنفش در حال حاضر قرار است در 22 دسامبر 2023 افتتاح شود. که مسلماً هنوز راه دور است. اگر به دنبال هیجانی نزدیک به روزهای فعلی هستید ، نه تنها برنامه انتشار 2021 را برای آنچه امسال هنوز در برنامه است ، بلکه برنامه 2022 را در آینده نزدیک بررسی کنید. و برای همه شما طرفداران کوری هاوکینز که منتظر تماشای In The Heights در خانه هستید ، فیلم در حال حاضر برای اجاره و خرید در Digital HD در دسترس است و نسخه های فیزیکی آن 31 آگوست در قفسه ها قرار می گیرد.

جیمز باند CinemaBlend ( کارشناس). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *