صدمه پلنگ سیاه لتیتیا رایت ظاهراً شایعه ای شوری را از بین برد

اوایل این هفته ، لتیتیا رایت ، بازیگر پلنگ سیاه ، هنگام فیلمبرداری دنباله ، پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه ، در بوستون دچار جراحات جزئی شد. خوشبختانه ، رایت مدت زیادی در بیمارستان نماند و تولید فیلم سینمایی Marvel Cinematic Universe تحت تأثیر قرار نگرفت. اما با انتشار خبر بستری شدن رایت در بیمارستان ، ظاهراً شایعه ای که سال گذشته مطرح شده بود مبنی بر اینکه وی در Wakanda Forever ظاهر نمی شود ، برانگیخت.

در دسامبر 2020 ، Letitia Wright ویدئویی در توییتر که واکسن COVID-19 را زیر سوال برد ، در میان دیگر اظهارات بحث برانگیز. هنگامی که مردم در بستر رسانه های اجتماعی با رایت ویدئو را وصل کردند ، بازیگر زن گفت که او فقط نگرانی هایی را در مورد آنچه می تواند در بدن خود قرار دهد مطرح می کند. این متعاقباً منجر به اتهاماتی شد که رایت ضد واکسر بود و منجر به حذف هر دو حساب توییتر و اینستاگرام خود شد. حتی می پرسید آیا میکائلا کوئل ، بازیگر نقش مهمی در نابودی تو ، آیا این نقش را هنگام انتخاب بازیگر ماه گذشته بر عهده می گیرد یا خیر. اما درست همانطور که تماس ها برای جایگزینی امبر هرد در نقش مرا در آکوامن و پادشاهی گمشده بی پاسخ ماند ، مارول تصمیم گرفت لتیتیا رایت را برای واکاندا برای همیشه نگه دارد ، همانطور که اخبار رفتن او به بیمارستان به دلیل حادثه مربوط به یک دکل بدل نشان داد. به به این ترتیب ، ما هنوز در تاریکی هستیم که کوئل چه کسی بازی خواهد کرد ، اگرچه برخی از هنرهای جالب طرفدار وجود دارد که او را به عنوان طوفان نشان می دهد.

صادقانه بگویم ، اکثر Black Panther: Wakanda Forever در پوشش محرمانه بودن ، از جمله جزئیات داستان. چیزی که ما می دانیم این است که همراه با لتییتا رایت که شوری ، شاهزاده خانم واکاندا و رهبر گروه طراحی ملت آفریقا را بازنشر می دهد ، در دنباله نیز بازگشت لوکیتا نیونگ ، ناکیا ، دانای گوریرا اوکوئه ، وینستون دوک در باکو ، آنجلا باست راموندا و مارتین فریمن ، اورت کی راس. Wakanda Forever همچنین Dominique Williamsâ € Riri Williams را پیش از آغاز پخش سریال Disney+ Ironheart معرفی خواهد کرد. تا آنجا که دیگر تازه واردان می گویند ، گفته می شود که میکائلا کوئل را تنوک هورتا همراهی می کند ، که شایعه شده نقش Namor the Sun-Mariner را بازی می کند.

البته ، ما نمی توانیم در مورد Black Panther: Wakanda Forever بحث کنیم. بدون پرورش مردی که قرار بود در آن بازی کند. متأسفانه ، چادویک بوسمن یک سال پیش از سرطان روده درگذشت و استودیو مارول تصمیم گرفت بازیگر جدیدی برای بازی در نقش Challa استخدام نکند و شخصیت را به صورت دیجیتالی بازسازی نکند. بنابراین نه تنها سرنوشت Challa باید مورد توجه قرار گیرد ، بلکه این س ofال وجود دارد که چه کسی وارث گوشته پلنگ سیاه خواهد شد. منطقی ترین حدس در بین طرفداران شوری بوده است ، زیرا نه تنها این شخصیت در کمیک ها تبدیل به پلنگ سیاه شده است ، بلکه گزارش شده است که لتیتیا رایت نقش بزرگتری در Wakanda Forever خواهد داشت.

همه چیز هنگامی که Black Panther: Wakanda Forever در 8 جولای 2022 افتتاح می شود ، آشکار می شود. در حالی که ما منتظر به روزرسانی های بیشتری در مورد پیشرفت آن هستیم ، راهنمای فیلم های مارول آینده خود را بررسی کنید تا بدانید این حق رای ابرقهرمانی چه چیز دیگری به صفحه نمایش بزرگ ارسال می کند.

خبره Marvel، DC، Star Wars، John Wick، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *