صحنه اکشن بزرگ یادآوری تاندیو نیوتن تقریباً در اثر طوفان الکتریکی لغو شد و به نظر وحشتناک می آید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هشدار: اسپویل های سبک برای Reminiscence در حال بازی هستند. اگر هنوز فیلم را ندیده اید ، با خیال راحت به قسمت دیگری از پوشش در CinemaBlend بپردازید ، تا زمانی که خودتان برای خود اقدام نکرده اید.

در بیشتر موارد ، خاطره گویی یک تصویری اسرارآمیز که هیو جکمن را در حال تعقیب ربکا فرگوسن فراری ، پس از ناپدید شدن او از زندگی می بیند. اما در این فیلم علمی تخیلی نئونوآر ، چند مجموعه اکشن تاثیرگذار وجود دارد که به ترکیب می رسند و یکی از آنها توسط شخصیت تاندیو نیوتون ، امیلی ، واتس سندرز ، فرماندهی می شود. نتایج نه تنها چیزی است که نیوتن کارت تلفن جدید خود را برای آینده در نظر می گیرد ، بلکه همانطور که او روز عکاسی صحنه اکشن بزرگ خود را به یاد می آورد ، به دلیل یک طوفان الکتریکی نسبتاً تند و زننده تقریباً لغو شد.

هنگام صحبت با تاندیو نیوتن در روز مطبوعات برای یادآوری ، موضوع سکانس تیراندازی بزرگ او باید مطرح شود. اگرچه ما خانم نیوتن را در دوران حضورش در مایو در وست ورلد نظاره گر بودیم ، اما این اقدام با همکاری لیزا جوی به چیزی متفاوت نیاز داشت. و بخشی از این تفاوت یک مکان نسبتاً جالب بود ، همانطور که در زیر خواهید خواند ، برخی از ویژگیها را نشان داد که تقریباً تولید را در کل روز سکانس متوقف کرد:

این واقعیت که تغییر کرده است از نظر ظاهری فقط خاموش شدن به دلیل طوفان الکتریکی را شامل می شود. به معنای واقعی کلمه سقف این میله قدیمی خراب شده است ، زیرا محل مناسبی بود ، آب از پشت بام عبور می کرد. ما مجبور شدیم دو ، سه ساعت تعطیل شویم ، بنابراین یک سوم از روز را برای عکاسی در اختیار داشتیم. و ما این کار را کردیم ، آن را میخ کردیم ، و این چیزی است که روی صفحه می بینید. مانند این باورنکردنی است و اولین فیلم [لیزا جوی] است. مثل اینکه نباید اتفاق می افتاد من همیشه فکر می کردم که ما باید برگردیم و دوباره عکس بگیریم ، اما ما این کار را نکردیم ، و آنجاست. باورنکردنی ، صادقانه ، دیدنی.

سکانس خاطرات مورد بحث نتیجه نیکلاس بنیستر از هیو جکمن است که خود را با مشکلاتی کشنده روبرو کرده است. در جستجوی مای (ربکا فرگوسن) ، زنی که عاشق او شده و بعداً در هوا ناپدید شده است ، با فردی تماس می گیرد که احتمالاً نباید با او درگیر شده باشد. همانطور که به نظر می رسد او در یک مخزن مارماهی توسط سنت جو (دانیل وو) ، فروشنده مواد مخدر با گذشته Mae غرق می شود ، واتس وارد می شود و روز را نجات می دهد.

< اگر قهرمانی هیو جکمن انجام نمی شد ، اگر به خاطر این واقعیت نبود که Reminiscence تاندیو نیوتن را دید که به سمت این میله خراب شلیک می کرد. با داشتن یک اسلحه کمری و همچنین یک تپانچه ، شخصیت او ، واتس ، نیک را از غرق شدن باز می دارد و در نهایت بلیط سنت جو را برای همیشه مشت می کند. در حالی که ممکن است این لحظه با آنچه در گذشته در Westworld نیوتن دیده بودیم متفاوت باشد ، اما قطعاً یادآور لمس لیزا جوی از آن نمایش بود. به طور کلی ، این تجربه ای بود که نیوتون خوشحال بود از آن لذت ببرد ، قبل از وارد شدن به جزئیات دقیق:

من می دانم! من آن را دوست داشتم! این کارت تلفن جدید من است. از این به بعد ، این چیزی است که من می خواهم شما ببینید اگر می خواهید بدانید من می توانم چه کار کنم. که من عاشق نگرش بودم ، نحوه فیلمبرداری آن ، انتخاب موسیقی را دوست داشتم. این لیزا [شادی] در اوج مطلق خود بود. و اگر تصوری از کلاهبرداری هایی که ما در تلاش برای انجام آن صحنه داشتیم داشته باشید ، ذهن شما را به هم می ریزد. با لحن و سبک ، صدای خلاقانه او را واضح تر جلوه می دهد. داشتن تاندیو نیوتن برای انجام این کار و به طرز فوق العاده ای یکی از قوی ترین دلایلی است که این صحنه در فیلم تمام شده به خوبی نمایش می دهد. اگر سریال Mission: Impossible به دنبال بازگرداندن شخصیت نیوتن در Nyah Nordoff-Hall در آینده باشد ، قدرتهای واقعی می توانند مطمئن باشند که این شخصیت قادر خواهد بود در کنار اتان هانت و بقیه بازیگران خود را حفظ کند. گروه های صندوق بین المللی پول اگرچه هر کس دیگری که به دنبال یک سرنخ اکشن است که بتواند در یک لحظه یک نوار کامل پر از بدی را به خود اختصاص دهد ، باید نیز توجه داشته باشد. در تماشاخانه ها. با این حال ، می توانید فیلم را تا 19 سپتامبر در HBO Max تماشا کنید ، به شرطی که مشترک فعلی طرح بدون آگهی باشید. در صورت عدم عضویت در مهمانی ، آخرین پیشنهاد اشتراک را که برای تازه واردان در دسترس است بررسی کنید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین با متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *