صبر کنید ، چند فیلم سیاه آدام در راه است؟

Black Adam Dwayne Johnson یکی از فیلمهای DC است که احساس می کند مدتها در جهنم توسعه گیر کرده است. اما جانسون ، مطابق با ماهیت نسبتاً قاطع خود ، اجازه نداده است که وی مانع صحبت سرسختانه این پروژه و نگه داشتن آن بر روی ریل شود. با این سفر ضدقهرمانی که جلوی دوربین است ، بلک آدام در حال تبدیل شدن به یک فیلم کاملا واقعی است. و این می تواند آغاز یک حق رای دادن سینمایی DC Comics بسیار پربار باشد.

دنی گارسیا ، تهیه کننده فیلم Black Adam ، در مورد فیلم برای Variety صحبت کرد ، جزئیات کوتاه ، اما بلند پروازانه ای را از اینکه تیم می خواهد این کار را تا کجا انجام دهد ، نشان داد. حماسه احتمالی و در حالی که تعداد مشخصی متصل نیست که چند بار خواهیم دید که تت آدام در فیلم ها چیزهایی را تکان می دهد ، اما دامنه خاصی در بازی وجود دارد. نظرات گارسیا در مورد این موضوع به شرح زیر است:

ما می خواهیم کارهای زیادی انجام دهیم. ما در مورد رابطه طولانی مدت خود با DC در این ویژگی بسیار هیجان زده هستیم.

“بسیاری” کلمه ای است ، اگرچه با تعداد مشخصی از اقساط Black Adam صحبت نمی کند ، اما مطمئناً مناسب صحبت کردن در مورد بسیاری از جنبه های این پروژه. کارگردان Jaume Collet-Serra ، فیلم کمیک بزرگ برادران وارنر ، در شرف آغاز سینمایی سینمایی شخصیتی است که از سال 1945 به یک شکل یا شکل وجود داشته است ، بنابراین بسیاری از داستان ها حق رای دادن می تواند بگوید. اما مهمتر از همه ، وقتی دواین جانسون خودش را متعهد به حق رای دادن می کند ، تمایل دارد همه کارها را انجام دهد. بنابراین این نوع برنامه ها اصلاً تعجب آور نیست.

مطمئناً حداقل دو فیلم با تهدیدهای عنوانی Black Adam وجود خواهد داشت. شخصیت دواین جانسون ، تت آدام باید در یک مقطع زمانی با قهرمانی که نامش را به Shazam می دهد درگیر شود. بنابراین علاوه بر تماشای وحشت جانسون از هرکسی که در داستان اصلی خود عبور کند ، احتمالاً خانواده Shazam یا حداقل تغییر شکل دهنده قدرت فوق العاده بیلی بتسون را خواهیم دید که در فیلم Shazam دیگری با او درگیر است. در واقع ، ما حتی می خواهیم شرط بندی کنیم که یک دنباله اعتبار آگهی Black Adam بالقوه به این مناقشه اشاره کند.

به طور طبیعی ، تعداد فیلم های Black Adam که جهان دریافت خواهد کرد در حال رفتن است با توجه به موفقیت این اولین ورود تعیین می شود. ضد جور قهرمانان دواین جانسون که قرار است ژوئیه سال آینده به سینماها بیاید ، با پیامدهای Black Panther: Wakanda Forever و Fantastic Beasts 3 مبارزه می کند ، که هر دو در اوایل ژوئیه 2022 اکران می شوند. اما بزرگترین تهدید ، مگر اینکه اتفاقاً تاریخ انتشار آن را به نقطه دیگری از سال منتقل کند ، این واقعیت است که ایندیانا جونز 5 نیز در همان قاب Black Adam قرار خواهد گرفت.

این نوع از آن است شایسته است که بزرگترین رقابت برای سیاه آدام باستان شناس باشد ، زیرا هم آن فیلم و هم ایندیانا جونز 5 در تاریخ 29 ژوئیه 2022 در سینماها به نمایش در می آیند. اما ، اگر قدرتهای دواین جانسون بر قهرمان قهرمان نمادین هریسون فورد غلبه کند ، ، احتمالاً می توانید مطمئن باشید که Black Adam برای بسیاری از فیلم ها حضور خواهد داشت.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *