صبر کنید ، خارج از دنیای ژوراسیک (دوباره) جیک جانسون؟ بازیگر آنچه اتفاق افتاده را به اشتراک می گذارد

طرفداران جیک جانسون ممکن است ناامید بزرگی شوند ، زیرا به نظر می رسد فیلم دیگری از دنیای ژوراسیک بدون ستاره دختر جدید اتفاق می افتد. نقش جانسون در نقش لوري در بازيابي مجدد اين فيلم به نوعي بازي كننده بوده است ، بين عدم بازگشت وي براي فيلم دوم و احتمال دوباره حضور در فيلم سوم آينده. با توجه به اینکه جانسون به نظر نمی رسد برای فیلم آینده به حق رای دادن بازگردد ، او اکنون دقیقاً آنچه را که باعث توقف بازگشت وی شده است به اشتراک می گذارد.

جیک جانسون توضیح می دهد که او نقش مهمی در آینده ژوراسیک جهان: تسلط ، بازنشر داشته است. نقش او در نقش لوری و او از فیلمبرداری هیجان زده بود. با این حال ، همانطور که در مورد بسیاری از فیلم ها در سال گذشته اتفاق افتاد ، همه گیری همه چیز را به هم ریخت. در اینجا آنچه جانسون به زبان خودش در طول مصاحبه با لوپر می گوید: … من فکر می کنم تبلیغات … آنها نمی خواهند اطلاعات دنیای ژوراسیک منتشر شود. [می خندد] نه ، من در آن بودم. بنابراین ، کالین [Trevorrow] بخش بزرگی را نوشته بود. لوری برگشت. نتیجه گیری فوق العاده ای بود. من برای انجام آن هیجان زده بودم. همه گیری همه گیر شد و در آن زمان ، دو هفته قرنطینه وجود داشت. این یک سری چیزها بود که من نمی توانستم بیرون بیایم و خانواده را ترک کنم ، و ما به تلاش خود ادامه می دادیم. و در نهایت ، تاریخ ها برای آن زمان مناسب نبود ، که بسیار دلخراش بود زیرا جدا از حضور در آن فیلم ، یک دوست قدیمی کالین است.

بازگشت جیک جانسون و شخصیت او لوری به حق رای دادن به دنیای ژوراسیک احتمالاً ربطی به “دوست قدیمی” کالین تروروو دارد. تروروو کارگردانی فیلمی در سال 2015 را آغاز کرد که حق رایانه مجدد را راه اندازی کرد و به عنوان نویسنده در دنباله 2018 ، پادشاهی سقوط کرد. با توجه به اینکه Trevorrow بر کارگردانی کل سه گانه نظارت داشته است و با جانسون دوستان خوبی است ، منطقی است که او بخواهد سعی کند او را در امان نگه دارد.

در همان مصاحبه ، جیک جانسون وارد شد رابطه طولانی او و کارگردان و نحوه تلاش کالین ترورو برای جبران نقش جانسون در مسائل همه گیر. این بازیگر همچنین در مورد بازگشت احتمالی دیگری برای لوری افکار خود را بیان کرد. در اینجا آنچه جانسون می گوید دقیقاً آمده است:

ما ایمنی را با هم تضمین نکردیم ، و سالها قبل از آن ، تعدادی شورت مانند یوتیوب انجام دادیم. او تمام تلاش خود را کرد تا این کار به نتیجه برسد. من هر آنچه را که می توانستیم امتحان کردم ، اما ریاضیات آن را انجام نداد … امیدوارم آنچه که اتفاق می افتد این است که آنها فیلم را قطع می کنند ، آنها متوجه می شوند که می توانند یک عکسبرداری سریع انجام دهند ، و ما چیزی را خیلی سریع بیرون می آوریم. بنابراین ، در حال حاضر ، این اتفاق نمی افتد ، اما لوری هرگز نمی میرد – او فقط ضرب می کند. بنابراین شاید شانس دیگری وجود داشته باشد که او بتواند راه خود را پیدا کند.

البته در فیلم آینده شخصیت های زیادی باز خواهند گشت بنابراین صادقانه بگویم ، هر چیزی ممکن است. در حال حاضر ، با این حال ، طرفداران باید انتظارات خود را در مورد دیدن Lowery در آینده Jurassic World: Dominion ، با وجود تلاش های انجام شده برای ورود او به آنجا ، خنثی کنند. ما می توانیم انتظار داشته باشیم فیلم بعدی فرانچایز Jurassic Park سال آینده در 10 ژوئن حذف شود و درست مانند جیک جانسون ، ما حتی برای یک ظاهر کوچک از طرفداران شوخ طبع او در پارک ژوراسیک انگشتان دست نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *