صبر کنید ، آیا زهر تام هاردی در فیلم Morbius جارد لتو ظاهر می شود؟

ونوم 2018 فقط عنوان بازگشت شرور مرد عنکبوتی به صفحه بزرگ را 11 سال پس از آنکه اولین حضور سینمایی اش در مرد عنکبوتی 3 از نظر بسیاری برانگیز بود ، نشان نداد. این فیلم همچنین اولین قسمت از Sony Pictures Universe of Marvel Characters بود که در پاییز امسال با Venom: Let There Be Carnage ادامه خواهد داشت و پس از آن Morbius به رهبری Jared Leto در اوایل سال 2022 ادامه خواهد یافت. طبیعتاً تام هاردی برای بازی در فیلم پروژه سابق ، اما در حال حاضر به نظر می رسد که ممکن است او را در مورد دوم نیز ببینیم. در تابستان 2018. وقتی از او پرسیدند که در کارگردانی «ستارگان بزرگ» در مقایسه با چند سال پیش کارگردان چگونه است ، اسپینوزا با موارد زیر (ترجمه شده از سوئدی) پاسخ داد:

معمولاً قبل از شروع روز ، وقتی به برنامه نگاه می کنید و خودتان روی صحنه می ایستید ، احساس عجیبی می شود. وقتی در آنجا قدم می زنید ، ضبط دقیقاً شبیه یک محصول سوئدی به نظر می رسد ، اما وقتی برنامه را نگاه می کنید و نام هایی مانند مایکل کیتون ، جارد لتو ، تام هاردی را می خوانید ، احساس خنکی و بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. اما هنگامی که شروع به کار می کنید ، دقیقاً همان چیزی است. یک بازیگر می خواهد یک کارگردان باشد و بازیگران می خواهند هدایت شوند.

قبل از ادامه کار ، شایان ذکر است که دنیل اسپینوسا با تام هاردی در Child 44 در سال 2015 کار کرد ، یک راز جنگ سرد مهیجی که گری اولدمن ، نومی راپاس و جوئل کینامن نیز در آن ایفای نقش کردند. بنابراین اسپینوسا به سادگی می تواند به تجربه خود با هاردی در آن فیلم اشاره کند ، اما این واقعیت که او این بازیگر را با جارد لتو و مایکل کیتون گروه بندی کرده است جالب است. اولین تریلر Morbius نشان داد که کیتون در کنار فیلم ظاهر می شود ، اگرچه در صورت بازنشر آدریان توومز از مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ، هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

در هر صورت اگر تام هاردی واقعاً در موربیوس ظاهر می شود ، این نشان می دهد که افرادی که با SPUMC آشنا نیستند می گویند که Venom و فیلم جدید جارد لتو در یک تداوم قرار دارند. گمان می کنم هاردی پس از پایان داستان اصلی ، در نقش ادی براک در موربیوس ظاهر شود ، شبیه به اینکه نیک فیوری از ساموئل ال جکسون در برخی از فیلم های اولیه دنیای سینمایی مارول ظاهر شد ، برخلاف اینکه یک شخصیت فرعی باشد. پس از همه ، از آنجا که این داستان داستان اصلی مایکل موربیوس را شرح می دهد ، شما نمی خواهید ونوم از او چشم انداز بدزدد. دانشمندی که از بیماری نادر خونی رنج می برد و سرانجام موفق می شود بیماری خود را درمان کند ، اما به نوعی خون آشام مبتلا می شود. از بازیگران این فیلم می توان به مت اسمیت در نقش لوکسیاس کرون ، آدریا آرخونا در نقش مارتین بنکرافت ، آل مادریگال در نقش آلبرتو رودریگز ، تایرس گیبسون در نقش سیمون استرود و جارد هریس در نقش مربی موربیوس اشاره کرد. مت سازاما و بورک شاپلس دو نفره خدایان مصر فیلمنامه را نوشتند.

قرار است Morbius در 28 ژانویه 2022 روی پرده سینماها برود ، اما قبل از آن می توانید درگیری ادی براک تام هاردی با وودی را تماشا کنید. کلتوس کسادی هارلسون هنگام بازی Venom: Let There Be Carnage در 24 سپتامبر وارد می شود. SPUMC همچنین در اوایل سال 2023 با Kraven the Hunter گسترش می یابد ، که آرون تیلور جانسون سابق Quicksilver را به عنوان شخصیت معروف بازی می کند.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *