صبر کنید ، آیا جیمز گان The Suicide Squad قبلاً فیلم DC دیگری در دست ساخت دارد؟

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خریدهایی انجام می دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بر خلاف جهان سینمایی سازمان یافته و دقیق Marvel ، دنیای گسترده DC خودجوش تر است و با جریان همراه است. در یک نقطه ، همه چیز در مورد جهان زک اسنایدر بود که توسط مرد فولادی شروع شد و به قوس Justice League متمایل شد ، اما امروزه ، جهان مانند مجموعه ای تصادفی و در عین حال دوست داشتنی از فیلم های کامیک تصادفی تصادفی از دیوید آیر است. به نظرات مربوط به جیمز گان برای تیم خودکشی حداقل سه بار تکرار بتمن در چند سال آینده به ما خواهد رسید. چه کسی باید بگوید چه چیزی در آینده است؟ … مگر اینکه با والتر حمادا رئیس فیلم های DC صحبت کنید. آن مرد قطعاً می داند.

گروه خودکشی آخرین پروژه DCEU است ، زیرا فیلم جیمز گان در حال حاضر پس از نقدهای بسیار مثبت منتقدان و افتتاح شماره باکس آفیس در دسترس عموم است. راه والتر حمادا اعتماد خود را در کار مجدد با گان با این کلمات به اشتراک گذاشت:

او برمی گردد. برنامه های بیشتری برای برنامه ریزی داریم.

جیمز گان پیگیری The Suicide Squad را در قالب برنامه HBO Max Peacemaker با بازی جان سینا توسعه داده است. ما نمی دانیم فیلم ساز دیگر چه برنامه ای با استودیو داشته است ، اما روز دیگر ، او همچنین گفت که در واقع با وارنر برازز در مورد پروژه های دی سی بیشتر پس از پیچاندن صلح ساز “بحث” کرده است.

هنگام صحبت با هالیوود ریپورتر ، والتر حمادا علاقه خاصی به دیدن جیمز گان برای افزودن پروژه های بیشتر DCEU به رزومه خود داشت. وی ادامه داد:

گان همیشه خوش آمدید ، هر کاری که می خواهد انجام دهد. او واقعاً یک چشم انداز دارد و یک شریک عالی با ما است. هر زمان که او می خواهد برگردد ، ما برای او آماده ایم.

اولین خانه فیلم کمیک جیمز گان در مارول با فیلم های نگهبانان کهکشان در مارول به پایان رسید تا اینکه توسط استودیو اخراج شد. به دلیل جنجال توییتر پس از شلیک ، برادران وارنر به گان نزدیک شدند و کلید ساخت تعدادی فیلم بر اساس کمیک های DC را به او دادند. او اگر می خواست می توانست فیلم بعدی سوپرمن را کارگردانی کند ، اما او مشتاق بود که به جای آن فیلم Suicide Squad را بچرخاند.

چند سال بعد ، به نظر می رسد اولین پروژه جیمز گان با DC تأثیر فوق العاده ای گذاشت و او قرار است به مارول بازگردد تا سرانجام Guardians of the Galaxy Vol را بسازد. 3 قبل از تاریخ انتشار 5 مه 2023. من کنجکاو هستم که اگر جیمز گان تصمیم به بازگشت به جهان بگیرد ، دیگر پروژه های DCEU در آینده چه می تواند انجام دهد ، و در این مرحله ، به نظر می رسد که بیشتر از این است.

گروه خودکشی در حال حاضر در سینماها بازی می کند. و پخش در HBO Max ، که می توانید با این پیوند مشترک شوید. همچنین می توانید در مورد CinemaBlend در مورد پروژه های آینده DCEU که در راه است در جریان باشید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *