شکایت اسکارلت جوهانسون همچنان در موج هالیوود موج می زند و گیل آن هرد ، تهیه کننده و تهیه کننده TWD ، افکار خود را به اشتراک می گذارد.

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

صنعت سرگرمی در مکان بی سابقه ای قرار دارد و استودیوها و تئاترها نیز به دنبال یافتن یک حالت عادی جدید هستند. پرفروش ترین فیلم ها وارد سینماها شده اند ، از جمله فیلم Black Widow (کیت شورتلند). اسکارلت جوهانسون از دیزنی برای اکران فیلم در دیزنی+شکایت می کند و این شکایت همچنان در هالیوود موج می زند زیرا گیل آن هرد تهیه کننده Terminator و The Walking Dead افکار خود را به اشتراک گذاشت.

اسکارلت جوهانسون هزینه کرده دهه در MCU ، و انتظار می رفت که انتشار Black Widow بزرگترین پرداخت او باشد. متأسفانه ، دزدی دریایی و اکران فیلم در دیزنی+ ظاهراً پس از اولین آخر هفته در سینماها باعث افت شدید گیشه شد. اکنون یوهانسون برای پول از دست رفته در نتیجه این تصمیم شکایت می کند و در این راه اینترنت را خراب می کند. گیل آن هرد ، تهیه کننده برجسته اخیراً نظر خود را در مورد این موضوع پرسید و پاسخ داد:

چرا کسی باید شگفت زده شود؟ من شنیدم دیزنی فاش کرد که حقوقش 20 میلیون دلار است ، اما چرا اینقدر شگفت آور است؟ او فیلم هایی را در سراسر جهان باز می کند ، او به وضوح فردی است که می تواند این کار را با ثبات انجام دهد و هیچ کس دستمزد بازیگران مرد را زیر سوال نمی برد. من فکر می کنم که زنان در صنعت سرگرمی با مردان متفاوت ارزیابی می شوند. پیشرفت زمان می برد ، شما نمی توانید نگرش ها و تصورات مردم و تعصبات آنها را در یک شبه تغییر دهید. با این حال ، ما پیشرفت زیادی در این زمینه داریم. بسیاری دیگر از فیلمها ، چه عشایر و چه زنان شگفت انگیز ، توسط زنان هدایت می شوند و در حال اثبات موفقیت هستند. شما جهان DC را با زنان بازی می کنید ، جهان مارول زنان را بازی می کند ، و سپس برندگان اسکار را با زنان بازی می کنید.

خوب ، این را دارید. به عنوان فردی که صنعت فیلم و تلویزیون را از نزدیک درک می کند ، به نظر نمی رسد که گیل آن هرد از نبرد حقوقی که بین اسکارلت جوهانسون و قدرتهای مارول/دیزنی آغاز شده است شگفت زده شده باشد. علاوه بر این ، به نظر می رسد هرد فکر می کند که درمان یوهانسون در پاسخ اگر یکی از ستاره های مرد مارول باشد رخ نمی دهد.

نظرات گیل آن هورد به ورایتی کمک می کند تا پرده برداشته شود که کار در یک فیلم پرفروش بزرگ چگونه است. اخبار مربوط به شکایت بیوه سیاه اسکارلت جوهانسون برای طرفداران بسیار حیرت انگیز بود ، اما افراد داخلی مانند هرد چندان متعجب نیستند. فقط باید منتظر ماند و دید که در نهایت مراحل قانونی چگونه به پایان می رسد.

Black Widow در حال حاضر با قیمت اضافی در Disney+در دسترس است. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

گیل آن هرد در نظرات خود به طور خاص نحوه برخورد با زنان صنعت فیلم را در مقایسه با مردان مرد خود مطرح کرد. علاوه بر این ، او معتقد است که واکنش منفی اسکارلت جوهانسون حداقل تا حدی ناشی از این سوگیری است. با فیلم های پرفروش درون MCU سروکار دارد. رابرت داونی جونیور با یک درصد از سود Avengers: Endgame بازی کرد که پرفروش ترین فیلم تاریخ شد. و اگر ScarJo به طور مشابه حق دریافت باکس آفیس Black Widow را داشت ، فیلم ارسال شده به جریان به احتمال زیاد ضربه مالی نبود.

Black Widow در حال حاضر در سینماها است و قسمت بعدی MCU شانگ چی باش در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *